Web Tekno Haber

Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu!

Turkcell Dijital Operatör’de Kişiye Özel Hediye Havuzu!

Türkiye’nin en büyük operatör markalarından olan Turkcell Dijital Operatör uygulamasında kullanıcılarına başta bedava internet olmak üzere pek çok hediye veriyor. Turkcell Dijital Operatör kişiye özel hediye havuzu sayesinde tüm kampanyalar hakkında bilgi almak da mümkün hale geliyor.

Turkcell’den Tüm Kampanyalar Bir Arada

turkcell tum kampanyalari

Faaliyet gösteren en büyük operatör markalarından olan Turkcell tarafından düzenlenen pek çok kampanya ve hediyeleri takip etmek için hediye havuzunu hayata geçirdi. Turkcell hediye havuzu sayesinde hediye edilen internet, dakika ve SMS kampanyalarını takip etmek yerine ya da bu hediyeleri sürekli araştırmak yerine uygulamaya girerek güncel kampanyalar ve hediyeler hakkında bilgi almanız mümkün hale geliyor.

Kullanıcıları için en çok kampanya düzenleyen operatörler arasında yer alan Turkcell özellikle sağlamakta olduğu internet paketleri ile birlikte geniş kesimler tarafından tercih ediliyor. İnternet paketi bittiğinde ya da bedava dakikaya ihtiyaç olduğunda Turkcell tarafından sunulan hediye havuzuna giriş yaparak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan ve ücretsiz olarak kullanılacak hediyeleri bir arada bulabilirsiniz.

Turkcell uygulaması olan Dijital Operatör sayesinde erişim sağlanacak hediye havuzu anında Turkcell kullanıcılarına pek çok hediye verdiği gibi aynı zamanda çeşitli görevleri de yapmalarını sağlayarak havuzdaki sürpriz hediyeleri de kazanmalarını sağlıyor. Bunun yanında güncel Turkcell kampanyaları hakkında da hemen bilgi sahibi olunmasına neden oluyor.

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan! Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell hediye havuzu tüm Turkcell abonelerinin kullanabileceği, tüm kampanya ve ücretsiz hediyeleri tek bir yerde bulabilecekleri bir uygulamadır. Bu sayede tek bir yer üzerinden güncel hediyeler ve kampanyalardan kullanıcılar haberdar olmaktadırlar. Hediye havuzu aynı zamanda çeşitli görevlerin yapılmasını sağlayan bedava internet de vermektedir. Böylece Turkcell hediye havuzu bedava internet kazanmak isteyenler için de büyük bir avantaj yaratmaktadır. Her hafta güncellenen yapısı ile birlikte halihazırda güncel olan kampanyalardan haberdar olduğunuz gibi geçmiş dönemde kaçırılan kampanya ya da hediyeleri de görmek mümkün oluyor.

Sisteme giriş yapmak için Turkcell hesabım uygulamasından giriş yapılmalı ve uygulamada açılan hediye havuzu bağlantısına tıklamanız yeterli oluyor.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Paketleri Neler?

Turkcell aboneleri hediye havuzu üzerinden bedava internet kazanma şansı elde edebiliyorlar. İnternetiniz bittiğinde, internete ihtiyaç duyduğunuzda ya da çok sevdiğiniz bir videoyu seyrederken internetiniz kesildiğinde internet kullanma keyfinize devam etmeniz için Turkcell hediye havuzu bedava internet imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Bunun için yani hediye havuzu üzerinden sunulan Turkcell internet paketleri farklılık taşıyor. İlk kez hediye havuzuna giriş yapanlar için 1 GB hoş geldin hediyesi sağlayan Turkcell aynı zamanda verilen görevlerin tamamlanması halinde bedava internet de sağlamaktadır. Yapılan görevler sonucunda da bedava internet paketlerinden kazanmak mümkündür.

Aynı zamanda son 10 yıldır Turkcell abonesi olanlar için de bu abonelere dönük farklı bedava internet ve diğer kampanyalar bulunmaktadır. Uzun süreli Turkcell abonesi olanlar uygulamaya girince şu hediyeleri seçebilirler;

 • Haftalık 2 GB internet paketi, 3 kez kullanılabilir,
 • 30 günlük 500 dakika konuşma paketi, 3 kez kullanılabilir,
 • 30 günlük 1000 kısa mesaj SMS paketi, 3 kez kullanılabilir,
 • Haftalık 5 GB sosyal medya internet paketi, 3 kez kullanılabilir.

Eğer aboneler Turkcell’de 10 yıldan beri bulunuyorlarsa ancak faturasız hattan yeni faturalı hatta geçmişlerse bu durumda kullanabilecekleri hediyeler şu şekilde;

 • Haftalık 1 GB internet paketi, 3 kez kullanılabilir,
 • 30 günlük 200 dakika konuşma paketi, 3 kez kullanılabilir,
 • 30 günlük 500 kısa mesaj SMS paketi, 3 kez kullanılabilir,
 • Haftalık 2 GB sosyal medya paket, 3 kez kullanılabilir.

