Web Tekno Haber

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası

Turkcell izninize GB Kampanyası Turkcell’in yeniden başlatmış olduğu bir kampanyadır. Turkcell kullanıcılarına birçok ayrıcalık ve hediyeler sunmaktadır. Bu kimi zaman kendi uygulamaları üzerinden yapar kimi zaman ise yine uygulamaları üzerinden kampanyalar sunar. Örneğin; Fizy “dinledikçe kazan” sayesinde Turkcell Fizy uygulamasını kullanan Turkcell’liler Fizy üzerinden müzik dinledikçe bedava internet kazanabilir. Turkcell izninize de Turkcell’in BiP uygulaması üzerinden başlatmış olduğu bir kampanyadır.

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası Nedir?

Turkcell izninize GB hediye kampanyası, BiP uygulaması üzerinden verilen bir hediye kampanyasıdır ve gerekli şartların ardından Turkcell abonelerine günlük 1 GB hediye verilir. İster faturalı ister faturasız olsun her türlü hatta verilebilen bir hediye kampanyasıdır. Kampanya katılımı için Turkcell BiP kullanıcıları uygulama üzerinden “senyapdiye” kanalını takip etmelidirler. Ayrıca yaptıkları alışverişleri kişisel hatlarına yansıtmaları gerekmektedir. Bu kampanyadan sadece Turkcell BiP aboneleri yararlanabilir. Turkcell’li olmayıp BiP kullanan kişiler Turkcell’in bu uygulama üzerinden yapmış olduğu kampanyalara müdahil olamaz.

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Bedava GB Kazan Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasından Yararlanmak

Turkcell izninize GB kampanyasından faydalanmak için BiP uygulamasını kullanmak ve Turkcell abonesi olmak ilk şarttır. BiP uygulaması App Store veya Google Play Store’dan indirilir. BiP uygulamasının içinde yer alan “sendeyapdiye” kanalına abone olunur. Ardından Turkcell aboneleri yine uygulamada bulunan “izninize hediye GB” butonuna basar ve alışverişlerini, faturalı hatlar Turkcell faturasına; faturasız hatlar ise TL bakiyesini kullanma yolu ile bedava günlük 1 GB hediye kazanabilir. Hediyeler 24 saat için geçerlidir ve ayrıca BiP uygulaması kullanan Turkcell aboneleri salla kazan ile ekstradan sallayıp yine bedava internet kazanabilirler.

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasının Detayları

turkcell gb hediye

turkcell gb hediye kampanyasi

Turkcell izninize GB kampanyası detayları aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell izninize GB hediye kampanyası sadece Turkcell aboneleri için geçerli bir kampanyadır.
 • Turkcel, izninize GB hediye kampanyasında türlü değişiklikler yapma, kampanyayı iptal etme veya durdurma haklarına sahiptir.
 • BiP uygulaması kullanan Turkcell aboneleri, “sendeyapdiye” kanalına abone olur ve Turkcell izninize GB hediye kampanyası butonu üzerinden kampanyaya katılım sağlar.
 • Kampanyadan kazanılan 24 saatlik 1 GB hediye bedava internet üçünü kişiler ile paylaşılmaz.
 • Bu 24 saatlik 1 GB hediyeyi kazanmak için Turkcell abonelerinin alışverişlerini faturalarına veya TL bakiyelerine yansıtmaları gerekir.
 • Kampanyaya katılan ve şartları eksiksiz yerine getiren Turkcell kullanıcıları BiP üzerinden 24 saat için geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olurlar.
 • Turkcell aboneleri ve BiP uygulaması kullanıcıları bu kampanyadan ayda sadece bir kez yararlanabilirler. Yani her ay bir kere olabilecek bir hediyedir.
 • Kullanıcılar gün içerisinde hediye 1 GB internetinin tamamını bitirirse devamında kullanacak oldukları internet varsa kendi paketinden tüketilir yok ise de ücretlendirme olarak yansır.
 • Turkcell izninize GB hediye kampanyası sadece yurt içindeki Turkcel aboneleri için geçerlidir ve sadece yurt içinde kullanılabilir.

Turkcell BiP Nedir?

Turkcell BiP, kullanıcıların çevresiyle veya sevdikleriyle anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma imkânı sunan bir Turkcell uygulamasıdır. Turkcell BiP uygulaması sayesinde türlü avantajlara sahip olma ve kampanyalara katılım şanslarına dâhil olunabilir. Turkell BiP uygulaması kullanan Turkcell aboneleri her hafta ekstra “salla kazan” hakkı kazanır ve daha çok sallayarak daha çok kazanır. Turkcell izninize kampanyası sayesinde ise kampanya bitimine kadar her ay bedava internet kazanılır.

