Web Tekno Haber

Turkcell Fiber İnternete Geçenlere Hediye Tablet Veriyor!

12.03.2021
719
Turkcell Fiber İnternete Geçenlere Hediye Tablet Veriyor!

Turkcell operatörü, fiber internet kullanıcılarına hediye tablet veriyor. Yeni bir fiber internet kullanıcısı olan veya mevcutta fiber internet kampanyalarına dâhil olan Turkcell fiber internet müşterilerine Alcatel 1T 10 tablet hediye edilir. Turkcell fiber internette tablet kampanyasına başvuru için Turkcell Superonline mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Fiber İnternet Nedir?

Turkcell fiber internet; hızlı erişim hizmeti sağlayan internet teknolojisi sistemidir. Fiber internet altyapısı olan bölgelerde indirmek istediğiniz içeriğe çok kısa bir sürede erişim imkânı yakalayabilirsiniz. Fiber internet teknolojisi hızlı bilgi akışını ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılarak sağlanır.

Turkcell Superonline fiber hizmeti Türkiye’de 20’den fazla şehirde bağımsız şebekeye sahiptir ve Türkiye’de bağımsız internet altyapısını arttırarak yaygınlaştırma çalışmalarına devam eder.

Turkcell Fiber İnternete Nasıl Başvuru Yapılır?

turkcell fiber internete nasil basvuru yapilir

Turkcell telekomünikasyon şirketinin sağlamış olduğu Superonline fiber internet hizmetine başvuru yapmak için uyulması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Başvuru formu üzerinden başvuru yapmak için; superonline.net internet adresine giriş yaparak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Fiber internet için başvuru yapacağınız formda ad, soyadı ve irtibat numaranız istenir. Bu bilgileri doldurarak formu gönderdiğiniz zaman en kısa zamanda sizinle iletişime geçilir.
 • SMS ile başvuru yapmak için; büyük harfler ile TERFI yazıp 2200’a ücretsiz SMS gönderdiğiniz zaman Turkcell Superonline fiber internet yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.
 • Turkcell mağazaları üzerinden başvuru yapmak için; Size en yakın Turkcell iletişim merkezine veya bölgenizde hizmet veren en yakın noktaya giderek fiber internet başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Gerekli başvuru adımlarından sonra Turkcell Superonline müşteri kaydınız yapılarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Size en yakın Turkcell mağazasını tespit etmek için Google haritaları veya Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz harita üzerinden mağaza sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell Fiber İnternette Alcatel 1T 10 Kampanyası Nedir?

Alcatel 1T 10 kampanyası; Turkcell Superonline tarafından fiber internet kullanıcıları için hazırlanan bir kampanyadır. Yeni bir abonelik başlatarak veya aktif bulunan fiber internet kampanya kullanıcısı olan müşteriler hediye tablet kazanma hakkı elde eder. 24 ay taahhüt sözü vererek fiber internet kampanyasından yararlanmak için Turkcell mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Dergilik’ten Bol GB’li yarışma kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Fiber İnternette Alcatel 1T 10 Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Turkcell Superonline tarafından hazırlanan fiber internet Alcatel 1T 10 kampanyasına katılım koşulları şu şekildedir:

 • Superonline Alcatel 1T 10 kampanyasına dâhil olmak için Turkcell fiber internet müşterisi olmak gerekir.
 • Yeni abone olan müşteriler veya mevcut Turkcell fiber internet kampanyalarına dâhil olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmetinden yararlanabilmek için Turkcell fiber internet altyapılarının olduğu bölgelerde ikametgâh ediyor olmak gerekir. Turkcell 20’den fazla şehirde fiber internet altyapısı hizmeti vermektedir. Bu şehirlerde fiber internette tablet kampanyasına katılım mümkündür.
 • Turkcell Alcatel 1T 10 kampanyasına son katılım tarihi 01.04.2021’dir. Bu tarih sonrasında yapılacak başvurular geçersiz sayılır.

Turkcell Fiber İnternette Alcatel 1T 10 Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Turkcell Superonline tarafından kendi müşterileri için hazırlanan fiber internet Alcatel 1T 10 kampanyasına başvuru yolları şu şekildedir:

 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapılması mümkün. 0 532 532 00 00 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetleri servisine bağlanabilir ve fiber internet başvurunuzu oluşturabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline iletişim merkezleri üzerinden başvuru yapmanız mümkündür. Size en yakın Superonline iletişim merkezine giderek bireysel başvurunuz için gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Fiber İnternet Mevcut Aboneleri Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanır?