Bunun yanında uzun süreli abone olmayan kullanıcılar için de hediye havuzu kapsamında çeşitli hediyeler sunuluyor.

Turkcell Hediye Havuzu Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell hediye havuzu hediye dakika kazanmak için de kullanıcılar için önemli bir fırsat sunuyor. Hediye dakika kazanmak için öncelikle hediye havuzuna giriş yapılması gerekiyor. Hediye havuzuna giriş yapıldıktan sonra ise bedava dakika kazanmak için verilen görevleri yapmanız gerekiyor. Görevleri yaptıktan sonra görevleri başarma derecenize göre hediye dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretli midir?

Turkcell hediye havuzu ücretli olmayıp tüm aboneler için ücretsiz bir kullanım sunmaktadır. Hediye havuzu temel olarak Turkcell tarafından uygulanan kampanyaların görülmesini sağladığı gibi aynı zamanda çeşitli hediyeleri de kazanmayı sağlamakta ve tüm bu işlemler için ücret talep edilmemektedir. Kazanılan hediyeler de ücretsiz olarak hattınıza tanımlanmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu Tanışma Hediyesi Nasıl Alınır?

turkcell hediye havuzu tanisma hediyesi nasil alinir

Özellikle yeni kullanıcılar için Turkcell hediye havuzu tanışma hediyesi sunuyor. Bu sayede uygulamayı yeni kullananlar için de önemli bir fırsat sağlanıyor. Hediye havuzu tarafından sunulan tanışma hediyesinden yararlanmak için Turkcell abonesi olunması ilk şart olarak öne çıkıyor. Turkcell abonesi olduktan sonra ise uygulama üzerinden hediye havuzuna katılmanız halinde günlük 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Katılım sağlamak için ise telefonunuza dijital operatör uygulaması indirilmesi gerekiyor. Bu uygulama sonrasında ise belirli şartların sağlanması halinde 1 GB bedava interneti kullanabileceksiniz. Katılım için istenen şartlar şu şekilde;

 • Kampanyaya tüm Turkcell aboneleri ve mobil ses müşterileri katılabilir.
 • Kampanyaya katılım için Turkcell dijital operatör uygulaması ekranından hediye havuzu ekranına giriş yapılarak kampanyanın aktif hale getirilmesi gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında tanımlanacak olan 1 GB internet bir gün için geçerli olmaktadır.
 • Kampanyaya sorunsuz bir katılım sağlamak için Turkcell uygulamasının güncellemelerinin açık olması gerekmektedir.
 • Tanımlanmış olan hediye internet paketinin bitmesi halinde abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.
 • Her Turkcell abonesi için kampanya sadece bir kez olarak sunuluyor.

Bu şartları sağlamanız halinde hediye havuzu bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Kazanılan Hediyeleri Öğrenme

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra daha önceden kazanmış olduğunuz hediyeleri de görmeniz mümkün. Bunun için hediyelerim sekmesine giriş yaparak farklı kampanyalar dahilinde size özel olarak tanımlanmış olan hediyeleri göreceğiniz gibi hediye havuzu Tarihçe sekmesinde ise son 12 aydır kazanmış olduğunuz hediyeleri ve ayrıcalıkları da öğrenme imkânınız bulunuyor. Buradan şimdiye kadar toplam kaç GB bedava internet ya da kaç dakika konuşma süresi ile kaç adet SMS hakkı kazanmış olduğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın Ayrıcalıklar sekmesinden ise farklı Turkcell abonelerine özel olarak sunulan kampanyalar öğrenebiliyor. Bu kapsamda Turkcell Platinum, GNC ve Paycell gibi abonelere özel olarak tanımlanmış olan kampanyaları öğrenebiliyor ve ayrıcalıkları görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda hediye havuzu kurumsal müşteriler için de kullanılabiliyor. Kurumsal müşteriler de çeşitli kampanyalardan ve hediyelerden yararlanabilirken aynı zamanda sadece kurumsal hat müşterileri için İşte Kazan sekmesi bulunuyor. İşte Kazan sekmesinde kurumsal hat sahiplerine özel olarak tanımlanmış olan kampanyaları ve hediyeleri öğrenmek de mümkün oluyor.

Hediye Havuzundan Ne Kadar Yararlanılır?

Turkcell hediye havuzu kampanyaları yararlanma süreleri olarak sınırsız bir imkân sunuyorlar. Ancak her kampanyadan tek bir sefer yararlanmak mümkünken, sürekli olarak güncellenen kampanyalara kullanıcılar sürekli olarak katılım sağlayabiliyorlar. Bu sayede her zaman hediye havuzundan Turkcell aboneleri hediye internet, dakika ya da kısa mesaj kazanabiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.