Web Tekno Haber

Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Hazır Kart sahiplerine Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası hazırladı Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri için hazırlamış olduğu kampanyaların yanı sıra Hazır Kart sahipleri için de bedava internet kampanyaları yapmaya devam ediyor. Hazırlamış olduğu bu kampanyası 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Abonelerin birden fazla kez katılabildiği bu kampanya, Turkcell bireysel faturasız hat sahiplerine 4 hafta boyunca geçerli olacak 2 GB hediye internet veriyor. Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, Hazır Kart kullanan bütün Turkcell aboneleri için geçerli.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell’in tüm bireysel faturasız hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell’in belirlemiş olduğu dijital paketleri Turkcell Resmi Web Sitesi veya Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden satın alıp kredi veya banka kartı ile ödeme yapan abonelere 2 GB hediye internet verilecektir. Kampanyadan sadece Turkcell bireysel ön ödemeli hat sahipleri yararlanabilmektedir. Abonelerin alacak oldukları 2 GB bedava internet sadece yurt içinde geçerli olacak ve aboneler bu interneti 1 ay boyunca kullanabilecektir.

Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Hazır Kartlılar Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak için abonelerin ekstra bir işlem yapmasına gerek yoktur. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell bireysel Hazır Kart sahipleri Turkcell’in web sitesi üzerinden veya Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden Gülümseten Fırsat Paketleri satın almaları gerekir. Uygulama veya site üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile belirtilen paketleri satın alan Turkcell abonelerine 4 hafta boyunca geçerli olacak 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

Aboneler hediye internetlerini 1 ay boyunca kullanırlar ancak bir ay içerisinde kullandıkları kampanyayı iptal etme hakları da bulunmaktadır. Aboneler istemediklerinde bu kampanyayı iptal edebilirler ve iptal etmek için telefonlarının mesaj kısmından Turkcell’e kısa mesaj göndermelidirler. Kampanyayı iptal etmek için IPTAL DIJITAL2GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları

Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası esasları şu şekildedir:

 • Kampanya kapsamında olan paketler: Gülümseten Fırsat 4 GB, Gülümseten Fırsat 6 GB, Gülümseten Fırsat 8 GB, Gülümseten Fırsat 10 GB, Gülümseten Fırsat 12 GB, Gülümseten Fırsat 15 GB, Gülümseten Fırsat 19 GB şeklindedir.
 • Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri Turkcell web sitesi veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan abonelere, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Gülümseten Fırsat paketleri, Size Özel Paketler kategorisinde belirli zamanlarda müşteriye özel olarak sunulmaktadır. Kategori altında yükleyebileceği Gülümseten Fırsat paketi bulunmayan aboneler farklı zamanlarda tekrar kontrol edebilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 28 gündür. Sunulan fayda 28 günün sonunda yenilenmez ve sonlanır.
 • Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydanın bitiminden sonra abonelerin kayıtlı olduğu başka bir paket / kampanya yok ise kullanımları standart cepten internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İnternet paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Kampanyaya kayıt olan aboneler yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan abonelerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.

Turkcell Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi

Turkcell’in Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi, Turkcell bireysel Hazır Kart aboneleri için geçerli bir pakettir. Bu ve diğer gülümseten fırsat paketlerini dijital operatör veya Turkcell web sitesi üzerinden banka kartı ya da kredi kartı ile alan müşteriler hediye internet kampanyasına katılabilecektir. Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi içerisinde her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 500 SMS kullanımı, yurt içinde geçerli 4 GB cepten internet ve Turkcell BiP uygulamasına özel 1 GB internet kullanımları bulunmaktadır. Paket 4 hafta boyunca geçerli olacaktır ve 4 haftalık fiyatı 30 TL şeklindedir.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyası detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi Detaylı Nelerdir?

Turkcell Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi’nin esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi’nden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 29 TL olan veya son 3 ay içinde Gülümseten Fırsat 4 GB Paketi almış, son 6 ay içerisinde en fazla 3 kez bu paketten yararlanmış ve son 3 ay içerisinde 30 TL’den yüksek bir yükleme yapmamış olan Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Aboneler yurt içi tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve internetin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirler.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 haftalık paket süresi bittikten sonra abonelerin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise abonelerin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerin ek bir paketi yok ise 4 haftalık paket süresi sonuna kadar abonelerin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden; 4 haftalık paket süresi bittikten sonra abonelerin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için geçerli değildir.
 • Paketle kapsamındaki dakika ve internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 3G şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4.5G şebekesinde ise 100 Mbps’tır.
 • 5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan aboneler yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 50 TL ve üzerinde bulunan abonelerin Turkcell Mağazalarından ve Müşteri Hizmetlerinden kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 50 TL’nin altına indirmesi veya Turkcell Mağazalarından tek seferde en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir.
 • Diğer Gülümseten Fırsat Paketleri’ndeki kullanımlar ve paket detayları bu paket ile aynıdır. Aboneler, kendilerine uygun istedikleri paketleri Dijital Operatör uygulaması üzerinden inceleyebilirler.
 • Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak için abonelerin bu paketlerden birini alması gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.