Web Tekno Haber

Turkcell Dergilik’ten Bol GB’li Yarışma Kampanyası!

Turkcell Dergilik’ten Bol GB’li Yarışma Kampanyası!

Turkcell Dergilik’ten bol GB’li yarışma kampanyası kapsamında dijital dergi okuma platformu olan Dergilik mobil uygulaması üzerinden bilgi yarışmasına katılıp dereceye giren kullanıcılara cepten hediye internet fırsatları sunulur. Dergilik’ten bol GB’li yarışma kapsamında ilk 100’e giren kullanıcıya 1 GB, ilk 10’a giren kullanıcıya ise 5 GB cepten internet hediye edilir. Yarışmaya katılmak için Dergilik uygulamasını cihazınıza indirip kurmanız gerekir.

Turkcell Dergilik Nedir?

Turkcell Dergilik; dijitalleşen dünyada dergi ve gazetelere kolay erişim imkânları sağlamak için Turkcell tarafından geliştirilen bir platformdur. Aylık veya haftalık olarak takip ettiğiniz dergilere Dergilik uygulaması ile istenilen yer ve zamanda erişim sağlayarak okuma fırsatı yakalayabilirsiniz. Zengin bir dergi arşivi bulunan Dergilik uygulaması eski tarihli dergileri de bünyesinde barındırır. Dergi arşivinizi, dijital dergi okuma platformu olan Dergilik üzerinde saklayabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulamasını kullanıcılarına iki paket şeklinde sunar. Turkcell Dergilik uygulamasının paketleri şu şekildedir:

 • Dergilik Standart Paket için Turkcell aboneleri aylık 19,65 TL, diğer operatör kullanıcıları aylık 19,99 TL ücret karşılığında abonelik başlatılabilir.
 • Dergilik Premium Paket için Turkcell aboneleri aylık 28,65 TL, diğer operatör kullanıcıları aylık 28,99 TL ücret karşılığı abonelik başlatılabilir.

Turkcell Dergilik Aboneliği Nasıl Yapılır?

turkcell dergilik aboneligi nasil yapilir

Turkcell tarafından geliştirilen dijital dergi okuma platformu olan Dergilik uygulaması aboneliği başlatmak için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Dergilik aboneliği Turkcell’in resmi internet adresi üzerinden satın alma işlemi yapılarak gerçekleştirilebilir. turkcell.com internet adresine giriş yapılarak “servisler” menüsünden Dergilik uygulamasına erişim sağlanır. İki farklı paket seçeneği sunan Dergilik uygulamasının istenilen seçeneği seçilerek Turkcell hat numaranız üzerinden aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek olarak da Turkcell Dijital Operatör mobil uygulaması üzerinden Turkcell hat numaranız ile giriş yaptıktan sonra Dergilik aboneliği için satın alma işlemi yapabilirsiniz. Dijital Operatör arama motoruna Dergilik yazmanız sonucunda uygulamaya ulaşarak abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • SMS yöntemi ile abonelik başlatmak için büyük harfler ile DERGI yazıp 2200’a ücretsiz SMS gönderilmesi sonucunda Dergilik Standart Paket aboneliği başlatılır.
 • Büyük harfler ile PREMIUM DERGI yazıp 2200’a ücretsiz SMS gönderilmesi sonucu Dergilik Premium Paket aboneliği başlatılır.

Turkcell hediye sim kart ile 10 GB bedava kazanın! Fırsatına da bakabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Uygulaması Nasıl Kurulur?

Turkcell tarafından geliştirilen Dergilik platformunu kullanabilmek için abonelik oluşturulması gerekir. Moda, spor, yaşam, eğlence, tarih, iş dünyası, hobi, dekorasyon, mutfak gibi birçok farklı kategoride yerli ve yabancı dergi ve gazeteye erişim sağlayan Dergilik mobil uygulaması tüm operatör kullanıcıları tarafından kullanılması mümkün bir dijital dergi okuma platformudur. Turkcell Dergilik mobil uygulamasını tabletinize veya telefonunuza kurmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • iOS işlemcili tablet veya telefonunuzun sürümü iOS 12 veya üzeri ise mobil uygulamayı destekler niteliktedir. App Store uygulama mağazasına giriş yaparak arama motoru üzerinden Dergilik mobil uygulamasına erişim sağlanabilir. Uygulamayı cihazınıza indirip hesap oluşturduktan sonra aboneliğiniz kapsamında dergi ve gazete erişimlerine izin verilmeye başlanır.
 • Android bir tablet veya telefona sahip kullanıcıların cihaz sürümleri 5 veya üzeri bir seviyede olması gerekir. Play Store uygulama mağazası üzerinden sisteme giriş yapılarak arama motoru aracılığı ile Dergilik mobil uygulamasına erişim sağlanır. Uygulamayı cihazınıza indirip hesap oluşturarak aboneliğiniz kapsamında size sunulan avantajlar ile dijital dergilere erişim sağlayabilirsiniz.
 • Uygulama mağazaları üzerinden Dergilik uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Turkcell Dergilik Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ’ye ait olan Dergilik mobil uygulama platformunun kullanıcılara sunduğu hizmetler şu şekildedir:

