Web Tekno Haber

Turkcell Haftalık 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Haftalık 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell haftalık 5 GB bedava mobil internet paketi kampanyası, şirketin faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm müşterilerinin beğenisine sunduğu hediye internet kampanyaları arasında yer almaktadır. Türkiye’nin telekomünikasyon sektöründe en çok kayıtlı müşteriye sahip olan GSM devleri arasında yer alan Turkcell, müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha göstermek için pek çok hediye internet kampanyasına imza atmaktadır. Bu kampanyalar arasında yer alan Turkcell haftalık 5 GB bedava internet kampanyası da tüm Turkcell abonelerinin kolaylıkla hatlarına tanımlatabilecekleri cazip fırsatlar içermektedir.

İnternet sitemiz üzerinde kolaylıkla bulabileceğiniz pek çok kampanyada dolduğu gibi Turkcell haftalık 5 GB bedava mobil internet paketi kampanyasında da birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu şartları yerine getiren tüm Turkcell aboneleri faturalı ya da faturasız olmaları fark etmeksizin bu kampanyadan doyasıya yararlanabilme imkanına sahiptir. Yazımızın devamında Turkcell GSM operatörünün müşteri memnuniyeti adında tüm abonelerinin kullanımına sunduğu ve haftalık olarak verdiği 5 GB bedava mobil internet kampanyası hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayınız.

Turkcell Haftalık 5 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell haftalık 5 GB bedava mobil internet paketi kampanyası için yapılması gerekenler oldukça basit ve pratiktir. Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemenize kesinlikle gerek yoktur. Dolayısıyla sadece Turkcell’li olmak bedava internet kampanyasını kazanmak için yeterli görülmektedir. Herhangi bir ücretli işlem uygulamadan yararlanabileceğiniz bu kampanya sadece haftalık kullanım için geçerlidir. Kampanyanın adından da anlaşılacağı üzere bu kampanya ile verilen 5 GB hediye mobil internet sadece 1 haftalık kullanım için hattınıza tanımlanmaktadır.

Turkcell Haftalık 5 GB bedava mobil internet paketi yapmak için takip etmeniz gereken adımlar oldukça kolaydır. Öncelikle dijital operatör üzerindeki Salla Kazan uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Akıllı telefonunuzun markasına ve işletim sistemine göre değişiklik gösterebilen bu mağazalar;

  • iOS işletim sistemli Apple Iphone kullanıcısıysanız App Strore,
  • Android işletim sistemli Samsung, Sony, Huwaei, Vestel marka akıllı telefon kullanıcısıysanız Google Play mağazasıdır.

Bu mağazalardan ücretsiz olarak Turkcell Salla Kazan uygulamasını indirdikten sonra 1 adet katılım hakkınızın bulunması yeterli olmaktadır. Salla Kazan hakkınız için akıllı telefonunuzu salladıktan sonra “Dergilik” uygulamasını yine aynı şekilde mobil mağazadan ücretsiz indirmeniz gerekmektedir. Dergilik uygulamasını indirdikten sonra bu uygulama içinde istediğiniz bir dergiyi de ücretsiz olarak telefonunuza indirerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Dergiyi indirmenizle birlikte en geç 10 dakika içerisinde Turkcell haftalık 5 GB bedava mobil internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell bedava internet yapma işlemine buradan bakabilirsiniz.

Turkcell 5 GB Bedava Mobil İnternet Kampanyası Kullanım Detayları Nelerdir?

Turkcell 5 GB haftalık bedava mobil internet paketi kampanyası kullanım detayları, şirketin kurumsal internet sitesi üzerinden tüm Turkcell’li abonelerin bilgisine sunulmuştur. Öncelikle Turkcell müşterileri tarafından yoğun talep gören bu kampanya 20 Temmuz 2019 tarihinde başlamıştır ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlilik süresine sahiptir. Yani yeni yıla girilmesiyle birlikte bu kampanyadan yararlanmak mümkün olmayacaktır. O yüzden tüm Turkcell abonelerinin faturalı ya da faturasız olmalarına bakmaksızın bu kampanyadan bir an önce bedava yararlanması önemlidir.

Ayrıca Turkcell haftalık 5 GB boyutunda hediye mobil internet sadece haftalık kullanım için geçerlidir. Bu kampanya dahilinde hattınıza bedava internet paketi tanımlandıktan sonraki 1 hafta içinde kullanım haklarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kalan haklarınız bir sonraki haftaya devretmeyeceğinden 1 haftanın sonunda hattınızdaki tüm hediye GB’lar silinecektir. Turkcell haftalık 5 GB bedava internet kampanyası sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir ve her müşteri yalnızca 1 kere bu kampanyadan yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cüneyt Koç dedi ki:

    Güzel herşey çok güzel ve daha güzel olacak..

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.