Web Tekno Haber

Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan!

09.03.2020
1.250
Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan!

Turkcell e faturaya geçiş ile bedava otomobil kazanacağınızı biliyor musunuz? Her yıl milyonlarca ağaç kağıt yapımı için katlediliyor. Kağıt kullanımının önemli bir kısmını faturalar oluşturuyor. Turkcell e faturaya geçiş yapmanız halinde hem ağaç katliamına dur diyorsunuz hem de otomobil kazanma şansını elde ediyorsunuz! Dilerseniz e faturanızı yazdırarak normal fatura olarak da kullanabiliyorsunuz. Normal kağıt fatura ile, dijital faturanın arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Kağıt fatura üzerinden görebildiğiniz bütün bilgileri, kullanımları ve diğer detayları dijital fatura üzerinden de görebiliyorsunuz. Dijital faturaların üzerinde Maliye Bakanlığı tarafından verilen bir kimlik numarası bulunuyor. Faturanın geçerliliğini bu kimlik numarası üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Turkcell E-Faturaya Geçip Otomobil Kazanmam Halinde Vergiler Karşılanır mı?

Turkcell e faturaya geçiş ile otomobil kazanılması halinde vergi ödemeleri çekiliş sonucu aracı kazanan kişiler tarafından ödenecektir. Araç vergi ödemelerinden Turkcell sorumlu değildir. Ödenmesi gereken vergiler arasında ÖTV ve KDV bulunmaktadır. Eğer Turkcell e fatura geçip, otomobil hediyesi için çekiliş hakkı kazandıysanız, bu hakkınızın iptal edilmesi söz konusu olabilir. Eğer kişiler basılı faturaya geçiş yaptıktan sonra değişiklik sonrasında 3 ay içinde yeniden basılı olan faturaya geçiş yaparsa kişilerin çekiliş hakkı iptal olacaktır.

Turkcell beni kim aramış nasıl öğrenirim? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir?

turkcell e fatura otomobil vergisi

turkcell e fatura otomobil kazan

Turkcell e faturaya geç otomobil kazan kampanyasına katılacak kişilerin en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan kişilerin herhangi bir düzenleme, çekiliş ya da piyangoya katılmaları mümkün değildir. Kişiler 18 yaşından küçük olmalarına rağmen bir şekilde çekilişe katılmış ve hediyeyi kazanmış iseler, kişilerin hediyelerini almaları söz konusu değildir. Yaş şartını sağlayan kişilerin aynı zamanda e faturaya geçiş şartını da sağlaması gerekmektedir. Bireysel basılı fatura alan müşteriler SMS faturaya ya da e mail faturaya geçmeleri halinde bu çekilişten faydalanabilirler. Çekilişe her Turkcell abonesinin en çok 1 kere katılım hakkı bulunur.

Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası Sonuçları Nasıl Açıklanır?

Turkcell e faturaya geç otomobil kazan kampanyası sonuçları açıklanması için ilk önce çekilişin Milli Piyango İdaresinde gerçekleştirilmesi gerekir. Çekiliş gerçekleştirildikten sonra 14 Mayıs tarihinde çekiliş açıklaması yapılacaktır. Açıklama tamamı Takvim gazetesinde yayınlanır. Kampanyaya katılmak için basılı fatura tipinden e fatura ya da SMS fatura tipine geçiş yapılması yeterli olur. Fatura tipini 3 ay içinde yeniden yazılı faturaya değiştiren kişilerin kampanya çekilişine katılım hakları yanar. Kişiler çekiliş kapsamında otomobil hediyesini kazansalar bile hediye bu kişilere verilmez.

Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyasına Katılmak için E Faturaya Nasıl Geçilir?

Turkcell e faturaya geç otomobil kazan kampanyasına katılmak için e faturaya geçiş yapmak isteyen kişiler bunu yapmak için Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonlarına indirebilirler. Uygulama hem Google Play üzerinde hem de Apple Store’da ücretsiz olarak bulunabilir. Uygulamanın kullanılması için de herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Eğer müşteri temsilcisi ile yüz yüze başvurunuzu yapmak isterseniz size en yakın Turkcell bayisini de ziyaret edebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yerden telefondan başvurunuzu iletmek isterseniz 0532 532 00 00 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Eğer aram yaptığınız telefon Turkcell halı ise direk 532’yi tuşlayarak müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. SMS göndererek de e faturaya geçebilirsiniz. Bunu yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. SMS fatura yazdıktan sonra boşluk bırakın ve e fatura gönderilmesini istediğiniz güncel e mail adresinizi yazın. Mesajınızı 2200’a gönderin.