 • Kullanıcıya yabancı dergilere erişim imkânı sunar.
 • Kullanıcıların günlük, haftalık, aylık olarak takip ettiği dergi ve gazetelere istenilen yer ve zamanda cepten erişim imkânı sunarak dergileri ekstra yanında taşıma zorluğundan kurtarır.
 • Çift ekran hizmeti ile android veya iOS tablet, telefondan uygulamaya erişim fırsatı verir.
 • İnternetiniz olmadığı zamanlarda da dergi okuma olasılığı sunar. İnternet erişiminiz varken dergilerinizi indirebilir daha sonrasında okuyabilirsiniz.
 • Dergilik uygulaması kapsamında oluşturulan “evde hayat var” kampanyası ile uygulama içinde 300’den fazla dergi ücretsizdir.
 • Hızlı göz gezdirme seçeneği ile takip ettiğiniz gazetelerden günün manşetlerini alabilir, gündemden sürekli olarak haberdar olabilirsiniz.
 • Uygulama üzerinden düzenlenen Dergilik’ten bol GB’li yarışma kampanyasına dâhil olunarak hediye kazanma hakkı elde edilebilir.

Turkcell Dergilik’ten Bol GB’li Yarışma Kampanyası Nedir?

turkcell dergilik yarisma kampanyasi nedir

Turkcell’in Dergilik mobil uygulaması üzerinden erişim sağlanarak oluşturulan bilgi yarışması kapsamında Dergilik’ten bol GB’li yarışma kampanyası kullanıcılara sunulur. Bilgi yarışmasına katılarak kampanyaya dâhil olan aboneler kendilerine sorulan sorulardan 10 tanesine doğru cevap vermek zorundadır. Soru başına 10 saniye süre tanımlanan yarışmada ilk 10’nun içine giren kullanıcılara 5 GB cepten internet hediye edilir. 10 soruya doğru cevap vererek ilk 100’e giren kullanıcılara 1 GB cepten internet hediye edilir.

Turkcell Dergilik’ten Bol GB’li Yarışma Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

 

Kullanıcılar için özel olarak hazırlanan bilgi yarışmasına katılacak aboneler için Dergilik uygulamasında bol GB’li yarışma kampanyası düzenlenir. Dergilik’ten bol GB’li yarışma kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Dergilik uygulaması tüm operatör kullanıcıları için geçerli bir platform olsa da bilgi yarışmasına katılım hakkı Turkcell kullanıcıları için geçerlidir.
 • Turkcell tarafından hazırlanan dijital okuma platformu Dergilik mobil uygulaması üzerinden yapılan bilgi yarışmasında kazanılan GB hakları sadece yurt içi kullanımlarında geçerlidir.
 • Turktell Bilişim Servisleri ürünü olan Dergilik uygulaması kapsamında bilgi yarışmalarından kazanılan cepten hediye internet hakları üçüncü kişiler ile paylaşılamaz, paraya çevrilemez veya satılamaz. Kazanılan data verileri üçüncü kişilere devredilemez.
 • Bilgi yarışması kampanyası kapsamında hediye kazanmak için belirlenen süreler içinde tüm sorulara doğru cevap vermek gerekir.
 • Bilgi yarışması sorularına belirlenen süre içinde doğru cevap verilmezse soru yanlış kabul edilir.
 • Uygulama kullanıcılarının bu kampanya kapsamında hazırlanan bilgi yarışmasına toplamda 150 defa katılım hakkı bulunur.
 • Turkcell operatör şirketi bu kampanya özelliklerinde değişiklik yapma, şartları yeniden şekillendirme hakkına sahiptir. Turkcell kampanya süresini değiştirebilir veya kampanyayı iptal edebilir.

Turkcell Fiber’e geçin anında tablet hediye kazanın! Ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Turkcell kapsamında oluşturulan dijital dergi okuma platformu Dergilik aboneliğini iptal etmek için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Dergilik mobil uygulamasını Turkcell hattınız üzerinden “Turkcell’lilerin dergileri cebinde” kampanyası kapsamında kullanıyorsanız Dergilik ve Dergilik uygulamasında geçerli aylık 5 GB internet paketine dâhil edilen Turkcell abonelerin Dergilik paketleri iptal edilemez.
 • Turkcell kullanıcıların tarife paketleri kapsamına Dergilik mobil uygulaması dâhil edilmemiş ise bu aboneler Dergilik mobil uygulaması üzerinden veya SMS yöntemi ile aboneliklerini iptal edebilir. SMS ile abonelik iptal ettirmek için büyük harflerle IPTAL DERGI yazıp 2200’a ücretsiz SMS gönderilmesi sonucu abonelik iptali gerçekleşir.
 • Diğer operatörler üzerinden Dergilik uygulamasını kullanan aboneler Dergilik uygulamasının menülerinden “aboneliklerim” menüsünden Dergilik ve Hürriyet paketlerini iptal edebilirler.
 • İptal işlemini yaptığınız ay içerisinde abonelik ücreti sizden alınır. İptal işleminizden sonra 30 gün devir etme gününüze kadar uygulama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Günleriniz dolması sonucunda aboneliğiniz tekrar etmez.
 • Sadece gazete aboneliklerinizi iptal etmek istiyorsanız büyük harfler ile IPTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra iptal etmek istediğiniz gazetenin ismini de büyük harfler ile ekleyerek 2200’a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kullanıcılarına çok sayıda çeşitli dergi ve gazete okuyup takip etme imkânı sunar. Dergilik uygulamasını indirerek size özel kütüphane oluşturabilir, Dergilik’ten bol GB’li yarışma kampanyasına katılarak hediye cepten internet fırsatları yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.