Superonline fiber internet aboneleri için Alcatel 1T 10 kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Alcatel 1T 10 kampanyası kapsamında abonelerin mevcut internet hizmetlerine ait kampanya iptal bedelleri Superonline tarafından karşılanır.
 • Mevcut internetinizin Turkcell Superonline hizmetine taşınmasını takiben en geç 90 gün içinde ücretlendirilme bedeliniz karşılanır.
 • Bir önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin faturası Turkcell Superonline’a iletilmesi üzerine “diğer servis sağlayıcı indirimi” başlığı altında toplam miktarınızdan indirim uygulanır. Bu indirim tutarı en fazla, vergiler dâhil 500 TL’ye kadar olacak şekilde uygulanır.

Turkcell Fiber İnternete Geçenlere Tablet Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

turkcell fiber internete gecenlere tablet kampanyasi

Turkcell Superonline tarafından hazırlanan Alcatel 1T 10 kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanya fiyatına 9 TL modem kullanım bedeli ve tüm vergiler dâhildir.
 • 40 Mbps hıza limitsiz kota hizmetinin 24 ay taahhütlü ilk üç aylık kampanya fiyatı 99.90 TL’dir.
 • 50 Mbps hıza limitsiz kota hizmetinin 24 ay taahhütlü ilk üç aylık kampanya fiyatı 109.90 TL’dir.
 • 75 Mbps hıza limitsiz kota hizmetinin 24 ay taahhütlü ilk üç aylık kampanya fiyatı 119.90 TL’dir.
 • 100 Mbps hıza limitsiz kota hizmetinin 24 ay taahhütlü ilk üç aylık kampanya fiyatı 169.90 TL’dir.
 • Tablet kampanyası kapsamında bir defa olmak üzere taahhütname tutarının binde 9,48 oranında damga vergisi faturaya yansıtılır.
 • Tablet kampanyası kapsamında belirtilen fiyatlar sadece 24 ay taahhütlerde geçerlidir.
 • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcıları, 50 Mbps ve üzeri fiber paketleri için geçerli Turkcell platinum faydalarından yararlanabilir.
 • Tablet kampanyası kapsamında sunulan paket kullanımlarına adil kullanım koşulları dâhil değildir. Ek ücretlendirme yapılabilir.
 • Turkcell Superonline, tablet kampanyası kapsamında oluşturduğu koşullar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Alcatel 1T 10 kampanyası stoklarla sınırlıdır. Turkcell, Alcatel 1T 10 cihazlarında marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Alcatel 1T 10 kampanyası kapsamında kullanacağınız fiber internetinizi nakil ettirmek isterseniz 150 TL nakil ücret bedeli faturanıza yansıtılır.
 • Alcatel 1T 10 kampanyası kapsamında başka bir fiber internet kampanyasına geçiş yapmak isterseniz taahhüt sürenizin bitimine 90 gün kala bu işlem gerçekleştirilir. Aksi bir durumda taahhüt süreniz bitmeden kampanya değişimi yapılamaz.

Turkcell hediye sim kart ile 10 GB bedava internet yazımıza da bakabilirsiniz.

Turkcell Superonline Alcatel 1T 10 Kampanyası Daha Sonra İptal Edilebilir Mi?

Turkcell Superonline tarafından kendi müşterilerine özel olarak hazırlanan Alcatel 1T 10 kampanyasını iptal etme hakkınız mevcuttur. Bu kampanya kapsamında taahhütname bulunduğu için iptal işleminiz üzerine oluşacak durumlar şu şekildedir:

 • Kampanya kapsamında oluşturulan aboneliğin 24 ay dolmadan sonlandırılması durumunda abonelik süresince indirimli yararlandığınız kampanya ücretlerinin asılları tarafınıza yansıtılır.
 • Kampanya süresince ücretsiz veya indirimli servislerin toplam bedeli ile iş bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış olan toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Alcatel 1T 10 cihazının tüm vergiler dâhil fiyatı 849 TL’dir. Kampanyayı iptal etmeniz durumunda bu tabletin rayiç ücret bedeli faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında vergiler dâhil 400 TL kurulum bedeli sizden talep edilmezken iptal ettirmeniz halinde bu ücret faturanıza yansır.
 • Kampanya kapsamında sizden alınmayan 150 TL aktivasyon ücreti faturanıza yansıtılır.
 • 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır. Bu modemlerin mülkiyeti Turkcell’e ait olduğu için verilen hizmetin sonlandırılması durumunda modem, Turkcell Superonline abone merkezlerine çalışır durumda ve size sunulan tüm parçaları ile birlikte eksiksiz olarak teslim edilmelidir.
 • Modemin teslim edilmemesi durumunda veya size sunulan haliyle değil de bozuk veya eksik parça bulunarak teslim etmeniz durumunda modem ücreti faturanıza yansıtılır. Turkcell Superonline modemi tüm vergiler dâhil 300 TL’dir.

Turkcell Superonline tarafından kendi müşterileri için hazırlanan Alcatel 1T 10 kampanyasına dâhil olarak fiber internette tablet kazanma hakkı elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.