Web Tekno Haber

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell kampüs kampanyası sayesinde üniversite öğrencilerinin hesaplarında geçerli 6 GB bedava internet hakkı bulunmaktadır. Bedava internet haklarından yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri YÖK dersleri platformu üzerinden ve YÖK web sitesi üzerinden dersleri dinlemek ve incelemek için kullanabilir. YÖK platformu üzerinden derslere erişimde kullanılabilen bedava internet hakkı Pandemi sebebi ile uzaktan eğitimi geçildiği için devlet tarafından kullanıcılara tanınmış bir haktır. Kampanyadan tüm Turkcell, Faturalı Hat, Cepten İnternet, Hazır Kart ve Cepten İnternet kategorileri kullanıcıları yararlanmaktadır. Bireysel Turkcell kullanıcıları Turkcell web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde GB’larını aktif hale getirebilir. Gerekli konularda yeteri kadar destek almak için Turkcell müşteri hizmetleri yedi gün yirmi dört saat müşterisine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Turkcell Kampanyaları

turkcell internet

turkcell kampanya

Turkcell kampüs kampanyasının yanı sıra müşterisine daha birçok kampanya sunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası,
  • Rahat Paycell Ödeme 1 GB Kampanyası,
  • Rahat Otomatik Ödeme 1 GB Kampanyası,
  • Turkcell Rahat Yurt Dışı Ek Paketler Kampanyası,
  • Turkcell Rahat Ek Paketler Kampanyası,
  • Turkcell Rahat Tarife Hediye Kampanyası’dır.

Turkcell Faturalı Hatlara Günlük 500 MB Bedava İnternet! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

Turkcell rahat Haydi gel kampanyası sayesinde Turkcell aboneleri 3 GB hediye internet kazanmaktadır. 21 Ocak 2020 tarihinden itibaren son 2 ay içerisinde Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alıp gelenler arasından Rahat Paket satın alan bireysel aboneler kampanyadan faydalanabilmektedir. Ayrıca kampanya dâhilinde Turkcell tarafından her ay 3 GB internet de hediye edilecektir. Kişilerin bu kampanyadan faydalanmak için yalnızca bir adet hakkı bulunmaktadır ve bir kez daha tekrar edilememektedir. Rahat paket sahibi olmayan Turkcell müşterileri bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Turkcell Rahat Tarihe ile ilgili detaylar Turkcell internet sitesinde yer almaktadır ve bu tarifelerden faydalanmayan kişiler kampanyaya dâhil değildir. 12 ay boyunca her ay 3 GB cepten internet hediyesine sahip olmak isteyen müşterilerin Turkcell tarafından belirlenen tüm gerekli koşulları yerine getirmesi gerekmektedir ve 31 Aralık 2021 tarihinden önce gerekli işlemleri tamamlaması gerekmektedir.

Rahat Paycell Ödeme 1 GB Kampanyası

Turkcell Paycell ile ödeme yapan aboneler anında hediye internetlerini kazanabilmektedir. Turkcell’in Rahat Tarifesine kayıtlı olan ve üzerinde Rahat Paket olan müşterilere ve Paycell Kart ile Turkcell Rahat Tarife faturasını ödeyen Turkcell müşterileri bir sonraki Rahat paket satın alımı sırasında paketine ek olarak 1 GB internet kazanmaktadır. Kazanılan 1 GB internet bir ay boyunca geçerlidir ve yurtiçi tüm kullanımlara açıktır. Verilen 1 GB hediye internet paket süresince geçerli olacaktır ve tüketilmemesi halinde bir sonraki aya devredilmeyerek kalıcı bir biçimde silinecektir. Turkcell tarafından hediye 1 GB ile ilgili bilgilerin bulunduğu SMS’in müşterilere gelmesinden sonra kullanımlar başlatılacaktır. Fakat bu internet bir sonraki ay tekrar hatta tanımlanmayacaktır ve mevcut tarife üzerinden ücretlendirmeler devam edecektir. Ayrıca Rahat Paket sahibi olmayan Turkcell müşterileri de bu kampanyadan faydalanamamaktadır.

Rahat Otomatik Ödeme 1 GB Kampanyası

Turkcell rahat ödeme ile aboneler hediye internetlerini dilediği gibi harcayabilir. Bedava internetin kullanımı kişilerin ihtiyaçlarına kalmıştır. Aboneler internet haklarını anında kazanır ve dilediği gibi kullanabilir. Turkcell’in aboneleri için hazırladığı bu kampanya 27 Mayıs 2019 tarihinde başlatılmıştır ve 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır. Turkcell müşterisi olan ve Rahat Tarife abonesi olan müşteriler paketlerine ek olarak 1 GB hediye internet kazanmaktadır. Rahat Tarife abonesi müşterilerin hattına tanımlanan 1 GB hediye internet 1 ay boyunca geçerlidir ve kalan kullanımlar bir sonraki aya transfer edilmeden kalıcı olarak silinir. Turkcell tarafından verilen hediye 1 GB internet kampanyası hat sahibi tarafından 2. Ya da 3. Kişilere de devredilmemektedir.

