Web Tekno Haber

2020 Turkcell En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları

2020 Turkcell En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell en güncel kampanyaları sayesinde hem faturalı hat hem de faturasız hat sahipleri 10 GB hediye internete kadar ücretsiz olarak sosyal medyaya giriş sağlayabilecektir. Turkcell en güncel hediye internet kampanyaları Turkcell mobil uygulaması üzerinden elde edilmektedir.

Turkcell Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar

Aşağıda Turkcell hediye internet sağlayan uygulamalar ayrıntılarıyla birlikte verilmektedir:

 • “Turkcell Dijital Operatörüm” uygulaması üzerinde yer alan “Salla Kazan” ile her hafta bedava internet kazanılabilmektedir.
 • Cep telefonlarına “Yaani Arama Motoru” uygulaması indirildikten sonra müşteriler uygulama ile 10 gün boyunca 20 adet arama yapınca 1 GB hediye internet kazanabilecektir.
 • “Turkcell Goller Cepte Taraftar” uygulamasının “App Store” veya “Play Store” aracılığı ile indirilmesi gerekir. Cep telefonlarına uygulamanın yüklenmesinin hemen ardından 500 MB hediye internet hatlara tanımlanacaktır.
 • “Turkcell GNÇ” uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi ile uygulamada yer alan “ÇATLAT” sekmesine tıklanması gerekir. Bu sekmeye giriş sağlandıktan sonra haftada iki defa 8 GB hediye internet kazanmak mümkündür.
 • “Turkcell BİP” uygulamasını müşteriler cep telefonlarına indirip uygulamaya arkadaşlarının da katılmasını sağlayanlara günlük, haftalık veya aylık hediye internet verilecektir.
 • “Turkcell Toplantıdayım” uygulamasını 5 TL karşılığında kullanmanız durumunda 1 GB hediye internet elde etmiş olursunuz.
 • “Turkcell UpCall” uygulamasının cep telefonlarına yüklenmesi durumunda 1 GB hediye internet hatlara yüklenecektir.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kazanma

turkcell hediye internet

turkcell 10 gb internet

Turkcell müşterilerine hediye SİM kart verilmesi durumunda SİM kartta yer alan şifre ile mesaj gönderildiğinde 10 GB hediye internet kazanılabilmektedir. Hediye gelen 10 GB internet sadece yurt içinde ve 6 ay boyunca kullanılabilmektedir. Ayrıca bu fırsattan yararlanacakların SİM kartları 4.5G uyumlu olmalıdır.

Turkcell Şanslı Çark ile Bedava 4 GB İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel Hediye İnternet Fırsatı

Turkcell yeni faturalı veya faturasız hat sahiplerine aşağıda verilen hediye internet avantajlarını sunmaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Turkcell Hoş Geldin 1 GB paketinin içerisinde 500 dakika konuşma, 1 GB internet ve ekstradan 1 GB hediye internet yer almaktadır. Bu paketin maliyeti 25 TL olarak belirlenmiştir.
 • Turkcell Hoş Geldin 2 GB paketinde 500 dakika konuşma, 2 GB internet ve 3 GB hediye internet kullanımı bulunmaktadır. Müşteriler bu paketi 27 TL’ ye alabilir.
 • Turkcell Hoş Geldin 3 GB paketinde ise 500 dakika konuşma, 3 GB internet ve sosyal medya kullanımı için 3 GB hediye internet fırsatı sunulmaktadır. Turkcell yeni müşteriler bu paketi almak için 30 TL ödeme yapmak zorundadır.
 • Turkcell Turbo Süper Fırsat kampanyası ile faturalı hat sahipleri 750 dakika konuşma ve 1 GB hediye internet kullanma şansını elde eder. Bu paketin maliyeti ise 39 TL olarak belirlenmiştir.
 • Turkcell Turbo Süper 15 kampanyası ile faturalı hat sahipleri 1500 dakika konuşma ve 15 GB hediye internet kullanma hakkına sahip olur. Turkcell Turbo Süper 15 paketini müşteriler 69 TL’ ye alabilmektedir.
 • Turkcell Turbo Digital 20 kampanyası ise 2000 dakika konuşma ve 20 GB hediye internet imkanını sunmaktadır. Bu paketi satın almak için 75 TL ödeme yapılması gerekir.

Turkcell’li Sağlıkçılara Hediye İnternet Fırsatı

Turkcell, sağlık çalışanlarına 1 ay boyunca kullanabilecekleri 5 GB hediye internet ve 500 dakika konuşma imkanını sunmaktadır. Aile hekimlerine ise 10000 dakika konuşma avantajını vermektedir. Paketin yenilenmesi otomatik olarak gerçekleşir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen sağlık çalışanlarının ilk olarak cep telefonlarının mesaj bölümüne “SAGLIKCALISAN” yazarak 2220’ye SMS göndermeleri gerekir.

