Web Tekno Haber

Turkcell Ödediğini Geri Veren Hatlar İle 15 GB Bedava İnternet

Turkcell Ödediğini Geri Veren Hatlar İle 15 GB Bedava İnternet

Turkcell ödediğini geri veren internet sayesinde yükleme yaptığınız TL değeri kadar hediye internet kazanmak istemez misiniz? Turkcell internet kampanyası ile birlikte hem bol internetli faydalanabileceğiniz açılış hediyeleri hem de 3 ay boyunca kullanılabilecek TL yüklemelerine karşılık ek internetler sizleri bekliyor. Avantajlardan bütün Turkcell aboneleri faydalanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin kendilerine en yakın Turkcell mağazalarını ziyaret etmeleri gerekiyor. Size en yakın bayiinin neresi olduğunu öğrenmek için Turkcell resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmına tıklayabilirsiniz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti yeni hat alarak hazır kartlı olmayı seçen Turkcell müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında hazırlanacak olan TL’lerin yurt içinde kullanılmaları mümkündür. Hediyeler toplam 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin yeni bir hat alıp hazır karta getirmeleri gerekiyor. Yükleme faydasından yararlanmak için SMS gönderirseniz, bu SMS için ücret ödemezsiniz. Kampanya faydalarını kullanmaya başlamak için hattınızın kullanıma açılması gerekmektedir. 30 gün içinde kampanya faydalarını kullanmamanız halinde ne yazık ki faydalar hattınızdan silinecektir. Hesabınızda TL biittiğinde Turkcell SMS ile bilgilendirme yapacaktır. Açılış hediyesini iptal ettirmek isterseniz, telefonlarınızdan iptal tl tanışma yazıp mesajı 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell 24 GB bedava internet kampanyasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Super Hazır Kart Tanışma Seti

Turkcell Super Hazır Kart Tanışma Seti kampanyasına katılan müşterileri 100 dk konuşma, 250 her yöne SMS ve 9 GB hediye internet bekliyor. Hem de ileriki 3 ay boyunca ayda 5 GB internet kazanmaya devam edersiniz. Yeni kart alıp hazır karta gelen bütün müşterilerin bu tanışma seti kampanyasından faydalanmaları mümkündür. Dakika ücretlendirmesi için periyod 60 saniye olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında kazandığınız faydaları başka bir hatta transfer etmeniz mümkün değildir. Eğer numara değişikliği ya da devir yaparsanız, kampanyaya katılımınız ve kampanya dahilinde hattınıza tanımlanan hediye internetler iptal edilmiş olur. Kampanyaya katılımınızı iptal etmek için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra İptal Süper Tanışma yazdıktan sonra mesajınızı 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Yarışması ile Hediye İnternet Kazanın!

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Yarışması Bip kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış ve ücretsiz bir hizmettir. Bu yarışmaya katılmak tamamen ücretsizdir. Yarışmada toplamda 15 tane soru bulunmaktadır. 5 farklı aşama bulunur ve bu aşamaların dilediğiniz birinde ödülünüzü alarak yarışmadan ayrılmayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz aşamalarda soruları yanıtlamaya devam ederek, 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell internet hediyesini almak için Bip uygulamasını telefonlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Yarışmaya katılmak isteyenlerin aşağıdaki aşamaları takip etmeleri yeterli olacaktır:

 • Telefon işletim sisteminize göre Bip uygulamasını indirin,
 • Keşfet alanına tıklayın,
 • Kim 1 GB ister kanalını takip edin,
 • Yarışmaya katılın,
 • Soruları yanıtlayın,
 • Ödülünüzü kapın!

Bu aşamaları takip eden bütün Turkcell aboneleri yarışmaya ücretsiz olarak katılabilirler. En geç 24 saat içinde kampanya dahilinde kazandığınız internetler hattınıza tanımlanır. İnternet ödülleri paket bitiminde kullanıcılar bilgilendirme SMS’i ile bilgilendirilecektir. Yarışma içinde baraj sorusu bulunmaz. Eğer yarışmada yer alan bir soruya doğru yanıt vermezseniz, yarışmadan elenmiş olursunuz. Yarışmadan elenirseniz ertesi gün uygulamayı yeniden ziyaret ederek, kazanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi ile İnternete Doyacaksınız

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi hem Turkcell resmi internet adresinden hem de dijital operatör uygulamasından satın alınabilir. Bu paketi satın aldığınız zaman sevdikleriniz ile beraber 500 dk konuşabilirsiniz. Ayrıca bin SMS mesajlaşma ve 15 GB internet hakkına sahip olursunuz. Bitmedi, BİP, Fizy ve Dergilik uygulamalarında geçerli 5’er GB hediye internetin keyfini çıkarırsınız.

