Web Tekno Haber

Turkcell #HeştekBahane İndirimleri

07.09.2020
434
Turkcell #HeştekBahane İndirimleri

Turkcell indirim fırsatlarını kaçırmayın. Kampanya hem peşin hem de peşine kontratlı alımlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenen ürünlerden faydalanmak mümkündür. Turkcell kampanyayı stoklarla sınırlı tutmuştur. Mağazadan teslimat seçeneği ile ürün alınması halinde, ürün kampanya dahilinde kabul edilmeyecektir. Kampanya dahilinde belirlenen ürünlerden belirtilen yolla satın alım yapan bütün Turkcell müşterileri kampanyaya katılabilirler. Kampanya kapsamına dahil edilen ürünler Turkcell resmi internet sitesi üzerinden görüntülenebilir.

Turkcell Elçi Paketi Kampanyası

turkcell elci paketi kampanyasi

Turkcell Elçi Paketi Kampanyasına faturalı, ön ödemeli bireysel ya da kurumsal hatlar katılım gösterebilir. Bu kampanya kullanıcılarına her yöne SMS ve cepten internet kullanım hakkı kazandırır. Turkcell DKÇYS sisteminde kayıtlı olan Turkcell mağazaları, Turkcell satış noktaları çalışanları, zincir mağazalar ve Turkcell Dağıtım Merkezleri çalışanlarına ait hatların kampanyadan faydalanması mümkündür. Paketle birlikte 1 ay boyunca geçerli 2 GB internet, 200 DK arama ve 1000 SMS kazanmış olursunuz. Turkcell bütün faturalı ve hazır kart tarifeleri bu kampanyaya katılmak için başvuru yapabilir. Bireysel ve kurumsal hatlar kampanyaya dahil edilmiştir. Paketi satın almak isteyen kişilerin telefonlarının SMS kısmına geldikten sonra Yeni elçi yazıp 2200’a göndermeleri yeterlidir.

Turkcell’den Bol Dakikalı Kampanya! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Elçi Paketi Kampanyası Paketini Ne Zaman Alabilirim?

Turkcell Elçi Paketi Kampanyası paketini almak için ilk önce DKÇYS’ye kayıt yapılması gerekir. Ardından kaydı yapılan kişilerin yeniden talebini iletmesi gerekir. Mesajın onaylanmasıyla birlikte paket hemen alınabilir. Eğer zaten kaydınız varsa, paketi hemen alabilirsiniz. Kişilerin telefonuna paketin aktif hale geldiğine dair  mesaj gelir. Bilgilendirme mesajı sonrasında paketi kullanmaya başlarsınız. Yeni işe giren kişiler de DKÇYS kaydının yapılmış olması kaydıyla bu kampanyanın sunduğu avantajlardan faydalanabilirler. Hatta birden fazla elçi paketi alınması mümkün değildir. Her hat için en çok bir tane paket alınır. Paket iptal edilmediği sürece otomatik yenilenir. Paket süresi dolduktan sonra paketi yenileyebilirsiniz.

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası sayesinde faydalardan yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Dergilik Midi ve Dergilik için özel 1 GB internetten faydalanabilirsiniz. BİP üzerinden 1 GB yüksek kalitede görüntülü konuşabilirsiniz. Üstelik Fizy’de geçerli 5GB interneti de kullanabilirsiniz. Hem müzik hem de video keyfi yapabilirsiniz. Turkcell Yıldız 5 Kampanyasından faydalanan kişilerin artık depolama alanı konusunda da sorunu olmayacak. Çünkü Lifebox sayesinde ek 5 GB interneti kullanarak videolarınızı ve resimlerinizi internet derdi olmadan saklayabilirsiniz. Telefonlarınızda yer açmanın vakti geldi!

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası Yurt Dışında Geçerli mi?

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası geçerliliği yurt dışını da kapsamaktadır. Paketin özelliği gereği, yurt dışında da paket faydalarından yararlanmaya devam edeceksiniz. Bulunduğunuz ülkeden Türkiye’yi armanın ve SMSlerinizi, internetinizi kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bütün bunları yapmak için günlük ek ücret ödenmesi gerekir. Turkcell bireysel ses hattı abonelerinin tümü bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen kişileri telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra YILDIZ 5 yazıp mesajlarını 2200’a göndermeleri gerekir. Dilerseniz kampanyaya Turkcell bayilerinden, internet üzerinden ya da dijital operatör uygulama üzerinden de faydalanabilirsiniz. Eğer kampanya kapsamında hattınıza yüklenen faydalardan yararlanmazsanız, kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devir etmeyecektir. Kampanya faydalarınız yüzde 80 ve yüzde 100 bitiminde bildirilir.

Turkcell Yıldız 5 Kampanyasında Kalan Kullanımlarımı Nasıl Öğrenirim?