Turkcell GS’lilere Bedava İnternet Fırsatı

Galatasaraylı olan Turkcell müşterilerine maçlarda Galatasaray galip geldiği zaman 1 GB hediye internet verilmektedir. Bu fırsattan faydalanmak için öncelikle Sarı Paket, Kırmızı Paket veya Şampiyon paketlerinden istenileni satın almak gerekir. Bu paketlerden herhangi birine sahip olan Turkcell müşterilerine günlük olarak kullanabilecekleri 1 GB hediye internet verilecektir. Hediye verilen 1 GB internet sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra 1 GB hediye internet bir başkası ile paylaşılamaz.

Turkcell Yaani İle 1 GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Yaani uygulaması ile 1 GB hediye kazanmak mümkündür. Bunun için ilk olarak cep telefonlarına Turkcell Yaani uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamanın yüklenmesinden sonra uygulamaya giriş yapan her Turkcell müşterilerine 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet aktarılacaktır. Bu uygulama iptal edilmediği zaman her ay müşterilerin hatlarına 1 GB internet otomatik olarak iletilecektir.

Turkcell Salla Kazan İle 1 GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Salla Kazan ile hediye internet kazanmak için öncelikle cep telefonlarına “ App Store” veya “Google Playstore” ile “Dijital Operatör” uygulamasının yüklenmesi gerekir. Sayfaya erişim sağlanması için ekrana gelen kutucuğa 0 rakamı olmadan cep telefon numaranızı yazmalısınız. Ardından “Şifresiz Hızlı Giriş” butonuna basarak “Salla Kazan” kutusunun olduğu kısma gitmelisiniz. Salla Kazan kutusuna geldiğiniz an hattınıza 1 GB hediye internet otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Otomatik Ödeme İle Bedava İnternet Kazanma

turkcell firsatlari

turkcell otomatik odeme

Turkcell otomatik ödeme talimatı ile hediye internet elde etmek mümkündür. Bunun için öncelikle Dijital Operatör uygulaması üzerinden faturaların her ay otomatik olarak ödenmesi için talimat verilmesi gerekir. Uygulama ile otomatik ödeme talimatı verildiği zaman Turkcell müşterilerinin hatlarına 2 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Turkcell BİP İle Hediye İnternet Kazanma

Turkcell BİP uygulaması ile 1 veya 2 GB hediye internet kazanılabilmektedir. Hediye internet imkanından yararlanmak için Turkcell müşterilerinin önceden BİP uygulaması ile yapılan kampanyalardan faydalanmamış olması gerekir. Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak BİP uygulamasını cep telefonlarına indirerek uygulamaya arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekir. BİP uygulamasına 5 arkadaşınızı davet edip arkadaşlarınızın beşi de uygulamayı kullanıyorsa, aylık olarak kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet hattınıza aktarılmış olur. BİP uygulamasına 10 arkadaşın davet edilmesi durumunda ise aylık olarak tüketilebilecek 2 GB hediye internet tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Canım Kendim 15 GB Hediye İnternet Paketi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Platinum Müşterilere Hediye İnternet Fırsatı

Turkcell Platinum müşterilerine 1 GB hediye internet 1 gün boyunca kullanmaları için verilmektedir. Bu internet Turkcell Platinum müşterilerinin doğum günlerinde verilmektedir. Doğum gününden itibaren müşteriler 24 saat boyunca 1 GB hediye interneti ücretsiz olarak kullanabilecektir.

Turkcelll Gençlere Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell GNÇ faturasız hattan GNÇ faturalı hatta geçenler saat 22:00 ile 06:00 arasında bedava internet kullanabilecektir.  Turkcell’in sunmuş olduğu kampanyadan yararlanılabilmesi için GNÇ faturasız hat sahiplerinin aşağıda verilen paketlere geçmeleri gerekir. Bu paketleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • GNÇ+ Mini paketi,
 • GNÇ + Midi paketi,
 • GNÇ + Konfor paketi,
 • GNÇ + Ultra paketi,
 • GNÇ + Mega paketinden herhangi birine geçilmesi aranan şartların arasındadır.

Bu paketlere geçiş yapılması için öncelikle cep telefonlarına BİP uygulamasının indirilip uygulama üzerinden “online işlemler” sekmesinden paketlere üye olunması gerekir. Verilen paketlerden herhangi birine 12 ay boyunca üye olma sözü verildiğinde Turkcell GNÇ faturalı hat sahipleri BİP, Fizy, Lifebox, TV+ Dergilik uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilme hakkını elde etmektedir. Bu paketler 2020 yılında gençler için Turkcell en güncel hediye paketleri arasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Songul dedi ki:

  Interet nasıl alabilirim bedava

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.