Turkcell BiP uygulamasının servis detayları ise şu şekildedir:

 • Sesli ve görüntülü arama: Bu özellik sayesinde BiP üzerinden sadece internet kullanılarak görüntülü veya ses konuşmalar, aramalar yapılabilir.
 • Kaybolan mesaj: Bu özellik sadece BiP uygulamasına özel bir özelliktir. Kullanıcılar konuştukları kişilerin mesajlarını kaybolan mesaj özelliği ile kendi belirledikleri süre sonunda sohbet ekranında kaybolmasını sağlar.
 • Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikler: BiP’e özel Yiğit Özgür’ün hazırlamış olduğu eğlenceli çıkartmalar ile sohbetler süslenir.
 • Caps yaratma: Bu özellik ile kişi kendi fotoğraflarını kullanarak her çeşit caps yaratılabilir.
 • Herkesle iletişim kurabilme: BiP sayesinde yurt içi veya yurt dışı iletişim kurmak serbesttir.
 • Grup mesajlaşmaları mevcuttur.
 • Konum paylaşma özelliği vardır. Kişinin bulunduğu yeri konum atarak paylaşılabilir.
 • BiP her yöne arama / Telefonu arama: 23 Haziran 2016’dan itibaren BiP’e her yöne arama / telefonu arama özelliği eklenmiştir. Bu özellik şu anda sadece Turkcell kullanıcıları için geçerlidir. Turkcell kullanıcıları BiP ile BiP’i olmayan aboneleri Turkcell ses paketleri / tarifelerini kullanarak arayabilir. BiP üzerinden yalnızca yurt içi numaralar aranabilmektedir.
 • Keşfet özelliği: BiP’te Keşfet menüsü altındaki her bir avatar, bir servisi temsil etmektedir. Servisler dünyası ise; ulusal markalara, TV şovlarına, ünlülere, sivil ve kamu kurumlarına, organizasyonlara, orta-küçük ölçekli işletmelere ve küçük kullanıcı gruplarına hizmet vermek amacıyla oluşturulmuştur. Bu servis grupları takip edilebilir veya kullanıcı kendine bu şekilde bir servis gurubu açabilir. Servis gruplarına mesaj da gönderilmektedir. Mesajın iletilmesi çift tik olarak yansır ancak mesajın okundu bilgisi bulunmaz.
 • Bip Web: BiP sadece telefona uygulama olarak indirilerek kullanılmaz. Uygulama şeklinde indirmek istemeyen aboneler BiP’in resmi web sitesine girerek de kullanabilir.
 • BiP’te gece modu: Gece modu pil ömrünü uzatır ve kullanıcının gözlerini dinlendirmesine yardımcı olur. BiP’teki gece modunu açmak için IOS cihazlarda “daha fazla” bölümüne, Android cihazlarda “profil” bölümüne girilir.
 • BiP acil durum butonu: Kişi acil bir durumda kaldığında ulaşmak istediklerine BiP sayesinde tek bir tuş ile ulaşabilir. Acil durumlarda ulaşılmak istenen kişiler listeye eklenir ve böyle bir durumda konum ile birlikte o kişilere ulaşım sağlanır.

BiP’e Nasıl Üye Olunur?

turkcell bip firsatlari

turkcell bip uyelik

Turkcell BiP’e üye olmak için dört farklı platform vardır. Bunlar: Google Play Store, App Store, AppMarket ve BiP resmi web sitesi. Turkcell BiP’i telefonunda kullanmak isteyen tüketiciler Google Play Store, App Store veya AppMarket’ten uygulamayı telefonlarına indirip üye olabilirler. Uygulama indikten sonra kullanıcılar telefon numaraları ile şifre alır. Bu şifre girildikten sonra Turkcell BiP üyelik işlemi tamamlanır. Resmi web sitesi üzerinden üye olmak için ise Turkcell BiP sitesine girilir ve aynı işlem tamamlanarak üye olunur.

Benzer konu BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan hakkında detaylar yazımızdadır.

BiP Uygulaması Ücretli Midir?

Turkcell BiP uygulamasında ücretlendirme uygulamayı indirirken yapılmaz. Yani, uygulama ücretsizdir ve Turkcell’li olsun olmasın herkes uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Bunun dışındaki ücretlendirmeler üç çeşit yapılır:

Turkcell abonesi olanlar için;

 • BiP üzerinden metin, fotoğraf ve video gönderimleri internet kotasından düşmez. Diğer paylaşımlar varsa internet paketinden yok ise standart ücretlendirme ile alınır.
 • BiP uygulaması hız kısıtlı internet paketleriyle alınabilir. BiP ile beraber alınan hız kısıtlı internet paketi bittiğinde, internet erişim hızı ve BiP kullanım hızı da 96 kbps’a indirilir.

Turkcell abonesi olmayanlar için;

 • Diğer operatörlerin Turkcell BiP uygulamasını kullanırken varsa internet paketlerinden yok ise standart ücretlendirme ile ücretlendirilerek yapılır.

Turkcell aboneleri ve diğer operatörler için;

 • BiP uygulaması ile yapılan görüntülü gelen ve giden aramalar var ise internet paketi üzerinden yoksa tarife üzerinden ücretlendirilerek yapılır.
 • Uygulama aracılığı ile yapılan GSM aramaları varsa ses paketinden düşer, yoksa tarife üzerinden ücretlendirilir.

BiP Kampanyaları

Turkcell BiP uygulamasının kampanyaları çok çeşitlidir. Bunlar kendi içlerinde cihaz kampanyaları, mobil paket kampanyaları, dijital servis ve ev çözümü kampanyalarıdır. Turkcell izninize kampanyası dijital servis kampanyalarından biridir. Turkcell’li olmayanlar Turkcell’in kendi uygulamalarını indirip kullanabilirler. Fakat bu kampanyaların hiçbirinden yararlanamazlar. BiP uygulaması üzerinden kampanyalardan yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmak şarttır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.