Turkcell Yıldız 5 Kampanyasında kalan kullanımı öğrenmek isteyen kişilerin kalan yazdıktan sonra mesajlarını 2200’a göndermeleri yeterli olur. Bu hizmetten faydalanmak için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Eğer hattınızı kampanyaya katıldıktan sonra başka bir numaraya yönlendirirseniz, kampanya faydaları geçerli olmayacaktır. Eğer kampanya bittiğinde paket ya da tarife değişikliği yapmazsanız, mevcut paketi kullanmaya devam edersiniz. Kampanyaya katılmaktan vazgeçmeniz halinde, müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz SMS yoluyla da iptal gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına gelip, iptal yıllık yıldız yazın ve mesajı 2200’a gönderin.

Turkcell Kamu Plus Ultra Kampanyası

Turkcell Kamu Plus Ultra Kampanyası İç işleri Bakanlığı ve Bakanlığa bağlı kuruluşların çalışanlarına özeldir. Kampanyaya katılım gösterdiğiniz anda devreye girer. Kampanyanın devreye girmesiyle birlikte tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilir. İnternet paketinin üst limit hızı paket kapmsaında 100 MPbs’ye kadar çıkar. 12 fatura dönemi boyunca toplam 15 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kampanyayla birlikte Turkcelliler ile sınırsız konuşma, 100 SMS, her yöne 2 bin DK gibi diğer faydalardan da yararlanırsınız. Kampanya her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. İçişleri Bakanlığı ve buna bağlı kuruluşlarda çalıştığını gösteren kişiler resmi belge ile bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için uygun olan kişiler, 3 kişiye referans olarak referans oldukları kişilerin de kampanyadan faydalanmasını sağlamış olurlar.

Turkcell Kamu Plus Ultra Kampanyası Faydaları Devir Eder mi?

turkcell kamu plus ultra kampanyasi

Turkcell Kamu Plus Ultra Kampanyası faydalarının devri söz konusu değildir. Yani, kullanmadığınız haklarınız hattınızdan silinecek, bir sonraki aylara devir etmeyecektir. Turkcell tarafınıza kampanya haklarınızın yüzde 80’i ve tamamı bittiği zaman zaten bilgilendirme mesajı gönderecektir. Kampanyadan ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazıp mesajı 2200’a gönderebilirsiniz. Eğer kampanyadan faydalandığınız sırada hattınızı başka bir numaraya yönlendirmek isterseniz, kampanya faydalarınız yönlendirme yapıldığı andan itibaren yeterliliğini yitirecektir. Kampanyayı kendi istediğinizle iptal ettiğiniz zaman, internet faydanız hemen silinir ve iptal talebi anında geçerli olmuş olur.

Turkcell Kamu Plus Ultra Kampanyasına Katılımımı Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell Kamu Plus Ultra Kampanyası katılım iptali yapmak isteyen kişilerin telefonlarından müşteri hizmetlerini aramaları yeterlidir. İptal işleminin gerçekleşmesiyle beraber, faydalar hemen silinir ve  iptal talebi geçerli olur. Kampanya kapsamında hatta tanımlanan kullanımların bir başka hatta transfer edilmesi söz konusu olamaz. Paketten kalan kullanımlar belli bir seviyeye geldiğinde otomatik olarak kişilere bildirilir. Kampanya faydalarının data hatlarında kullanılması mümkün değildir. Eğer kampanya iptal edilirse ya da kampanya süresi dolarsa, kampanya kriterlerinin sağlanması koşuluyla kampanyadan yeniden faydalanmak mümkündür. Hız kısıtının hatta tanımlanması halinde hız kısıtı kalkacaktır.

Turkcell Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir? Hakkında detaylar yazımızdadır.

Turkcell Bol 6 Kampanyası ile Turkcell Kalitesini Yaşayın

Turkcell Bol 6 Kampanyası için dilerseniz aylık, dilerseniz de yıllık abonelik yapabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Turkcell tarafından belirlenmiş kriterleri sağlamış olmaları gerekir. Kriterleri sağlayıp kampanyaya katılmak isteyen kişilerin telefonlarından BOL 6 yazarak 2200’a gönderip, kampanyaya katılım göstermeleri mümkündür. Dilerseniz kampanyaya katılımı Turkcell bayilerinden, Dijital Operatör uygulamasından ve müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Eğer kampanya faydalarından yararlanmazsanız, kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devir etmeyecektir. Eğer kampanya kapsamında ne kadar faydalarınızın kaldığını merak ediyorsanız, kalan yazdıktan sonra mesajı 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekir.

Turkcell Bol 6 Kampanyasını Nasıl İptal Ederim?

Turkcell Bol 6 Kampanyasını iptal etmek isteyen kişilerin müşteri hizmetlerini araması ya da iptal yıllık bol yazdıktan sonra mesajı 2200’a göndermeleri yeterli olur. Turkcell BOL 6 kampanyası ile rahat rahat sevdiklerinizle konuşmanın, internetin ve özgürlüğün keyfini çıkarma vakti geldi!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.