Web Tekno Haber

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell hediye havuzu Dijital Operatör’e özeldir. Turkcell’den kazanacağınız hediyelerin hepsi artık bir yerde! Turkcell bedava internet kazanmak için telefonlarınıza Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamayı Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Turkcell Hediye Havuzu ile GB, dakika ve diğer hediye fırsatlarını bir yerde görebilirsiniz. Bu uygulamadan bütün Turkcell ses hattı müşterilerinin faydalanmas mümkündür. Hediye Havuzu’na ulaşmak için, telefonunuzun Dijital Operatör uygulamasına girin. Ardından üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayın. Hediye havuzuna ulaşmak isteyen kişilerin uygulamalarının son sürümde olması gerekir.

Ayrıca Turkcell e-fatura geç otomobil kazan fırsatına bakabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzunda Yer Alan Sekmeler Ne İşe Yarar?

turkcell bedava internet

turkcell hediye havuzu firsatlari

Turkcell hediye havuzunda yer alan sekmeler sayesinde size özel hediye kazanma fırsatlarının tümünü görebilirsiniz. Bu sekmeler ile siz de kazanmaya başlayın. Tarihçe sekmesini ziyaret etmeniz halinde son 12 ayda kazanmış olduğunuz bütün hediye ve internet ayrıcalıklarını görüntülemeniz mümkündür. Ayrıcalıklar adındaki sekmede ise Paycell, GNÇ ve Turkcell Platinum gibi farklı faydaları keşif etmeye başlayabilirsiniz. Hediye Havuzu’nda yer alan İşte Kazan sekmesi yalnızca kurumsal hat kullanıcıları tarafından görülebilir. Bu sekmeden Turkcell bedava internet ve buna benzer diğer faydaları inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzunda Hangi Kampanyalar Bulunuyor?

Turkcell hediye havuzunda yer alan kampanyalardan her kullanıcı kendi faydalanabileceklerini görürler. Yani kampanyalar kişiye özel olarak oluşturulmuştur. Bu havuzda sizi hediye servisler, indirimler ve ek GB’lar bekliyor. Kampanyalara sürekli yenileri eklenir. Bu yüzden Hediye Havuzunu kontrol etmenizi, yeni kampanyalardan haberdar olmanız açısından öneriyoruz. Eğer 1 GB hediye internetten faydalanmak isterseniz, kurumsal müşterilerin ilk olarak Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmaları gerekir. Uygulamanın son sürümünde olması gerekir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra Hediye Havuzu’na girilmesi gerekir. Burada ilk sekmede 1 GB hediyesi sekmesi bulunuyor. Bu sekmeye tıklayın. Kampanya aktif olduğu zaman bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. 1 GB internet kazanırsanız bu interneti hem siz hem de sevdikleriniz kullanabilir. İnterneti sevdiğinize hediye etmeniz halinde karşı tarafın kullanması mümkündür.

Turkcell Hediye Havuzundan Birden Fazla Faydalanmak Mümkün müdür?

Turkcell hediye havuzunda yer alan kampanyalardan birden fazla faydalanmak mümkündür. Hediye Havuzuna dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak ücretsizdir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hediye kazanma fırsatları sizleri bekliyor olacak! Güncel kampanyalardan haberinizin olması için uyggulamayı arada bir kontrol etmeyi unutmayın. Hediye Havuzu’ndan 1 GB bedava internet kazanmanız halinde ücretlendirme periyodu 1 KB olacaktır. Havuzdan hediye kazanmak isteyen kişilerin SMS başvurusu yapması gerekmiyor. Paketin bitmesi halinde aşım olmaz. Müşteriler faydaların kullanılması ile kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.

Turkcell Hediye Havuzundan 1 GB Bedava İnternet Kazanın!

Turkcell hediye havuzundan 1 GB bedava internet kampanyasından Turkcell kurumsal ses müşterilerinin hepsi yararlanabilir. Kampanya kapsamında yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım haklarının dolması halinde kişiler SMS ile bilgilendirileceklerdir. Eğer kampanya dahilinde ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz, telefonlarınızın mesaj kısmına gelin, kalan yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Dilersiz telefonlarınızdan Dijital Operatör Uygulamasını ziyaret ederek de öğrenmeniz mümkündür. Eğer hattınızı kampanyadan faydalandığınız süre zarfında başka bir numaraya yönlendirirseniz, kampanya faydaları geçerli olmaz. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ait herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Uygulamayı indiren herkesin bu kampanyadan faydalanması mümkündür.

Turkcell Hediye Havuzundan 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

turkcell bedava internet firsati

turkcell hediye havuzu bedava internet

Turkcell hediye havuzundan 1 GB bedava internet kampanyasının iptal edilmesi için telefonlarınızdan 532 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Kampanya dahilinde kazandığınız internetin yurt dışında kullanılması mümkün değildir. Kampanyadan her bir müşteri en çok 1 kere faydalanabilir. Kampanya kapsamında 1 GB kazandığınız hediyeyi ya kendiniz kullanabilir ya da diğer Turkcell müşterisi olan kişilere hediye edebilirsiniz. Hediye başka operatör müşterilerine hediye edilmez.

