Web Tekno Haber

2020 Turkcell En Çok İnternet Veren Paketler

2020 Turkcell En Çok İnternet Veren Paketler

Turkcell internet paketleri söz konusu olduğunda, Turkcell hattı sahipleri için pek çok seçenek sunulduğu görülüyor. Hat sahiplerinin yararlanabileceği bol internetli internet paketlerinin olmasının yanında, aynı zamanda fazlaca hediye internet seçenekleri de yer alıyor. Hattınıza tanımlanan internet paketinizle birlikte yararlanabileceğiniz Turkcell’den hediye internet seçenekleri de bulunuyor. Hattınıza Turkcell en çok internet veren paketler ile 20 GB’a kadar internet paketi alabileceğiniz gibi, ayrıca hediye internetlerle internetinizi daha da yükseltme şansını olur.

Turkcell PayCell İnternet Kampanyası

turkcell paycell

turkcell paycell kampanya

Turkcell PayCell internet kampanyası sayesinde, hattınıza tanımladığınız internet paketi ne olursa olsun, ekstra internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Paycell faturasız hatlara yapılan yüklemelere karşılık, kullanıcılarına bedava internet veren bir servis. 2020 yılı içerisinde hattınıza yaptığınız TL yüklemelerine karşılık, 1 GB internet kazanma şansına sahip olmuş olursunuz.

Turkcell PayCell hattınıza yapacağınız yüklemelerin en az 100 TL olması gerekmektedir. Her 100 TL’lik yüklemenize toplamda 3 kere olmak şartıyla 1 GB hediye internet gelir. 3 yükleme sonunda 3 GB hediye internet kazanmış olursunuz.

2020 Turkcell Bedava İnternet Veren Paketleri hakkında bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Salla Kazan ile 10 GB’a Kadar Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan uygulamasıyla bedava internet kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Salla kazan uygulaması, Turkcell’den herhangi bir paket almanıza gerek kalmadan, 10GB’a kadar hediye internet kazanmanıza izin veren bir hizmet.

Salla Kazan’ı kullanmak için Andorid ya da iOS cihazınız üzerinde bir Dijital Operatörüm uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Salla Kazan bu uygulama üzerinden kullanıcılarına hizmet veriyor. Eğer bu uygulamaya sahipseniz, uygulamayı açtığınızda hemen sol bölümde Salla Kazan yeri görebilirsiniz. Buraya tıklayıp telefonunuzu salladığınızda, haftalık ve günlük olmak üzere hediye internet paketi kazanma şansını elde edersiniz. Hediye internet 1 GB’tan 10 GB’a kadar kazanılabilmektedir. Bu servisle sadece hediye internet kazanılmamaktadır. Salladığınızda hediye paketlerinin içerisinden konuşma ya da SMS gibi başka hediyeler de kazanma ihtimaliniz var.

Fizy Aboneliğine Hediye İnternet Paketi

Turkcell Fizy Aboneliğine bedava internet kazanma şansına sahipsiniz. Fizy abonesi olmanız halinde, yine Fizy uygulamasında geçerli 5 GB internet kazanma hakkınız oluyor. Fizy Turkcell kullanıcılarına özel olarak sunulan bir müzik dinleme uygulaması. Bu uygulama sayesinde yeni çıkmış ve hit şarkıların tümüne erişim sağlayabileceğiniz gibi, eski şarkıları da bulabilme şansına sahipsiniz. Fizy uygulamasını kullanmak için aboneliğiniz karşılığında internetinizi Turkcell size sağlıyor. Paketinizden internet kullanmak zorunda kalmadan Fizy için ayrı bir internet paketi kullanabilme şansına sahip olursunuz. Bu paket sadece uygulama içerisinde kullanılabilmektedir. Diğer internet kullanımlarınızdaki MB düşümü, kendi paketiniz üzerinden yapılır.

Turkcell SIM Kupon ile Bedava İnternet

Turkcell SIM kupon biriktirerek internet almak isteyenler, paketlerine ek olarak 4 GB internet alabilme hakkını elde etmiş olurlar. Paketinizdeki internetiniz yetmiyorsa, SIM kupon biriktirerek ekstra ücretsiz internet kazanabilirsiniz. SIM kupon ile internet kazanmak için SIM uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra, biriktirdiğiniz kuponlar size hediye internet olarak dönüş yapıyor. Hediye internet miktarı, kupon sayınıza göre değişiklik gösteriyor. Bu durumda;

 • 15 Kupona 1 GB internet
 • 30 kupona 2 GB internet
 • 45 kupona 3 GB internet
 • 60 kupona 4 GB internet

kazanabiliyorsunuz. Kuponlar uygulama üzerinden abonelere günlük olarak veriliyor. Yani bir ay içerisinde 30 adet kupon toplayarak, 2 GB hediye internet alabiliyorsunuz.

