Web Tekno Haber

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Turkcell haftalık 4 GB internet ile internetim bitti derdine son! Ücretsiz kupon biriktiren kişilerTurkcell bedava internet kazanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin başvurularını 30 Nisan 2020 tarihine kadar yapmaları gerekiyor. Turkcell hat sahipleri bu kampanya sayesinde 4 GB değerinde bedava internet kazanırlar. Bu kampanyaya kurumsal hat sahipleri ve bireysel hat sahipleri katılım gösterebilirler. Hem de kampanyaya katılım gösterilmesi için herhangi bir ek ücret ödenmesi gerekmiyor. Kampanya SİM kupon biriktir adı ile de biliniyor. Kampanyaya katılmak için uygulama marketlerinden (Apple Store ve Google Play) Turkcell SİM uygulamasının indirilmesi gerekiyor.

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet Kampanyasında Hız Limitleri Ne Kadar?

Turkcell haftalık 4 GB internet kampanyasında hız limitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Haftalık 4 GB için hız limiti 25 bin,
  • Haftalık 3 GB için hız limiti 50 bin,
  • Haftalık 2 GB için hız limiti 100 bin,
  • Haftalık 1 GB için hız limiti 200 bindir.

Bu hız limitlerinden faydalanmak için başvuru yapan kişilerin mutlaka Turkcell müşterisi olması gerekir.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Sen Yap Diye 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell sen yap firsati

turkcell sen yap kampanyasi

Turkcell Sen Yap Diye 10 GB bedava internet kampanyası sayesinde bedava internet kazanmak isteyenleri mutlaka faturalı hat sahibi olmaları gerekiyor. Turkcell bedava internet kazanmak için kişilerin sen yap diye isimli kanalını takip ermeleri ve kanalda yer alan görevleri tamamlamaları gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin başvurularını 24 Şubat ile 1 Mart 2020 tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Kampanyaya katılım için kişilerin  Paycell kart kullanarak harcama yapmaları gerekiyor. Bu sayede kişiler tam 24 saat boyunca kullanabilecekleri 10 GB internetin sahibi olurlar. Kampanyaya katılan müşterilerin kullanım hakları ve kampanya geçerlilik tarihi telefonlarına SMS olarak gönderilir. Bir müşterinin kampanya haftasında bir kez 10 GB kazanma hakkı bulunmaktadır. Hediye kullanım hakları biten müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.

Turkcell Sen Yap Diye 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Yurt Dışında Geçerli midir?

Turkcell Sen Yap Diye 10 GB bedava internet kampanyasının yurt dışında geçerliliği söz konusu değildir. Haklar yalnızca yurt içinde kullanılabilir. Data hattınızda kampanya faydalarını kullanmanız mümkündür. Kampanyadan bir kere faydalanma hakkınız olduğu için eğer iptal ederseniz ya da kampanya süresi dolarsa yeniden kampanyadan faydalanma hakkınız bulunmamaktadır. Dilerseniz bu kampanya içeriğinden birden fazla hattınızı kullanarak yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilecek olan abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmaz. Kampanya tarihler arasında kanalda belirtilen görevleri yerine getiren herkesin bu kampanyadan faydalanması mümkündür.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyası yalnızca faturalı hat kullanıcıları içindir. Salla Kazan sayesinde her hafa sürpriz hediyeler kazanma şansını elde edebilirsiniz. Hem de bu kampanya sayesinde kişiler kazanacakları hediyeleri bile kendileri seçiyorlar. Bu kampanya 2017 senesinde bu yana hizmet vermektedir. Kampanyaya hem faturalı hazır kart sahipleri hem de bireysel be kurumsal müşterilerin faydalanması mümkündür. Eğer müşteriler Turkcell’e yeni kayıt olmuşlarsa, kişilerin kayıt oldukları tarihten itibaren bir sonraki Cuma gününü beklemeleri gerekmektedir. Hediye alma hakları Cuma günleri yenilenmekte ve Perşembe günleri haklar saat 23.59’a kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasına katılım için kişilerin dijital operatör uygulamasını ziyaret etmeleri ve salla kazan ekranında telefonu sallamaları yeterli olmaktadır. Bunun için telefonunuzun hareket algılama özelliğinin bulunması gerekir. Yoksa algılama özelliği yerine telefonda ilgili butonu bularak basmanız gerekmektedir. Kampanya sayesinde her hafta yeni hediye kazanabilirsiniz. Kampanyadan fayda kazanmanız halinde haklar hattınıza tanımlanır tanımlanmaz SMS ile bilgilendirilirsiniz. SMS bilgilendirme mesajınızı aldığınız zaman faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Kampanyaya katılım için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasına Katılımımı Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasına katılım iptali için kişilerin Turkcell çağrı merkezini aramaları ya da Turkcell mağazalarını ziyaret etmeleri yeterli olur. İptal işlem tamamlandıktan sonra artık kampanya dahilinde faydalardan yararlanmanız söz konusu değildir. Kullanım süresi içinde kampanya faydalarını kullanmazsanız, bir sonraki ayda bu faydalar hattınızdan silinecektir. Yani kampanyanın akıllı devir etme özelliği bulunmaz. Kampanya dahilinde faydalarınızın bitmesi halinde tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu bilgilendirme SMS ile yapılacaktır.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında Hediye Seçme Özelliği

