Web Tekno Haber

Turkcell Öğrenciler İçin En Avantajlı Faturalı Paketler Hangileridir?

19.05.2020
532
Turkcell Öğrenciler İçin En Avantajlı Faturalı Paketler Hangileridir?

Turkcell öğrencilere uygun paketler sayesinde cebinizden az para çıkarak konuşmaya, mesajlaşmaya ve internete doyacaksınız. Turkcell, Türkiye’nin önde gelen GSM şebekelerinden bir tanesidir. En çok aboneye sahip olduğu bilinen firma, farklı kulüpleri müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Bu kulüpler arasında Akıllı Kadınlar Kulübü, Emekliler Kulübü, Profesyoneller Kulübü ve GNCTRKCLL yer alır. Her kulübün katılım şartları, özellikleri ve avantajları değişiklik göstermektedir. GNCTRKCLL genç abonelere özel bir kulüptür. Bu kulübe abone olan kişiler sayısız konuşma, dakika ve internet paketinden faydalanabilirler. Turkcell aboneleri ister faturalı ister faturasız olarak bu kulübe üye olabilirler. Ancak kampanyalar faturalı ve faturasız hatlar için değişiklik göstermektedir.

Turkcell Öğrenciler İçin Bu da mı Bol Değil Paketi

turkcell bu da mi bol degil

turkcell bu da mi bol degil firsatlari

Bu da mı Bol Değil Paketi sayesinde telefonunuzu doyasıya kullanabilirsiniz. Bu Turkcell paketi yalnızca 25 yaş ve altına özel olarak hazırlanmıştır. İçinde her yöne 6 GB internet ile 750 dk konuşma bulunmaktadır. Ayrıca hatta ek olarak 3 GB internet tanımlanır. Ek internet seçeceğiniz herhangi bir sosyal medya uygulamasında geçerlidir. Hem de BİP ve Whatsapp üzerinden sınırsız mesajlaşma hakkını kazanırsınız. Pakete üye olduğunuz zaman ilk ay Turkcell 10 GB internet hediye eder.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet detayları yazımızdadır.

Turkcell Öğrenciler İçin Bu da mı Bol Değil Paketinin Avantajları Nelerdir?

Bu da mı Bol Değil Paketi avantajları başında paketle birlikte 10 GB internet kazanmanız gelmektedir. İnternet Turkcell wifi noktalarının tümünde geçerlidir. İnternete ek olarak yalnızca BİP’te kullanabileceğiniz 5 GB internet kazanırsınız. İnternetinizi kullanarak yüksek kalitede görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Pakete üye olduğunuzda TV’de geçerli 5 GB interneti de kazanırsınız. Hem de canlı TV kanalları ile birlikte film kataloğu da sizinle olacak. Eğer video izlemeyi seviyorsanız bu paket tam da size göre demektir. Çünkü yalnızca Fizy’ye özel 5 GB internet, müzik ve videonun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Dosyalarınızın boyutu çok mu büyük? Dosyalarınızı saklamak için yeterli alanınızın olmadığını mı düşünüyorsunuz? Merak etmeyin, paket ile birlikte lifebox’ta kullanabileceğiniz tam 10 GB saklama alanına sahip olacaksınız. Hem de dergilik uygulaması üzerinden Türkiye’nin en popüler dergilerini okumaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Fırsat Paketi

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Fırsat Paketi 25 yaşın altındaki kişilere özeldir. Bu paketi satın aldığınız zaman her yöne 3 GB internet, ek olarak sosyal medyada geçerli 2 GB internet kazanırsınız. Dilerseniz aylık Turkcell paket olarak, dilerseniz de yıllık katılabilirsiniz. Yıllık katılım yaptığınızda yılık katlama kampanyası sayesinde daha çok avantajdan faydalanırsınız. Paket kapsamı içnde Fizy, Lifebox, TV plus, Dergilik, Bip gibi Türkiye’nin en popüler uygulamaları bulunmaktadır. Paketten faydalanmak isteyen kişiler eğer henüz Turkcell abonesi değilseler, kendilerine en yakın Turkcell bayiilerini ziyaret ederek Turkcell abonesi olabilirler.

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Fırsat Paketi Avantajları Nelerdir?