Yaani Arama Motoru Kullanımına Bedava İnternet

Turkcell’in arama motoru Yaani ile bedava internet dağıttığını bilen kişi sayısı oldukça az. Yaani Arama Motoru, kendi paketinize ek olarak hediye internet kazanmanızı sağlayan başka bir yol olarak Turkcell tarafından kullanıcılara sunuluyor. Bunun için yapılması gerekenler;

 • Öncelikle Turkcell hat sahiplerinin cihazlarına Yaani Arama Motoru’nu indirmeleri gerekiyor.
 • Daha sonra Yaani Arama Motorunu en az 10 kez kullanarak, 20 defa arama yapmak ikinci şart olarak sizlere sunuluyor.
 • Bu şartların sağlanması halinde, Turkcell hattınıza otomatik olarak 1 GB internet tanımlıyor.

1 GB internetinizi herhangi bir internet kullanımında harcayabilme şansına sahipsiniz. Turkcell internetin kullanım alanıyla ilgili olarak size herhangi bir şart sunmuyor.

Turkcell BİP Uygulamasına Davet ile İnternet Kazanma

turkcell bip kampanya

turkcell bip firsatlari

Turkcell BİP uygulaması bedava internet alınabilecek ve paketinizdeki internete ek internet kazanabileceğiniz başka bir Turkcell uygulaması. BİP, Turkcelliler arasında aynı zamanda en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olmasıyla da biliniyor. BİP uygulamasındaki amaç, Turkcelliler arasında konuşma ve mesajlaşma eylemini daha eğlenceli bir hale getirebilmek. Aynı zamanda uygulamayı edinerek, ücretsiz hediye internet kazanma şansına da sahip oluyorsunuz.

Turkcell BİP uygulamasını indiren ve kullanmaya başlayan kullanıcılarına, 1 GB hediye internet veriyor. BİP uygulaması üzerinden hediye internet kazanabilmenin bir başka yolu da uygulamaya arkadaşınızı davet etmek. Sizin aracılığınız ile BİP uygulamasını kullanmaya başlayan arkadaşlarınız, aynı zamanda bedava internet kazanmanıza da ortam hazırlıyor.

Turkcell Faturalı Hatlarda 20GB’a Kadar İnternet Paketi

Turkcell en yüksek internetli faturalı hatlar konusunda, kullanıcılarına oldukça bonkör davranıyor ve 20 GB’a kadar internete sahip olan paket seçenekleri sunuyor. Turkcell en çok internet veren paketler hangileri diye merak edenler için, faturalı hatlarda seçenekler şu şekilde sıralanıyor;

 • 750 dk ve 1 GB internet paketi
 • 500 dk ve 15 GB internet paketi
 • 1000 dk ve 20 GB internet paketi

Eğer sizin ihtiyacınız olan şey, hediye internetten ziyade sadece yüksek GB’lı bir paketse, Turkcell faturalı hatlara özel bu paketlerini sunuyor. Kendiniz için en uygun paketi seçerek, internet ihtiyacınızı her yerde karşılama şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu paketlerden herhangi birini kullanmanıza karşılık, bahsi geçen tüm ücretsiz internet imkanlarından da yararlanabiliyorsunuz. Sadece gerekli şartları sağlıyor olmanız, ücretsiz internet almanız için yeterli.

Turkcell Sarı Günler Bedava İnternet Kazanma Fırsatı! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hatlara Özel Katlanarak Artan Hediye İnternet

Turkcell faturasız hatlara özel internet paketleri konusunda da kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlıyor. Eğer hattınız faturasız hatsa o zaman yararlanabileceğiniz internet paketi seçenekleriniz de şu şekilde oluyor;

 • 500 dakika konuşma, 1 GB internet paketi alanlara, 1 GB internet hediye
 • 500 dakika konuşma, 2 GB internet paketi alanlara 3 GB internet hediye
 • 500 dakika konuşma, 3 GB internet paketi alanlara 3 GB internet hediye

Bu paketlerden yine ihtiyacınızı karşılayacak olan paketi tercih ederek hediye internetlerinize de sahip olabilirsiniz. 3 GB internete karşılık bir 3 GB da hediye internet alıp, GB miktarınızı 2’ye katlamış olursunuz.

Turkcell Hattına Geçenler İçin Hediye İnternet Paketi

Turkcell hattına geçiş yapanlara özel hediye internet, Turkcell kullanmaya başlamanıza teşekkür olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Var olan numaranızı Turkcell’e taşımanız ya da yeni bir Turkcell hattı almanız halinde, hediye internette kazanabilirsiniz. Tukcell yeni hat sahiplerine, 5 GB hediye internet vererek, yeni hat kullanıcılarının internet işlerini daha rahat ve her yerde yapabilmelerine olanak sağlamış oluyor. Turkcell’den yeni bir hat alanların 5 GB internet paketinden yararlanmaları için, mesaj yoluyla HATHEDIYESİ 5GB yazarak 2020’ye göndermeleri gerekiyor. Turkcell en çok internet veren paketler arasından birini tercih ederek, ilk kullanımınız bol internetli başlamış oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.