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketi

turkcell kamu arti ekstra paketi avantajlari

turkcell kamu arti ekstra ozellikleri

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketi İç işleri Bakanlığı ve bakanlığa bağlı olan kuruluşların çalışanları için özel olarak hazırlanmış bir pakettir. Paketi kullanmaya başlamanız halinde Life Box’ta geçerli 5 GB internetin sahibi olursunuz. Ayrıca Dergilik uygulaması sayesinde Türkiye’nin en popüler dergi ve gazetelerini okuyabilirsiniz. Sevdikleriniz ile görüntülü konuşmayı seviyorsanız bu paket tam da size göre. Çünkü paket sahipleri Bip uygulaması üzerinden 1 GB kadar yüksek kalite ile sevdikleri ile doya doya konuşmuş oluyorlar.

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinde Tarifem Yurt Dışında da Geçerli midir?

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinin yurt dışında geçerliliği bulunur. Pakette bulunan özellik sayesinde tarife kapsamını hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanmanız mümkün olur. Yurt içi tarifenizde yer alan her yöne dakikaları kullanarak hem bulunduğunuz ülkeyi hem dce Türkiye’yi arayabilirsiniz. Eğer internet ve SMS’lerinizi kullanmak isterseniz, günlük ek ücret ödemeniz gerekecektir. Kampanya faydalarınız devreye girdiği anda tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilir. SMS gönderildiği andan itibaren paket faydalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer İç işleri Bakanlığı ve buna bağlı olan kuruluşların çalışanı olduğunuzu kanıtlarsanız kampanya faydalarından yararlanmanız mümkün olur. Eğer bu kurum y a da kuruma bağlı kurumlarda çalışan değilseniz, kampanyadan faydalanmanız için İç işleri Bakanlığında ya da bakanlığa bağlı kurumlarda çalışan en az 3 tane kişinin size referans olması gerekmektedir.

Ayrıca Turkcell evde internet paketleri en uygun kampanyalar ile ilgili detaylara bakabilirsiniz.

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinde Tarifem Bir Sonraki Aya Devir Eder mi?

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinin bir sonraki aya devir etmesi söz konusu değildir.  Bu nedenle kampanya faydaları 30 gün boyunca geçerli olur. Siz kullanım haklarınızdan faydalanmamış olsanız bile haklarınız silinecektir. Kampanya dahilinde faydaların yüzde 80 ve yüzde 100 kullanılması halinde tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Eğer ne kadar haklarınızın kaldığını öğrenmek isterseniz SMS gönderebilirsiniz. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın ve mesajı 2200’a göndermeniz yeterli olur. Eğer kampanya faydalarından yararlandığınız sürede hattınızı bir başka numaraya yönlendirirseniz, yapacağınız görüşmelerde kampanya paket kullanımı söz konusu olmaz. Faydalardan yararlanmaya devam etmek için hattınızı bir başka numaraya yönlendirmemeniz gerekiyor.

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinin iptal edilmesi için telefonlarınızdan müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olur. Kampanyanızı iptal ettirmeniz halinde kalan kullanımlarınız hattınızdan silinecektir. İptal talebi anında geçerli olur ve paket talepten sonra bir iki dakika içinde iptal edilir. Kampanyanın iptal olduğunu tarafınıza gönderilen bilgilendirme SMS’i ile anlayabilirsiniz. Eğer kampanya devam ederken ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması, hattın devir edilmesi gibi durumlarda kampanya devam etmez. Kazandığınız kampanya faydalarını bir başka kişiye devir etmeniz ya da satmanız söz konusu olamaz. Paketten ne kadar haklarınızın kaldığını öğrenmeniz adına yüzde 80 ve yüzde 100 kapasiteye ulaşılması halinde size bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinde Data Paketinin Üst Bağlantı Hızı Ne Kadar?

Turkcell Kamu Artı Ekstra Paketinin üst bağlantı hızı 4.5 G bağlantıları için 100 Mbps ve 3G bağlantıları için 63 Mpbs olur. Eğer kampanyayı iptal ettirirseniz normal hızınıza geri dönersiniz. Kampanya kriterlerini hala sağlıyor olmanız halinde ise yeniden Turkcell e fatura ve diğer bütün kampanyalardan faydalanmanız mümkündür. Eğer hız kısıtlı hatta kampanya tanımlanmışsa hız kısıtı kalkmış olur. Başvurularınızı size en yakın Turkcell bayilerinin bir tanesinden yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.