Web Tekno Haber

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet

Turkcell’den Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Günlük 1 GB Hediye İnternet kampanyası BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. BiP uygulaması Turkcell’in Whatsapp uygulamasına benzer bir iletişim platformudur. Fakat içerisinde Turkcell’e ait hediyeler ve kampanyalar bulunmaktadır. Turkcell, şimdi de BiP uygulaması üzerinden kendi abonelerine belirli görevler veriyor ve ilk 20 bin kişi arasına girenlere 24 saat yani bir gün geçerli bedava 10 GB internet hediye ediyor. Turkcell bedava internet kampanyalarını daha yakından takip etmek için Turkcell web sitesini takip etmek veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaları görüntülemek yeterli.

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet Nedir?

turkcell 1 gb internet firsati

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Hediye İnternet, BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BiP üzerinden abonelere her gün görevler verilecektir. Bu görevleri, ilk 20 bin kişi arasında yerine getiren Turkcell aboneleri 24 saat yani bir gün geçerli bedava 1 GB cepten internet kazanacaktır. Görevler her gün yenilenir. Aboneler görevleri başarı ile tamamladıklarında eğer ilk 20 bin kişi arasında iseler hediye interneti kazanmaya hak kazanırlar. Burada yapılması gereken görevleri takip ederken dakik olmak ve yerine getirirken de hızlı davranmaktır. Ardından abonenin hattına bir gün geçerli 1 GB hediye interneti tanımlanmış olur.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternetten Kimler Yararlanabilir?

Her Gün İlk 20 Bin kişiye 1 GB İnternet faydasından yararlanacak kişiler Turkcell operatörü kullanıcı olmalıdır. Kampanya, Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell’in BiP uygulaması tüm operatörlerin kullanımına açık bir iletişim platformudur. Fakat BiP uygulamasını kullansalar bile Turkcell’li olmayan yani başka operatörleri kullanan aboneler BiP üzerinden hediye edilen internet veya diğer kampanyalara katılamaz. Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Hediye İnternet kampanyası da sadece BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri için geçerlidir. BiP uygulamasını kullanan Turkcell’liler faturalı olsun veya olmasın kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet Kampanya Detayları

Her gün ilk 20 bin kişiye 1 GB hediye internet kampanyasının detayları ve bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyası, faturalı veya faturasız BiP uygulamasını kullanan tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için BiP uygulamasını kullanıyor olmak veya kullanılmıyor ise kullanmaya başlamak gerekir.
 • Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında BiP uygulaması üzerinden görevleri yerine getiren ilk 20 bin kişiye günlük 1 GB internet hediye edilecektir.
 • Hediye edilen internet faydası bittiğinde yenilenmez. Tekrar kazanabilmek için yine görevleri zamanında yapmak ve ilk 20 bin kişi arasına girmek gerekir.
 • Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyasından hediye edilen 1 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internet faydasının üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya kullanım esnasında hat değişikliği yapan, numarasını başka bir operatöre taşıyan, hattı belirli nedenler ile geçici veya kalıcı olarak kapatılmış olan müşterilerin hediye faydaları geri alınacaktır.

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları)

Turkcell’den BiP Kullan Kazan Kampanyası bir önceki kampanya gibi Turkcell’in BiP uygulamasını kullanan aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Bu iki kampanya birbirine çok benzer kampanyalardır fakat Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyasında yani BiP Yıldızları’nda ilk 20 bin kişiye girme sınırı yoktur. Kampanya kapsamında BiP üzerinden mesajlaşan aboneler bir gün geçerli Turkcell bedava internet kazanıyor.

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası Detayları

turkcell bip kullan kazan

Turkcell BiP Yıldızları Kampanyası detayları şu şekildedir:

 • 19 Mayıs 2017- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli bir kampanyadır.
 • BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları, ilgili hafta içerisinde BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı ile kendilerine özel olarak tanımlanan 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 1 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar.
 • BiP Yıldızları Kampanyası her hafta başlayıp ilgili hafta Pazar günü biter.
 • BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı yalnızca o hafta BiP Yıldızı olarak seçilen kullanıcılara özeldir.
 • Kampanya kapsamına BiP üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir. BiP Web’ten atılan mesajlar ve titreşim mesajı hedef kapsamı içerisinde yer almaz.
 • BiP Özel Günlük 1 GB kampanyasından bir müşteri ilgili hafta içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan aboneler de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında BiP’in özel iletişimde bulunacağı BiPsiz kullanıcılar, 17 Şubat 2020’den itibaren kendilerinden beklenen download ve 100 mesaj hedefini gerçekleştirdiğinde Günlük 1 GB ile ödüllendirilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • BiP Yıldızları 10 Şubat itibariyle tekrar yayına girecektir. O sürede Hediye Yarışı ile eğlenceye devam edebilirler.
 • BiP Yıldızları 25-26 Şubat 2020 tarihleri arasında bir kereye mahsus Sürpriz Hediye kampanyasına dahil edilmiştir. Kampanya tarihleri arasında bir arkadaşını davet edip BiP kanalını takip ederek, kazan yazanlar, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri her yöne BiP’ten 500 dakika kazanacaklardır. 500 dakika hediyesi, müşteri koşulları sağlayarak 1 arkadaşını davet ettikten sonra 48 saat içinde tanımlanacaktır.

Turkcell #senyapdiye Salla Kazan Avantajı

Turkcell senyapdiye Salla Kazan kampanyası yine BiP üzerinden verilen bir kampanyadır ve sadece Turkcell abonleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan yaptıklarında hediye internet kazanırlar.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell #senyapdiye Salla Kazan Avantajı Detayları

Senyapdiye Salla Kazan Avantajı detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Kampanya 2 Mart – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılan kişiler Salla Kazan üzerinden Turkcell bedava internet kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer edilmez ve sonraki döneme devredilemez.
 • Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.
 • Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • Bir müşteri kampanya süresi boyunca ayda bir kez ek sallama şansına sahiptir.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.