Web Tekno Haber

Turkcell Kaç GB Bedava İnternet Veriyor?

Turkcell Kaç GB Bedava İnternet Veriyor?

Turkcell hediye GB internet ile internette istediğiniz gibi dolaşın, sosyal medyada bol bol paylaşım yapın ve internette sörf yapın! Turkcell hediye GB kampanyaları hem eğlenceli hem de öğreticidir. Bilgi yarışmasına katılarak, hattınıza TL yükleyerek, oyun oynayarak ve diğer eğlenceli yollarla bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell kampanyalarından hediye kazanmak için şart şurt yok! Ek internet için ek para ödeme derdi yok! Yalnızca Turkcell ile bedava internet kazanmak var!

Turkcell bedava internet paketi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Çatlat Kazan Uygulaması ile Bedava 1 GB İnternet Kazanın!

Turkcell Çatlat Kazan Uygulaması ile hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Turkcell GNC abonesi olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için önce GNC uygulamasını telefonunuza indirerek ardından uygulamaya kişisel bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan çatlat bölümüne gelin ve sizi bekleyen çeşitli hediyeleri keşfetmeye başlayın. Bu kampanyadan toplam 2 defa yararlanmanız mümkündür. Kampanya sayesinde sevdikleriniz ile doyasıya konuşmanın tadını çıkarabilir, SMS gönderebilir ya da internetin keyfini sürebilirsiniz!

Turkcell Platinum Aboneleri 1 GB Bedava İnternet Kazanıyorlar

Turkcell Platinum aboneleri için  1 GB bedava internet kazanmak çok kolaydır. Kazanılan internet 24 saat boyunca geçerli olur. Kampanyaya katılmak için abonelerin yapmaları gereken özel bir işlem bulunmuyor. Doğum gününüz olması sebebi ile zaten otomatik olarak bedava internet kazanmış oluyorsunuz. Kullanım hakkı bir gün sonunda siliniyor ve ertesi günlere devretmesi mümkün olmuyor.

Turkcell Bilgi Yarışmasına Katılarak 1 GB Bedava İnternet Sahibi Olabilirsiniz

Turkcell bilgi yarışması ile bedava 1 GB internet kazanmak hem öğretici hem de kazançlı bir yöntem olması sebebi ile tercih edilir. Bu kampanyadan hem hazır kart sahipleri hem de faturalı hat kullanıcıları faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için önce Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza indirin. Ardından bilgi yarışması sekmesine gelin. Yarışmada karşınıza toplam 5 farklı bölüm ve 15 adet soru çıkacak. BU soruların tümünü doğru yanıtlamanız halinde sizleri 1 GB internet bekliyor olacak. Bilgi yarışmasında her soru farklı zorluk derecesine sahiptir. Bir soruyu doğru bilmeniz diğer sorunun daha zor olmasını sağlar. Eğer karşınıza çıkan bütün sorulara doğru yanıt veremezseniz bedava internet kazanma şansınız ne yazık ki olmaz.

Turkcell GNC Tarifesi Aboneleri Geceleri 1 GB İnternet Kazanıyor!

Turkcell GNC tarifesi kullananlar gece vakti bedava internet kazanmanın keyfini çıkarıyorlar. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olup, siz iptal etmediğiniz halde kendini yenilemeye devam edecektir. Abonelerin hatlarına bedava internet tanımlanması halinde kişiler bu interneti saat akşam 10 ile sabah 6’ya kadar  kullanabilecekler. Bunun dışında yapılacak kullanımlarda kişiler kendi mobil veri tarifesi üzerinden ücretlendirileceklerdir. İnternet paketi olması halince kişilerin ücretlendirmesi paket üzerinden olur. Wi fi ile yapılan internet bağlantılarında ücretlendirme söz konusu değildir.

Turkcell bedava internet kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell GNC Tarifesi Aboneleri Nasıl 1 GB Bedava İnternet Kazanabilir?

Turkcell GNC tarifesi kullanarak bedava internet kazanmak istiyorum diye düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey, SMS göndermekten ibaret olacak. Mesaj kısmına geldikten sonra aralarında boşluk bırakarak GNC GECE yazın boşluk bırakıp 1 GB yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Bu sayede internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için mutlaka GNC EKO paketine üye olmanız gerekiyor. Eğer pakete üye değilseniz dilerseniz online işlemler sayfasından, dilerseniz de size en yakın Turkcell bayilerinden abonelik işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kampanya aracılığı ile hediye GB internetten faydalanmak için yanınıza kimlik belgenizi götürmeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ümmü gülsüm dikyar dedi ki:

    3 GB internet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.