Web Tekno Haber

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell dergilik hediye kampanyası Turkcell’e özel olarak ortaya konan bir fırsattır. Sadece dergi kapsamında hediye GB’ler dağıtılır. Turkcell dergilik kampanyası hem faturalı hem de faturasız olan kullanıcılar için ön plana çıkar. Dergi uygulamasına Turkcell’in uygulama sayfasından ulaşılabilir. Uygulama ile anında dergi paketi satın alınır. Dergiyi satın aldıktan sonra ilk 4 ay boyunca hediye GB’ler sunulur. Sadece uygulamaya gidip dergiyi seçmek yeterlidir. Paket alındıktan sonra otomatik olarak hediye GB ler de verilir.

Turkcell Dergilik Kampanyası Nedir?

Turkcell dergilik kampanya paketi sadece Turkcell kullanıcılarına özel olarak sunulan bir pakettir. Bu kampanya ile hem hediye GB hem de birkaç ay bedava dergiyi satın almak gibi fırsatlar sunulur. Dergi kampanyası Turkcell uygulaması üzerinden kullanıcılara sunulur. Paket satın alındıktan sonra hediye GB lerde anında sunulur. Bu kampanya kapsamında renkli ve zengin içeriklere sahip dergiler kullanıcılara sunulur. Dergiler genellikle çok fazla internet yemez. Üstelik GB olarak sunulan hediye paketleri de uzun süreli kullanımlar için ön plana çıkar. Turkcell ile uygulama üzerinden renkli birçok dergi içeriği sunulur. Bu içerikler hem bedava internetle hem de aylarca süren bedava paket kullanımı ile sunulur. Turkcell ile bu yıla özel olarak birbirinden eğlenceli dergiler sunulur.

Turkcell Dergilik Kampanyası

turkcell dergilik kampanyasi

Turkcell hediye dergilik ile hattınıza ait olan internetten yemeyen bir kampanya sizlere sunulur. Bu kampanya kapsamında sadece hediye GB ler devreye girer. Turkcell ile hattınızdan yemeyerek dergilere göz atabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında birkaç ay ücretsiz dergilere erişim de söz konusu olur. Kullanıcılara özel olarak sadece dergi kapsamında birçok avantaj sizi bekler. Tek yapılması gereken Turkcell uygulamasını ziyaret etmektir. Uygulama üzerinden paketler eşliğinde dergi paketine ulaşılabilir. İnternet paketleri alanının ziyaret edilmesi gerekir. Bu alanda dergi paketi ücretsiz olarak kullanıcılara sunulur. Ücretsiz olarak kampanya kapsamında kullanıldıktan sonra paket yenilenir. Ancak yenilendikten sonra paket için belli bir ücret talep edilir. Fakat bu ücret oldukça cüzi bir ücrettir. Tüm Turkcell kullanıcıları için uygun fiyatlar eşliğinde dergi paketi sunulur.

Turkcell Dergilik Hediye İnternet

Turkcell dergilik bedava internet paketi ile dergilerin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece Turkcell uygulamasının ziyaret edilmesi gerekir. Uygulama üzerinden internet paketi alanında dergi paketi de yer alır. Üzerinde ücretsiz ibaresi yazılı olarak kullanıcılara sunulur. Sadece tek seferlik bir pakettir. Yani ikinci kez yararlanmak istenirse belli bir ücret karşılığında satın alınabilir. Ancak bu alanda geniş bir paket kampanyası da kullanıcıları bekler. Hem bedava GB ler hem de aylarca süren paket kullanımı ile ön plana çıkar. Paketten yaralanmak isteyenler sadece birkaç dakika içinde bu paketi hatlarına yükleyebilirler. Üstelik ilk kullanımda ek hiçbir ücret de talep edilmez. Eğlenceli içerikleri barındıran dergiler keyifli vakit geçirmenize de yardımcı olur.

Turkcell dijital güvenlik servisi 6 aylık paket kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Hediyesi Nasıl Alınır?

Turkcell dergilik internet almak isteyenlerin tek yapması gereken şey uygulamayı ziyaret etmektir. Uygulama üzerinden “paketler” alanına göz atılmalıdır. Paketler alanında birçok internet paketi arasında dergi paketi anında göze çarpacaktır. Bu pakete anında sahip olup bedava kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü ilk kez kullanacaklar için ek hiçbir ücret talebi söz konusu olmaz. Turkcell dergilik adı altında birbirinden eğlenceli içerikler kullanıcıları bekler. Sadece tek bir tıkla anında bu pakete sahip olmak mümkündür. Üstelik uzun süreli bir kullanımla bedava GB ler de anında yüklenir. GB ler bittikten sonra ya da süresi dolduktan sonra eğer isterseniz paketi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için cüzi bir ücret kesintisi ile abone olmak gerekir. Abonelik işlemi de anında yapılmaktadır.

