Web Tekno Haber

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazanın!

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazanın!

Turkcell hediye sim kart kampanyası sim kart almak isteyen yeni aboneler için Turkcell şirketinin hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Kampanyanın içeriği cep telefonuna sim kart alacak olan müşterilerin bu alımı Turkcell üzerinden gerçekleştirmesi ile 10 GB hediye kazanmasıdır. Kampanya kapsamında Turkcell hediye sim kart ile 10 GB internete sahip olmak için 4,5 G uyumlu sim kartın alınması gerekir. Sim kartın üzerinde bulunan numaranın SMS ile gönderilmesi sonucu 10 GB internet abonenin hattına tanımlanmış olur.

Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan Kampanyası Nedir?

10 GB internet veren kampanya sadece Turkcell’in yeni abonelerine hazırladığı bir kampanyadır. Hediyeden faydalanmak için alınması gereken sim kart 4,5 G ile uyumlu olur. Abonelerin sim kart satın alma işleminden sonra hediyeden yararlanabilmesi için sim kartın üzerinde bulunan şifreyi mutlaka SMS ile şubeden belirtilen numaraya gönderilmesi gerekir. SMS gönderim işlemi başarılı olduğunda Turkcell tarafından her uygulamada kullanılabilecek 10 GB internet hediyesi hat içerisine işlenir.

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

turkcell hediye sim kart ile 10 gb bedava internet

Sim kart kampanyasına katılım için ilk etapta yapılması gereken işlem Turkcell şubelerinden 4,5 G uyumlu sim kart almaktır. Kart üzerinde yazılı olan şifre ile kampanyaya katılım sağlanır. Şifreyi gönderip hediye kazanmak için yapılacak işlem kart üzerindeki şifrenin “EN HIZLI xxxx” yazılarak 2222 ye mesaj yolu ile gönderilmesidir. SMS yolu ile başvuru yapıldıktan sonra müşterinin hattına 10 GB internet tanımlanır. Bu internetin kullanım süresi yaklaşık 6 ay olur.

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Turkcell sunduğu 10 GB internet kampanyası ile yeni hat almak isteyenler ya da mevcut hatlarını değiştirmek isteyenler tarafından tercih edilir. İnternet hediyesinden faydalanmak için kişinin Turkcell’in yeni abonesi olması gerekir. Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanya tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanır.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin yeni sim karta sahip olması gerekir.
 • Kampanya kapsamında alınacak sim hediye internet vermesi için 4,5 G uyumlu olması gerekir.
 • Kampanyaya katılım sağlayan abonelerin internet hediyesini alması için SMS yolu ile başvuru yapması gerekir.
 • 10 GB hediye sunan kampanyada internetin geçerli kullanım süresi 6 ay olur.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasının sağladığı internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanya ile 10 GB internet kazanan aboneler hediye interneti başka bir kişiye aktarma yapamaz.
 • 10 GB hediye internetin 6 aydan sonra kullanım süresi dolduğu için kullanılmayan internet hakları da otomatik olarak silinir.
 • Turkcell hediye sim kart ile 10 GB hizmeti sunan Turkcell kampanya ile ilgi her türlü değişikliği gerçekleştirme, kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Turkcell Fiber’e geçin anında tablet hediye kazanın! Fırsatlarına da bakabilirsiniz.

2021 Turkcell İnternet Kazanma Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell hediye internet 2021 yılında da birçok kampanya ile müşterilerini memnun etmeye devam eder. Abone sayısı diğer operatörlere göre fazla olan Turkcell müşterileri için bol bol hediye internet dağıtır. Yaptığı çoğu hediye internet kampanyası ile sıkça adı geçen Turkcell bu avantajı ile faturalı ve faturasız tüm abonelerine hediye internet dağıtır. Özellikle Turkcell BİP uygulaması, salla kazan ve Turkcell’in diğer uygulamaları üzerinden kampanyalara katılarak hediye internet kazanmak isteyen kişiler şansını artırır.

Kullanılan internet paketi ya da tarife sonlandığında ek interneti paketi almak Turkcell hediye internet kazanmanın yolları ve Turkcel hediye internet kampanyaları ile anında 5 GB’a kadar internete sahip olunabilir. Turkcell ücretsiz internet veren uygulamaları arasında en öne çıkan uygulama BİP uygulamasıdır. Dijital Operatör, Yaani ve GNÇ Çatlak isimli diğer uygulamalar da bedava internet için en çok tercih edilen uygulamalardır. Güncel internet kampanyalarının sayısı günden güne artış gösterir.