Turkcell Hediye Havuzundan Faydalanmak için Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell hediye havuzundan faydalanmak için dijital operatör uygulaması indirilmelidir. Bu uygulama sayesinde yalnızca Hediye Havuzu’na katılım göstermekle sınırlı kalmayacak, aynı zaman kalan paket tutarını görüntüleyebilecek ve faturalarınızı inceleyebileceksiniz. Dijital Operatör Uygulamasını kullanarak yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir:

  • Sabit internet ve hatlarınızı yönetebilirsiniz,
  • Fatura ödeyebilirsiniz,
  • Size özel paket, cihaz ve uygulama tekliflerini inceleyebilirsiniz,
  • Bütün taleplerinizi iletebilirsiniz ve taleplerinizi kontrol edebilirsiniz,
  • İhtiyaç duymanız halinde yapay zekalı asistandan destek alabilirsiniz,
  • Size özel paket, cihaz ve uygulama tekliflerini satın alabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulama sayesinde çağrı merkezini aramadan bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı öğrenek için işlem merkezi altında yer alan kalan kullanımlarım başlığı altında kullanımlarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca buradan ek paket satın alımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzundan Faydalanmak için Dijital Operatör Uygulamasında İşlem Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye havuzundan faydalanmak için dijital operatör uygulamasında işlem yapılması pratik ve hızlıdır. İşlemlerin hiç biri için ücret talep edilmeyecektir. Faturalarınız için işlem merkezine girin. Buradan faturalarım alanına giriş yapın. Faturanız hakkında detayları görebilir, dilerseniz ödeme yapabilirsiniz. Dijial İşlem Merkezini ziyaret etmeniz halinde bütün ürünlerinizi tek bir alanda görüntülemeniz mümkündür. Buradan kişiler mevcut paket ve tarifesini, paketinin detaylarını ve geçebileceği diğer paketleri görüntüleyebilir. Dijital mağaza sayesinde bütün uygulamaları, paketleri, son model cihazları inceleyebilecek dilerseniz de satın alabileceksiniz.

Dijital Yardım servisini kullanmanız halinde bütün taleplerinizi anında iletmiş olursunuz. Dijital Yardım’da talebinizin sonucunu da görebilirsiniz. Dijital Asistan isimli pratik yardım aracını yine Dijital Yardım üzerinden görebilirsiniz. Ev internetiniz hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? O halde Dijital Operatör’e ev internetinizi de ekleyin.

Turkcell beni kim aramış nasıl öğrenirim? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Dergilik ile Bedava İnternet!

Turkcell Dergilik ile bedava internet kazanabilir dilediğiniz dergi ve gazeteyi ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Dergilik sayesinde modadan spora, yaşamdan eğlenceye, hobiden iş dünyasına, dekorasyondan mutfağa, hem yerli hem de yabancı bütün konularda dergileri gazeteleri indirip okuyabileceksiniz! Turkcell Dergilik uygulamasının indirilmesi halinde, Turkcell’den anında 5 GB internet hediyesi kazanmış olursunuz. Turkcell Dergilik uygulamasına Premium ya da standart paket olmak üzere iki farklı şekilde faydalanabilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel yanı, yüzlerce dergi ve gazeteyi her zaman cep telefonun içinde saklamaktır. Hem de yüzlerce dergiye tek bir dergi fiyatına sahip olmuş olursunuz. Dilediğiniz dergiyi favorilerinize eklemeniz halinde, kendi kütüphanenizi yaratmış olursunuz.

Eğer internetiniz yoksa, üzülmeyin. Çünkü dergilik uygulaması sayesinde, okumak istediğiniz dergileri ve gazeteleri telefonunuza indirebilirsiniz. Bu sayede internetiniz olmasa bile dergi okuyabilirsiniz. İndirdiğiniz dergi ve gazetelerin tümüne hem telefondan hem de tabletten erişmeniz mümkündür. Turkcell Dergilik ile artık gazete ve dergi taşıma derdine son! Günlük gazeteleriniz en güncel baskısı ile sizinle. Hem de uygulamanın özelliği sayesinde kaldığınız yeri işaretleyerek, daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Turkcell Dergilik Aboneliğini Nasıl İptal Ederim?

Turkcell Dergilik aboneliğini iptal etmek için SMS gönderilmesi yeterli olur. İptal için hangi gazete ya da derginin aboneliği isteniyorsa onun ismini yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Örneğin Sabah gazetesi için İptal Sabah yazmanız gerekecektir. İptal ile Turkcell bedava internetin faydaları da silinmiş olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.