Web Tekno Haber

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın!

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın!

Turkcell, abonelerinin evde kaldıkları süre boyunca kredi kartı ile yükleme yapmalarına destek olmak için yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bu etkinlik kapsamında kredi kartı kullanan ancak evden çıkmayan tüm Turkcell kullanıcılarına 2 GB İnternet sağlanacak. Bu yazımızda “Turkcell evden çıkmadan kredi kartınızla yükleyin 2 GB internet kazanın!” başlığının ayrıntılarını açıklayacağız. Turkcell, paketlerini evden çıkmadan paketleyen abonelerin ilgisini çekmek için tasarlanan yeni bir kampanya başlattı. Turkcell, “2 GB İnternet Kazan” kampanyası kapsamında tüm kredi kartı abonelerine 2 GB İnternet hediyesi verecek.

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın Ne Anlama Gelmektedir?

turkcell kredi karti yukleme 2 gb internet

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın Kampanyası tüm ön ödemeli Turkcell aboneleri için tasarlanmış bir kampanyadır. Etkinlikten yararlanan Turkcell aboneleri, kredi kartı karşılığında 2 GB internet hediyesi kazanma şansına sahip olacak. Turkcell, 2 GB İnternet Kazanma Kampanyasından GB kazanmak için evden çıkmadan kredi kartı ile yükleme yapıyor, abonelerin paketi cep telefonlarına indirmek için kredi kartlarını kullanmalarını gerektiriyor. Kurulumdan sonra Dijital Operatör üzerinden 2 GB İnternet hediyesi alabilirsiniz.

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın Kampanyasına Katılmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın  kampanyası aboneleri, kredi kartı ile evden çıkmadan çıkmadan Turkcell 2 Gb internet kullanım hakkından yararlanmak isteyenler, kredi kartı ile belirtilen paketi satın almalı ve ardından dijital operatör uygulaması üzerinden “Gülümseme Fırsatı Kampanyası” na katılmalıdır. Evde 2 GB İnternet bırakmadan Turkcell’e yükleme yapmak için kredi kartı kullanın.2 GB İnternet Kazanma Kampanyasına katılan aboneler, belirlenen süre içinde yazılım paketini kullanarak indirip uygulama üzerinden alabilirler.

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın Kampanyasının Kapsadığı Tarifler Hangileridir?

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartıyla Yükle 2 GB İnternet Kazan Kampanyası paketleri şu şekilde listelenmektedir;

 • Turkcell Aynen 5 GB Paketi,
 • Turkcell Aynen 10 GB Paketi,
 • Turkcell Aynen 15 GB Paketi,
 • Turkcell Gülümseten 6 GB Paketi,
 • Turkcell Gülümseten 8 GB Paketi,
 • Turkcell Gülümseten 10 GB Paketi,
 • Turkcell Gülümseten 14 GB Paketi.

Turkcell Aynen 5 GB Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell Aynen 5 GB paket içeriği şu şekilde incelenmektedir;

 • 5 GB internet,
 • Her yöne 500 dakika konuşma,
 • Her yöne 1000 SMS,
 • Turkcell Aynen 5 GB paket ücreti: 45 TL.

Turkcell Aynen 10 GB Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell Aynen 10 GB paket içeriği şu şekilde incelenmektedir:

 • 10 GB internet,
 • Her yöne 500 dakika konuşma,
 • Her yöne 1000 SMS,
 • Turkcell Aynen 10 GB paket ücreti: 55 TL.

Turkcell Aynen 15 GB Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell Gülümseten 6 GB paket içeriği şu şekilde incelenmektedir:

 • 6 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika konuşma,
 • Her yöne 1000 SMS,
 • Turkcell Gülümseten 6 GB paket ücreti: 50 TL.

Turkcell Gülümseten 6 GB Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell Gülümseten 8 GB paket içeriği şu şekilde listelenmektedir:

 • 8 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika konuşma,
 • Her yöne 1000 SMS,
 • Turkcell Gülümseten 86 GB paket ücreti: 55 TL.

Turkcell Gülümseten 8 GB Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell Gülümseten 10 GB paket içeriği şu şekilde listelenmektedir:

 • 10 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika konuşma,
 • Her yöne 1000 SMS,
 • Turkcell Gülümseten 10 GB paket ücreti: 60 TL.

Turkcell Gülümseten 10 GB Paketi Neleri Kapsar?

Turkcell Gülümseten 14 GB paket içeriği şu şekilde listelenmektedir:

 • 14 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika konuşma,
 • Her yöne 1000 SMS,
 • Turkcell Gülümseten 14 GB paket ücreti: 70 TL.

Turkcell Tarife Değişikliği Yöntemleri Nelerdir?

turkcell tarife degisikligi yontemleri

Turkcell hattınızın faturalı veya faturasız kullanımı sırasında sorun yaşıyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlemler yaparak diğer tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Çevrimiçi ticaret yoluyla sınırlı bir seçenek listesiyle karşılaşabilir ve sizi memnun etmeyebilirsiniz. Daha kapsamlı bir işlem yapmak istiyorsanız, Turkcell müşteri hizmetleri departmanını arayarak kullandığınız tarifeyi değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem için önce 532 veya 0532532 00 00 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ardından ihtiyaçlarınıza göre kullanmak istediğiniz paketleri söyleyebilir ve ardından müşteri hizmetlerinden kaç adet paket kullandığınızı ve en çok nerede sorunla karşılaştığınızı söyleyebilirsiniz. Bu nedenle internet paketiniz yeterli gelmiyor ise rapor etmenizi ve gerekli bilgileri sağlamanızı öneririz. Müşteri hizmetleri üzerinden yaptığınız değişiklikler tarifinizi anında etkileyecek ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Turkcell tarife değişikliği işlemleri, abonelerine ne hızlı hizmeti sunan Turkcell ile artık çok kolaydır. Her zaman aboneler tarafından çekinerek bakılan bir konu olan tarife değişikliği işlemleri, hat aboneleri tarife değişikliği yapmak istediklerinde anında gerçekleştirilmeme korkusu ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu yüzden aboneler çoğu zaman bu işlemden vazgeçmek durumunda kalmakta veya ortaya çıkan karmaşık işlemleri yapmaktansa ve hatlarının bir süre kapalı olmasını istemedikleri için tarife değişiklik işlemine başvurmamaktadır. Turkcell tarife değişikliği, diğer operatörlerin aksine aboneler için oldukça basit yollar ile ve anında gerçekleşmektedir. Turkcell’in yaptığı kampanyalar ile her zaman aboneler için ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Böylece geniş abone kitlesine sahip olup her zaman en iyi kaliteyi sunmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir. Türk Telekom, müşterilerinin her zaman memnun olmasını isteyen ve bunun için çok çalışan bir operatör olmuştur. Turkcell, gerek yeni abonelerine gerekse eski abonelerine her zaman çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sunulan kampanyalar faturalı hat tarifleri ve faturasız hat tarifeleri şeklinde ayrı ayrı abonelerin tercihine bırakmaktadır. Turkcell herkese ve her bütçeye uygun fırsatları sunmayı temel amacı olarak görmektedir. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Turkcell Salla Kazana Yepyeni Hediyeler Geldi! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Tarife İptali Nasıl Yapılmaktadır?

Turkcell tarifelerini iptal etmek isteyenler öncelikle telefonun kısa mesaj kısmına girmelidir. Bu bölüme girildikten sonra İPTAL büyük harflerle yazılmalıdır. “İptal” kelimesini yazdıktan sonra kişi boşluktan tek karakter olarak çıkmalıdır. Bir kişi tarifeyi iptal etmek isterse, tarifenin adını yazması gerekir. Bu vakaları yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Örneğin bir Turkcell müşterisi Kolay Paket kullanıyorsa ve bu Kolay Paketi iptal etmek istiyorsa 2222’ye “KOLAY İPTAL ET” yazarak kısa mesaj göndermelidir. Bu durumların yanı sıra tarifeyi iptal eden kişi firma temsilcisi ise Turkcell’in irtibat noktası ile iletişime geçmelidir. Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da Turkcell tarifelerini iptal edebilirsiniz. Tüm bu bilgilere ek olarak Turkcell’in tarife iptali, Turkcell’in resmi internet sitesi Turkcell.com.tr üzerinden de yapılabilmektedir. Bunu yapmak için kişinin oturum açması ve “Hesabım” bölümüne gitmesi gerekir. Daha sonra Turkcell tarife iptali bu bölüm üzerinden tamamlanabilir. Turkcell tarife iptal işlemi talebi kişiye Turkcell’in otomatik mesajı ile bildirilir. Bu noktada dikkate alınması gereken bir faktör var. Turkcell tarife iptali ancak tarifenin süresi dolduğunda onaylanır.

Turkcell Tarife Değişikliğinin Bir Cezası Var Mıdır?

Turkcell yazılım paketleri genellikle bir yıllık formdadır. Bir yıllık kur değişiminde, kişinin faturasına kur değişikliği cezası da eklenir. Elektrik faturasının kalan süresi boyunca ödenecek tutar, elektrik faturasındaki değişimden az ise sadece kalan tutarı ödeyerek elektrik fiyatını değiştirebilirsiniz. Tarife değişim cezaları her kampanya, paket ve tarife için ayrı ayrı alınır. Turkcell tarife değişiklikleri için iletişim noktalarından veya müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.