Turkcell Salla Kazan Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Salla kazan internet kampanyası Turkcell hatlı fatura ya da faturasız tüm aboneler için sunulan bir hizmettir. Her hafta olmak üzere düzenli olarak Dijital Operatör uygulamasına giriş yapılıp telefonun sallanması ile hediye internet, dakika, SMS gibi hediyeler kazanılır. Aynı zamanda kazanılan ek sallama ile de internet kazanma şansı artırılır. Salla kazan hakkın her hafta cuma günü yenilenir. İnternet kazanma şansının artması için cuma günü erken saatlerde işlemin yapılması önerilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell GNÇ çatlat hediyesi kampanyası ile GNÇ uygulaması telefona indirildikten sonra haftada 2 kez olmak şartı ile yumurta çatlatma işlemi ile bedava internet kazanılabilir. Gençler için düzenlenen bu uygulama düzenli olarak kullanıldığı takdirde kazanılan internette artar.

Yaş sınırı 26 olan, daha büyük kişilerin kullanımına izin vermeyen GNÇ uygulamasında yumurta çatlak kampanyasına ilk defa katılanların mutlaka GNÇ uygulamasını telefona indirmeleri ve haftanın 2 gününü belirlemeleri gerekir.

Turkcell Yeni Müşterilere Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell yeni aboneye internet hediye ettiği bu kampanya hattını yeni Turkcell’e taşıyan ya da yeni hat sahibi olan kişilere özeldir. 4 ay boyunca her ay düzenli olarak Turkcell tarafından 2 GB internet hediye edilir. Faturalı ya da faturasız tüm hatların katılabileceği bu kampanya hat aktif hale getirildikten sonra hatta 2 GB hediye internet otomatik olarak yüklenir.

Turkcell’e hoş geldin kampanyası olan bu kampanya ilk ay 2 GB hediye internetin yanında 30 TL ve üstü yükleme gerçekleştiğinde 4 ay 2 GB bedava internet verilir. Salla kazan sistemi üzerinden her ay 2 GB kazanma garantisi için de başvurular Turkcell’in resmi sitesinden ve numara taşıma sayfasından gerçekleşir.

Turkcell BİP Uygulaması Kullan Kazan Kampanyası Nedir?

turkcell bip uygulamasi kullan kazan kampanyasi

Turkcell BİP uygulaması ile mesaj attıkça hediye kazandıran bir uygulamadır. Kişi verilecek olan mesaj sayısına ulaştığında 2 GB hediye internet hakkı kazanır. Kullan Kazan kampanyası haftalık olarak uygulama üzerinden yapılır. BİP uygulaması üzerinden her hafta belirlenen mesaj sayısı doldurulduğunda kişinin hattına internet tanımlanır.

Turkcell Kim 1GB İster İnternet Kampanyası Nedir?

Kim 1 GB ister yarışması olarak geçen kampanya BİP uygulaması üzerinden yapılır. Yarışma 3 aşamadan oluşur ve toplamda 15 soru vardır. Her aşamada 5 soru sorulur. Birinci aşama başarılı bir şekilde tamamlandığında BİP uygulaması hediye internet sunar. Hediye interneti kabul edebileceğiniz gibi diğer aşamaya geçip 1GB kazanma hakkı elde edilir. BİP uygulaması indirilip “Kim 1 GB İster?” kanalı takip edilirse yarışmaya katılım sağlanabilir.

Ayrıca Turkcell Yaani arama motoru uygulamasını indir kullan bedava internet kazan! Fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bip Uygulaması Sürpriz Nokta Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

“Sürpriz Nokta Bedava İnternet” adlı kampanyaya Turkcell BİP uygulaması üzerinden katılım sağlanır. Sadece internet hediyesi değil dakika veya SMS gibi hediyeler de bu kampanya ile verilir. BİP uygulamasına giriş yapıldıktan sonra “Sürpriz Nokta” adlı kanal ile bulunan haritadaki konuma gidilerek hediye kazanılır. Diğer internet kampanyalarına göre en çok tercih edilen bu yarışma ile kişi sürpriz hediyelere sahip olur.

Turkcell BİP uygulaması üzerinden yaptığı internet kampanyaları ve Turkcell hediye sim kart ile 10 GB internet kampanyası ile çoğu kişinin tercihi olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cihat dedi ki:

  Ben yapıyorum hatalı kod yazıyor
  Kodu doğru yasıp yoluyom gene aynı

 2. MehmetTayyip dedi ki:

  Sizi çok seviyorum

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.