Turkcell Rahat Yurt Dışı Ek Paketler Kampanyası

turkcell yurt disi firsatlari

turkcell rahat yurt disi

Turkcell rahat yurt dışı fırsatı sayesinde Turkcell kullanıcıları yurt dışında da özgürce konuşmaya devam etmektedir. 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek olan bu kampanya hat sahiplerinin pek çok farklı ülkede özgürce konuşma yapabilmesini, internet kullanabilmesini ve SMS ile iletişim kurabilmesini sağlamaktadır. Bu paketin satın alınmasından sonra yalnızca 24 saat için geçerlidir ve aylık bir paket değildir. Günlük hazırlanan bu paketin ücreti 35 TL’dir. Turkcell’in 3 günlük hazırladığı Rahat Tarifen paketinde ise her yöne dakika, internet ve SMS hizmetini 3 gün boyunca kullanmasını sağlamaktadır. 3 günlük bu tarifenin ücreti ise vergiler dâhil 105 Türk Lirasıdır. Bu paket ise yalnızca 72 saat boyunca geçerlidir ve geçerli saatlerin sonunda ücretlendirme mevcut tarife üzerinden yapılacaktır. Rahat Avantaj Yurt Dışı seçeneğinde ise Turkcell müşterileri 129 TL karşılığında 100 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internetten faydalanmaktadır. Rahat Yurt Dışı paketleri için belirlenen fiyatları ve Turkcell paketlerinin geçerli olduğu ülkeleri öğrenebilmek için kişilerin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi ya da Turkcell şubelerini ziyaret etmesi gerekmektedir.

Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası 2020 fırsatları hakkında bilgiler yazımızdadır.

Turkcell Rahat Ek Paketler Kampanyası

Turkcell rahat kampanyalarından biri olan rahat ek paketler sayesinde Turkcell kullanıcısı her durumda konuşma ve internet haklarını devam ettirebilir. Hattına haftalık internet tanımlamak isteyen Turkcell müşterileri 1 GB, 2 GB ya da 4 GB seçeneklerinden dilediğini seçebilmektedir. Rahat Haftalık 1 GB internet paketini 15 TL ücret karşılığında satın alan kişiler bir hafta boyunca yurt içi internetten faydalanabilmektedir. Rahat Haftalık 2 GB internet kullanmak isteyen kişiler ise 2 hafta boyunca 2 GB internet kullanabilmektedir. 2 hafta geçerli 2 GB internet paketinin ücreti ise 25 TL’dir ve yurtiçi tüm internet kullanımlarında geçerlidir. Haftalık 4 GB internete sahip olmak isteyen kişilere ise 4 farklı seçenek sunulmaktadır. 10 TL karşılığında 1hafta boyunca yurt içinde geçerli TV+, Youtube, İzlesene site ve uygulamalarında geçerli 4 GB cepten internet bu seçeneklerden bir tanesidir. Diğer 4GB paketi içerisinde ise yurt içi kullanımlarda geçerli fizy, Spotify, Poweapp, Apple Music uygulamalarında geçerli internet sunulmaktadır ve yine 10 TL ücret karşılığında sahip olunmaktadır.Bunun dışında sosyal medya hesaplarında kullanılan ve Dergi ve Navigasyon uygulamalarında geçerli 2 farklı 4 GB internet hizmeti bulunmaktadır ve fiyatlar 10 TL olarak belirlenmiştir. Bu paketlerin hiçbiri otomatik olarak tekrarlanmaz. Bu sebeple aynı paketten tekrar faydalanmak isteyen kişilerin manuel olarak yine paket satın alma işlemini tamamlaması gerekmektedir. Kişilerin satın aldığı ek paketlerin kullanım süresi içerisinde tamamlanmaması halinde kalan kullanımlar bir sonraki döneme devredilmemektedir. Tamamen tüketilmeyen kullanım hakları kalıcı olarak silinir ve geri getirilmez. Ayrıca kişilerin satın aldığı ek paketler başka bir numaraya transfer edilememektedir. Tüm kullanım hakları hat sahibinindir. Paket içeriğine dâhil olan uygulamalar dışındaki uygulamalar için geçerlilik talep edilememektedir ve kişiler tüm şartları kabul ederek satın almaktadır.

Turkcell Rahat Tarife Hediye Kampanyası

Rahat kampanyalarından biri olan rahat tarife sayesinde ücretsiz hediyeler kazanılabilir. Bedava internet kazanılan bu kampanyanın gerekli koşulların sağlanması halinde 31 Aralık 2021 tarihine kadar Turkcell hat sahipleri başvuruda bulunabilmektedir. Ücretsiz faydalanan bu paketten 1 GB internet kazanılmaktadır ve kazanılan internet yalnızca hat sahibi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca kişilere hediye edilen bu internet kullanım süresi dolduktan sonra tekrar otomatik olarak yenilenmeden kalıcı bir biçimde silinir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Turkcell müşteri hizmetleri ya da Turkcell mağazalarıyla iletişime geçebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.