Web Tekno Haber

Turkcell O Dergileri İndirilenlere 1 GB Hediye İnternet Veriyor!

Turkcell O Dergileri İndirilenlere 1 GB Hediye İnternet Veriyor!

Turkcell, dergi indirenlere 1 GB internet hediye ediyor. Turkcell hediye internet kampanyaları 2020 yılı itibari ile sayısını arttırırken şimdi de Dergilik uygulması üzerinden dergi indiren abonelerine 1 GB hediye internet veriyor. Kampanyadan Turkcell’in bütün müşterileri ise kolaylıkla yararlanabiliyor. İster faturalı ister faturasız olsun tüm Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bu kampanyaya katılmak için Dergilik uygulamasını kullanmak yeterli.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası Nedir?

turkcell lifecell firsatlari

Turkcell Lifecell İlk Hattım ile 1 GB internet kampanyası, her ay Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden 3 adet çocuk dergisi indirenlere verilen hediye kampanyasıdır. Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki aboneler yararlanabilir. Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden her bir ay için, ayda 3 dergi indiren abonelere 1 ay geçerli yurt içi 1 GB hediye edilir. Turkcell tarafından gelen bilgilendirme mesajının ardından aboneler 1 GB hediye internetlerini bir ay boyunca kullanabilirler.

Tık Diye Turkcell’li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Lifecell İlk Hattım Dergilik hediye 1 GB kampanyasından yararlanmak için Turkcell abonelerinin, Lifecell İlk Hattım tekliflerinden birinde olmaları gerekir. Şartı sağlayan aboneler cep telefonlarına, kampanyaya katılabilmek için Dergilik uygulamasını indirmelidir. Dergilik; Turkcell’in aboneleri için oluşturmuş olduğu binlerce dergi ve gazeteyi okuma platformudur. Aboneler cep telefonlarına Dergilik uygulamasına sahip olduktan sonra her ay üç adet çocuk dergisini bu platform üzerinden indirmelidir. Ardından Turkcell, aboneye bilgilendirme mesajı gönderecek ve bir ay için geçerli 1 GB cepten internet abonenin hattına tanımlanacaktır.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası Detayları

Lifecell İlk Hattım Dergilik hediye 1 GB kampanyasının esasları abonelerce bilinmelidir. Kampanyaya katılım şartları ve Turkcell hediye internet esaslar aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden, her ay olmak üzere ayda 3 dergi indiren abonelere 30 gün yani 1 ay geçerli 1 GB cepte internet hediye edilecektir.
 • Kampanya sadece yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Hediye internet faydası tükendiğinde aboneler mevcut paket ya da tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye edilen internetin süresi dolmuş fakat fayda tamamen bitmemişse bir sonraki aya veya döneme devretmez. Kalan kullanım hakları 30 gün dolduğunda silinir.
 • Kampanya kapsamındaki 1 GB cepten internetten bir ay içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilir.
 • Kazanılan cepten internet faydası üçüncü kişiler ile paylaşılamaz.
 • Kampanyadan yararlanan abone, hattının kapanmasına veya iptal olmasına sebebiyet bir durum yaşar ise kampanyası iptal olur ve yararlanamaz.
 • Turkcell, Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyası

Fizy Yıllık Premium Üyelik kampanyası Turkcell’in tüm aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Fizy; Turkcell’in milyonlarca şarkıyı, videoları ve “Size Özel Listeleri” içinde bulunduran bir müzik dinleme platformudur. Yıllık Premium üyelik alarak Turkcell aboneleri istedikleri kadar şarkıyı sınırsız dinleyebilir; indirme özelliği ile de internetleri yokken müziğin keyfini sürebilir. Kampanya kapsamında ise Fizy Yıllık Premium Üyelik ayda 17,99 TL yerine ilk üç ay sadece 4,99 TL olacak. ilk üç aydan sonraki aylarda ise taahhüt sözü ile birlikte 12,99 TL şeklinde ödenecektir.

Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyasının Detayları

Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyası detaylı bilgi şu şekilde verilmiştir:

 • Fizy Premium 3 ay 4,99 TL / ay kampanyası ile abonenin 12 ay kalma sözüne milyonlarca şarkı ve video klip 3 ay boyunca 17,99 TL yerine sadece ayda 4,99 TL / ay, sonrasında ise 12,99 TL / ay olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi Turkcell web sitesinden alınabilir.
 • Aboneler, Yıllık Fizy Premim Üyeliği ile Fizy web sitesinden veya IOS ve Android uygulamalarından sınırsız müzik dinleyebilme ve video izleyebilme imkânına sahip olurlar. Çevrim dışına alınan listeleri internet olmadığı yerlerde de dinleyebilirler.
 • Premium ayrıcalığı ile yüksek ses kalitesinde müzik dinleyebilir, sadece Fizy’de olan içerikleri izleyebilir, tüm radyo kanallarını dinleme imkânlarına erişilebilir.
 • Bu paketten yılda yalnızca bir defa alınabilmektedir.
 • Aylık olarak ücretlendirilir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Ödemeler veya Fizy hakkında daha detaylı bilgi ise Turkcell Fizy resmi web sitesinden alınabilir.

Turkcell Lifebox Nedir?

turkcell lifebox

Turkcell uygulaması Lifebox bulut depolama sistemi, telefon veya tabletteki fotoğraf, müzik, video ve dosyaların otomatik olarak lifebox’a yani akıllı depoya kaydedilmesidir. Özellikle cihaz değişikliği ya da telefonun bozulması durumunda rehberi bile kolay şekilde yedekleyerek geri yüklemenmesini sağlar. İnternet bağlantısının olduğu her yerden rahatlıkla eski dosyalara ulaşıp geri yükleme yapılabilir. Turkcell Lifebox bulut depolama sistemi sayesinde hiç bir resim, dosya ya da video kaybolmaz ve asla silinmez.

Turkcell bulut depolama sistemini kullanmaya başlamak için Lifebox uygulamasını cep telefona yüklemek gerekmektedir. Yükleme işlemi Google Play ya da İOS mağazalarından yaptıktan sonra kayıt işlemi için e-posta adresi, telefon numarası ve şifre belirleyerek hemen giriş yapıp kullanılmaya başlanır.

Turkcell Sarı Günler Kampanyası Başladı! Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Lifebox 5 GB Data Paketi

Lifeboc 5 GB Data paketi Turkcell’in bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir pakettir. Paket kapsamında Lifebox kullanmak isteyen Turkcell faturalı aboneler, bu paketi aldıklarında sadece Lifebox uygulamasında geçerli 5 GB cepten internetin sahibi olur. Paket 2020 yılı itibari ile indirime girmiştir ve yalnızca 9,90 TL şeklindedir. Paketin bu indirimli fiyatı 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar pakete gelen aboneler Lifebox uygulamasında geçerli 5 GB data hakkının sahibi olacaktır.

Kampanyaya katılmak SMS üzerinden veya müşteri hizmetleri aracılığı ile olmaktadır. Dileyen aboneler müşteri hizmetlerini arayarak kampanyaya kayıt olabilirler. Lifebox 5 GB Data paketine SMS ile kayıt olmak için LIFEBOX5GBDATA yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Taahhütlü bir paket olmadığı için paketi iptal etmek oldukça kolaydır. Aboneler erken iptal bedeli ödemeden paketi iptal edebilirler. Bunun için yine müşteri hizmetleri aranabilir veya SMS ile iptal edilebilir. Lifebox 5 GB Data paketini iptal etmek için IPTAL LIFEBOX5GBDATA yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderilir.

Turkcell Lifebox 5 GB Data Paketi Detayları

Lifebox 5 GB Data paketi servisinin detayları şu şekildedir:

 • Paketten bireysel ve kurumsal aktif ses hatları faydalanabilecektir.
 • lifebox yönüne gerçekleştirilen internet kullanımları, bu internet paketine dâhildir.
 • Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses hatları faydalanabilecektir.
 • lifebox 5 GB data paketi 30 gün geçerlidir ve kullanıcıdan iptal talebi olmadığı durumda otomatik olarak yenilenir.
 • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Aboneler, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Daha fazla Turkcell kampanyası veya Turkcell hediye internet kampanyaları için Turkcell web sitesi ziyaret edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.