Paket geçerlilik süresi 1 aydır. Paket yenilenmez. Paketi 1 ay sonunda yeniden satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket kapsamında verilen faydalardan yararlanmak için bilgilendirme SMS’i almayı bekleyin. Paket ile beraber hatta tanımlanan faydaların üçüncü şahıslara transfer edilmesi mümkün değildir. Paketten faydalanmak isteyen kişilerin bireysel ön ödemeli Turkcell abonesi olmaları gerekmektedir. Yurt içi kullanımlarında her yöne bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Kullanım Detayları Nelerdir?

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi kullanım detayları başında kişilerin kredi kartlarını kayıt etmelerine gerek kalmadan paketten faydalanma imkanlarının olması geliyor. Kart bilgilerin kayıt edilmesi halinde, güvenliğiniz risk altında olmaz çünkü bilgiler PCI DSS güvenlik sertifikası ile çalışan bir alt yapı ile saklanır. Kullanmadığınız faydalar bir sonraki ay silinir. Kullanım haklarınız ile ilgili hem yüzde 80 hem de yüzde 100’e ulaşmanız halinde bilgilendirilirsiniz. Eğer kampanya dahilinde ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz, telefonlarınızdan Dijital Operatör uygulamasına girin. Ardından mesaj kısmına gelip kalan yazdıktan sonra mesajı 2200’a gönderin. Kampanyayı iptal etmek istediğiniz zaman, İptal Canım Kendim 15 GB yazıp mesajı 2200’a göndermeniz yeterli olur.

Hattınızda TL olmasa bile, kampanya dahilinde kazandığınız faydaları kullanmanız mümkün olur. Kampanyaya katılan müşterilerin birden fazla hattı olabilir. Her hat için bir kere kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya taahhütsüzdür. Paket kapsamında geçerli olan URL’ler için hız kısıtı bulunmaz. Kampanya iptal edilirse ya da kampanyanın kullanım hakkı biterse kampanyadan yeniden faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında faydalar ancak yurt içinde kullanılabilir.

Ayrıca Turkcell 2222 hediye internet bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Yaani Arama Motoru Kullananlar Bedava İnternet Kazanıyor!

Turkcell Yaani Arama Motoru ile bedava internet kulağa harika gelmiyor mu? Bu uygulamayı hem Android hem de IOS işletimcisi olan telefonlar için indirmeniz mümkündür. Kampanya dahilinde bedava internet kazanmak isteyen kişiler Yaani arama motorunu kullanarak en az 10 tane arama yapmış olmalıdırlar. Kişiler ne kadar fazla arama yaparlarsa hediye internet kazandıkları miktar da o kadar fazla olacak. Bu kampanya kapsamında hediye internet kazandığınız zaman tarafınıza bilgilendirme mesajı atılır ve hediye kullanımlarınızdan faydalanmaya başlarsınız. Kullanımlarınız süre dolması ile siliniyor yani kampanyanın akıllı devretme özelliği bulunmuyor.

Turkcell GNÇ Hoş Geldin 15 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ Hoş Geldin 15 GB kampanyası yalnızca 25 yaş ve altı Turkcell aboneleri için özel olarak hazırlanmıştır. Bu kampanya ile birlikte:

 • Facebook,
 • Youtube,
 • Instagram,
 • Twitter sosyal medyalarında geçerli ek 5 GB internete sahip olursunuz.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin son 90 gün içinde numaralarını taşımış ya da yeni bir hat satın almış olmaları gerekmektedir. 25 yaş üzerinde olanların kampanyadan faydalanmaları mümkün değildir. Paket dahilinde tanımlanan kullanımlar ancak 30 gün boyunca geçerlidir. Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’ler ücretsizdir. Kampanya katılımını iptal etmediğiniz sürece, her ay sonunda kampanya yenilecektir.

Turkcell GNÇ Hoş Geldin 15 GB Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell GNÇ Hoş Geldin 15 GB kampanyasına katılmak isteyen kişiler telefonlarından dijital operatör uygulamasını ziyaret edebilirler. Dilerseniz Turkcell internet kazanmak için size en yakın Turkcell bayiisini de ziyaret edebilirsiniz. Telefonlarınızdan ücretsiz 532 ya da 0532 532 00 00 hatlı numarayı aramanız halinde müşteri temsilciniz ile birlikte kampanyaya katılmanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Sarıııı dedi ki:

  Gercek ten cok güzel

 2. Sarıııı dedi ki:

  Hediye İnternet 2gb nasıl kazanırım

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.