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Fırsat Paketi avantajları başında kişilerin pakete abone oldukları andan itibaren dergilik uygulaması üzerinden diledikleri gazete ve dergileri okumaları gelmektedir. Aboneler Turkcell wifi noktalarında geçerli tam 10 GB internet sahibi olurlar. Bununla da bitmedi. Saklama alanı konusunda problem yaşayanlar lifebox uygulamasında geçerli 10 GB saklama alanını kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca yalnızca lifebox üzerinde kullanabileceğiniz 5 GB internete de sahip olursunuz. Müzik dinlemeyi çok mu seviyorsunuz? O halde bu paket tam da size göre, Fizy üzerinden 5 GB değerinde müzik ve videonun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Artı Mini Paketi

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Artı Mini Paketi bol içerikleri sayesinde gençlerin yüzü gülüyor! Hem de tam 30 GB ek internet faydası ile birlikte faturalı ve Turkcell’li olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tarife paketin özelliği sayesinde yurt dışında da geçerli olmaktadır. Yurt dışında olduğunuz zaman bile yurt içi tarifesinde olduğunuz gibi arama yapabilirisiniz. Hem internete girebilir hem de SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderimi ek ücrete tabi tutulmaktadır. Paket üyesi olmak için başvuru yaptıktan sonra en kısa zamanda tarafınıza bilgi SMS’i gönderilir. Bilgi SMS’inde başvurusu onaylanan müşterilerin kullanım hakları ve son kullanım tarihi belirtilir. Tarifeye abone olmak için telefonunuzun SIM kart ile uyumlu olması gerekmektedir.

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Artı Mini Paketi Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

turkcell gnc firsatlari

turkcell gnc iptal

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Artı Mini Paketi aboneliğinin iptali için tek bir SMS göndermek yeterli olmaktadır. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra iptal boşluk gnç boşluk mini yazın. Mesajı 2222’ye gönderin. Mesaj göndermek dışında herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan aboneliğiniz iptal edilecektir. Eğer abone olduktan sonra kullanım hakkınız dolarsa, ek ücretlendirmeye tabi tutulmazsınız. Yalnızca internet kullanım hızınız düşer. Paket kapsamında dergilik uygulamasında 1 GB internet kullanım hakkınızın dolduğunu farz edelim. Yeniden dergilik uygulamasına girmek istediğinizde, ek ücret ödemeyeceksiniz. Yine paketinizin internetini kullanmaya devam edersiniz.

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Artı Mini Paketi Aboneliği Nasıl Yapılır?

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Artı Mini Paketi aboneliği yapmak isterseniz telefonlarınızın SMS kısmından GMINI yazıp boşluk bırakıp AYLIK yazdıktan sonra mesajı 2200’a göndermeniz gerekmektedir. Mesaj göndermeden abone olmak için, Dijital Operatör Uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Dijital Operatör Uygulaması Apple Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir. Dilerseniz size en yakın turkcell mağazalarını ziyaret ederek de abonelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ben bulunduğum yerden müşteri temsilcim ile görüşerek pakete abone olmak isterim derseniz telefonlarınızdan 0532 532 00 00 hatlı numarayı arayabilirsiniz.

PayCell’le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Fırsat Pro Paketi

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Fırsat Pro Paketi sayesinde bol internetin tasın çıkarabilirsiniz. Bu pakete abone olmak isteyen kişilerin 25 yaş ve altı olması gerekmektedir. Paketinizin özelliğinden yurt dışında da haklarınızı kullanabilirsiniz. Paketteki faydaların başında BİP’e özel 5 GB yüksek kaliteli görüntülü konuşmadan faydalanabilirsiniz. Fizy sayesinde internet ve müzik keyfini çıkarabilirsiniz. Paket içinde dergilik uygulaması bulunmaktadır. Dergilik uygulamasında Türkiye’nin en popüler dergileri ve gazeteleri bulunmaktadır. Bitmedi. TV izlemeyi sevenlere özel, 5 GB internet ile canlı TV kanalları sizinle olacak!

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Avantaj 6 GB Paketi

Turkcell Öğrenciler İçin GNÇ Avantaj 6 GB Paketi Turkcell’e yani gelen müşterilere özeldir. Eğer sosyal medyada vakit geçirmeyi seviyorsanız, bu paket tam da size göre demektir. Her yöne geçerli 6 GB internet paketinin tadını çıkaracaksınız. Fakat bitmedi sosyal medya uygulamalarında geçerli ek 3 GB interneti de kullanabilirsiniz. Paket bir ay boyunca geçerlidir. Turkcell paket haklarınızı bir ay içinde kullanmasanız dahi, paket kapsamında tanımlanan haklarınız silinir. Kampanya içeriklerini yurt içinde kullanabilirsiniz. Paket kapsamında kişilerin hatlarına tanımlanan haklar üçüncü kişilere transfer edilemez. Transfer edilmesi halinde Turkcell tek taraflı olarak kampanyayı iptal eder. Ayrıca sunulan hizmetler haberleşme ihtiyacının dışında farklı amaçların karşılanması adına da kullanılamaz. Böyle bir durumda Turkcell tespit ettiği hatları kapama hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.