Turkcell Dergilik Kampanyası 2021

Turkcell dergilik GB 2021 yılına özel olarak ortaya çıkmış kampanyalı bir pakettir. 2021 yılı itibari ile paketten yararlanmayanlar anında yararlanabilir. Bu paket sadece 2021 yılını kapsar. Yıl bittikten sonra paketin farklı versiyonları çıkabilir. Bu yüzden sadece bu yıla özel olan bir paket sizlere sunulur. Yıl içinde paketten sadece tek bir kez yararlanılır. Birden fazla yararlanmak söz konusu değildir. Bu yüzden kampanya süreci bittikten sonra paket otomatik olarak sonlanır. Ancak yeniden satın almak isteyenler tekrar uygulamayı ziyaret etmek zorundadır. Uygulama üzerinden paket ücretsiz değil de ek bir ücret ile sizlere sunulur. Bu paket ücretli alındığı zaman abonelik gerekir. Abone olunduktan sonra eğer istenirse daha sonradan abonelik iptal edilebilir. Bunun için paketi satın aldıktan sonra tarafınıza bir mesaj gelir. Bu mesajda paketin nasıl iptal edileceği yazar. İster sms ile isterse de uygulama üzerinden paket kolaylıkla iptal edilebilir.

Turkcell Dergilik Hediye 1 GB

Turkcell dergilik hediye internet Turkcell dergilik kampanyası yıl içinde değişen hediye fırsatları ile sunulur. Bu fırsatlardan birisi de 1 GB gibi bir pakettir. Kimi zaman 1 GB’nin altında kimi zaman da 1 GB’nin üzerinde olacak şekilde hediyeler sunulur. Ancak aynı hediyenin tekrar sunulması söz konusu olmaz. Yani iki kere 1 GB paketi sunulmaz. Hediye paketleri hem sms ile hem de uygulama üzerinden kullanıcılara sunulabilir. Sadece Turkcell tarafından belli bir zaman dilimi içinde sunulan bir pakettir. Uygulamayı aralıklı olarak ziyaret edip paketlere göz atabilirsiniz. Çünkü çoğu zaman gözden kaçan hediye paketler oluyor. Bol GB’li hediye paketleri dergilik alanında kullanılmak için sunulur. Yani dergi dışında kullanılması söz konusu olmaz. Dergi dışında kullanılan internet hat üzerine tanımlı olan internetten kesilir. Dergilik kapsamında sunulan her internet sadece bu alana özel olarak kullanılır. Eğer hediye GB’ler bitmezse kampanya bittikten sonra kendiliğinden sonlanır. Hediye GB’lerin diğer aya devri söz konusu olmaz. Sadece dergi kapsamında kullanılmak üzere bol GB hediye fırsatları sunulur. Çeşitli dergileri indirip bu internet paketlerini dergilerde kullanabilirsiniz.

Turkcell Süper Fırsat 20 GB yıllık abonelik kampanyası detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Salla Kazan Kampanyası

turkcell dergilik salla kazan kampanyasi

Turkcell dergilik salla kazan hediyesi ile de kullanıcılara çoğu zaman sunulur. Yani sadece uygulama üzerinden internet paketi alanını tercih etmenize gerek yoktur. Çoğu zaman salla kazan aracılığı ile de bu tür kampanyalı dergilik paketler sunuluyor. Bu durum sadece Turkcell kapsamında gelişen bir durumdur. Salla kazan ile hem bol GB hem de aylarca kullanıma sunulan bir hediye GB fırsatı sunulur. Dergilik Turkcell kullanıcılarının keyifli vakit geçirmesi için ön plana çıkan bir alanı temsil eder. Sadece sosyal medyayı değil bu tür eğlenceli dergileri okumayı seven birçok kullanıcı vardır. Sadece bu kullanıcılara özel olarak sunulan bir hediye dergilik alanı vardır. Dergilik uygulaması telefona indirildikten sonra hem hediye GB hem de düşük ücret karşılığında bu alandan yararlanılabilir. Turkcell dergilik ile sosyal medyadan sıkılan kullanıcılara alternatif bir alan sunulur. İçinde çeşitli dergiler bulunan bir uygulamadır. Üstelik diğer internet kullanım alanlarına göre de oldukça az GB yer. Yani çok fazla GB harcanması söz konusu olmaz. Turkcell kullanıcıları uygulamayı ziyaret edip dergi uygulamasına ulaşabilir. Hediye GB’ler kapsamında da keyifli bir vakit geçirebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.