turkcell salla kazan

turkcell salla kazan kampanyasi

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında hediye seçme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik Dijital Operatör uygulamasında geçerli olmaktadır. Kişiler hediye kazanmak için telefonlarını salladıkları zaman karşılarına 2 tane hediye çıkacaktır. Çıkan iki hediye arasından kişilerin dilekleri hediyeden bir tanesini seçme şansları bulunmaktadır. Seçilen hediye anında kişilerin hattına tanımlanır. Hediye seçme özeliğinden faydalanmak isteyen kişilerin Android v11 3 ve üzeri işletim sistemine sahip olmaları gerekir.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında İndirim Çeklerinin Kullanılması

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında indirim çeklerinin kullanılması bütün cihaz ve aksesuar alışverişleri için geçerlidir. İndirim çeklerinin toplam geçerlilik süresi 30 gün olarak belirlenmiştir. Eğer bu süre içinde indirim kodlarını kullanmazsanız kodlar kullanımını yitirir. İndirim çeklerini kullanmak için turkcell resmi internet sitesinde belirli bir miktar harcama yapmış olmak gerekir. Ayrıca indirim çekini kullanarak alışveriş yaparken diğer kampanyalar ile birleştirme yapabilirsiniz. Hediyeyi kazanmanız halinde SMS ile gelen indirim kodunuzu kullanabilirsiniz.

Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan! Fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında Paylaşılabilir Data Özelliği

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında paylaşılabilir data özelliği hediye etme özelliği olarak da bilinir. Bu özelliğin kullanılabilmesi için kişilerin telefonlarında uygulamanın en güncel sürümünün yüklü olması gerekir. Ses hattı abonelerinin paketleri kendi hatlarında kullanabilmeleri ya da başka bir Turkcell ses hattına göndermeleri mümkündür. Paketlerin yalnızca Turkcell hatlarına hediye edilmesi mümkündür. Bunun dışında Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom hattına sahip kişilerin hediye datayı almaları söz konusu değildir.

Paket hediyesi alan kişilerin de kendi hatları üzerinden Salla Kazan uygulamasına giriş yapması ve sürpriz hediyeler kazanması mümkündür. Paketlerin bireysel bir hattan kurumsal bir hatta ya da faturasız bir hattan faturalı b ir hatta hediye edilmesi de mümkündür. Ancak paketler ses hattı üzerinden başka bir data hattına hediye edilemez. Paketlerin bir ses hattından sadece başka bir ses hattına hediye edilmesi mümkündür. Abonelerin başka bir Turkcell kullanıcısına paketi göndermeleri halinde paketin yalnızca bu kişi tarafından kullanılması gerekir. Paket hediye ya da ortak kullanım yolu ile kesinlikle paylaşılamaz.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında Hangi Datalar Hediye Olarak Paylaşılabilir?

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyasında paylaşılabilir data özelliği ile hediye edilecek paketler şu şekilde sıralanabilir:

  • Paylaş haftalık sahur 1 GB,
  • Paylaş günlük 1 GB,
  • Paylaş haftalık 1 B.

Turkcell bedava internet olarak paylaşılabilecek sahur paketinde paylaşım akşam saat 10 ile sabah 6 arasında geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.