Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:40

Gelişen teknolojiyi hızla takip eden ve kullanıcılarına en güzel seçenekleri sunan Turkcell’den hızlı Giriş Kullanım Kampanyası ile günlük 500 mb ücretsiz internet geldi. Hepsi yurt içi internet kullanımları için geçerli olan 500 mb ücretsiz internet kampanyasının katılım tarihi 5 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında olacaktır.

1 defaya mahsus 500 MB günlük ücretsiz interneti kullanabilmek için kullanıcılar, mobil veya bilgisayar üzerinden turkcell.com.tr’ye “Hızlı Giriş” ile giriş yapması gerekmektedir. Katılım yapan müşterilerden kampanya katılımı için hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Paket süresi dolduğunda otomatik iptal olur ve bilgilendirme mesajı aboneye iletilir.

Turkcell Hızlı Giriş Nedir ?

Yeni müşteri kimlik doğrulama servisi olarak bilinen bu sistemde, kullandığınız cep telefonunuza gelecek olan doğrulama koduna onay verip Turkcell uygulamalarına daha hızlı giriş yapabileceksiniz. Bu işlem Dünya Operatörler Birliği (GSMA) tarafından da Mobile Connect adı ile destek görmektedir.

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • 5 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında cep telefonu veya web turkcell.com.tr’ye “Hızlı Giriş” ile giriş yapan Turkcell’e kayıtlı bütün abonelere, 1 defa olmak üzere 500 MB günlük internet paketi hediye edilecektir.
  • 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanya Faturalı Hat – Servisler , Hazır Kart – Servisler kampanyası olarak belirtilmektedir.
  • Faturalı ve faturasız bireysel müşteriler kolayca bu özellikten yararlanabilirler.
  • Hediye interneti bir başkasına transfer edemezsiniz, ek olarak yukarıda belirtilen işlemlerden herhangi birini yapmadığınız taktirde bedava internet gelmeyecektir.
  • Kampanya dahilindeki internetin sim kartınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı geldikten hemen sonra kullanmaya başlayın.
  • Kampanyadan yararlanacak abone sayısı ile ilgili herhangi bir sınırlandırma yok.
  • Kampanya ücretsizdir.

Hızlı Giriş Kullanım Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca bunun yanında Turkcell Bedava İnternet kategorimizi ziyaret ederek size uygun ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.


Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir