Web Tekno Haber

Turkcell Pandemi Destek ile Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye!

Turkcell Pandemi Destek ile Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye!

Turkcell evde kalanlar için anında 10 GB internet kampanyası ile pandemi sürecinde karantinada olan abonelerine özel hediye internet vermektedir. Bu kampanya tüm Turkcell abonelerinin kullanıma sunulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında pandemi boyunca evde karantinada olmak zorunda kalan veya vaktinin çoğunu evde geçiren abonelere internet hediyesi verilmektedir. Turkcell internet hediyesi pandemi boyunca evde kalan tüm aboneler için geçerlidir.

Turkcell Pandemi Destek ile Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediyesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

turkcell pandemi destek

Turkcell pandemi destek 10 GB internet hediyesine başvuru yapılması için herhangi bir belge veya kısa mesaj atılmasına gerek yoktur. Turkcell abonelerinin Covid-19 pandemisi süresince kullanabilecekleri 10 GB İnternet hediyesine sahip olmak için BİP uygulamasını kullanması yeterlidir.

Turkcell aboneleri, BIP mobil uygulamasını telefonlarına indirerek 10 GB İnternet hediyesini kolaylıkla alabilirler. 10 GB İnternet hediyesi sayesinde evde kalınan süre boyunca bol internet ile vakit kolayca geçecektir. Turkcell aboneleri SMS ile başvuru yapmadan İnternet hediyelerini BİP uygulaması üzerinden alabilir.

Turkcell Pandemi Destek ile Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediyesi Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell pandemi destek ile evden çıkmayana anında 10 GB internet hediye kampanyası koşulları ve özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Kampanya faturalı faturasız tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında abonelere evde kaldıkları sürece rahat internete girebilmeleri adına 10 GB internet hediye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamında 10 GB internet almak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle BİP uygulamasını indirmesi ve kullanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan alınan 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Turkcell, Turkcell Pandemi Destek ile Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Turkcell GNÇ Maksi 6 GB Faturalı Hat Kampanyası ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell 4.5G Süper Paket 1 GB Hediye İnternet

Turkcell 4.5G süper paket 1 GB hediye internet kampanyası son üç aydır 4.5G uyumlu telefon ve cihaz kullanan faturalı hat sahiplerine 4.5G hızında iki hafta boyunca yurtiçi kullanımda geçerli internet hediye edilmektedir.

Turkcell 4.5G Süper Paket 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell 4.5G süper paket 1 GB hediye internet kampanyasına katılım sağlamak oldukça kolaydır. Kampanyaya başvuru için iki yol bulunmaktadır. İlki Dijital Operatör mobil uygulamasında bulunan Hediye Havuzu ekranından yapılmaktadır. İkinci yol ise 4.5G HEDIYE yazarak 2200’a kısa mesaj atarak kampanyaya katılım sağlanabilir.

Turkcell 4.5G Süper Paket 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell 4.5G süper paket 1 GB hediye internet kampanyası koşulları ve özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • 5G Süper Paket kampanyasından son üç aydır SIM kart 4.5G uyumlu, cihazı 4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olup 3G şebekesi üzerinden kullanım yapan bireysel ses müşterileri yararlanabilir.
 • Ayrıca bunun dışında kalan müşteriler de 50.000 sınırı ile kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 4.5G şebekesi üzerinden yapılacak kullanımlarda yurt içinde 2 hafta geçerli 1GB internet hediyesi sunulacaktır.
 • Kampanyaya katılım Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu ekranlarından sağlanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Ücretlendirme periyodu faturasız müşterilerimiz için 100kb, faturalı müşterilerimiz için 1kb’dir.
 • Paket müşterilerimiz kendi tarifelerinden ücretlendirilir.
 • Fayda kapsamındaki interneti kullanabilmek telefon ayarlarından 4.5G’nin açılması gerekir. 4.5G özelliğinizi nasıl açabileceğinizi izlemek için tıklayın.
 • Hediye aktifken şartlar sağlandığı durumda tüm internet kullanımları bu paket üzerinden düşecektir.
 • Paket faydası erişim noktası (tethering) üzerinden yapılan kullanımlarda geçerli değildir.

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’den EBA’da 3 GB hediye internet kampanyası bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında canlı yayınlarda geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır.

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılım sağlamak için Turkcell bireysel, kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olunması gerekmektedir. Kazanılan GB’lar EBA uygulaması içerisinde ve eba.gov.tr mobil sitesi içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. Turkcell internet hediyesi kampanyasına katılım sağlamak için BiP uygulamasındaki EBA kanalını takip ettikten ve hattınıza gelen onaylama bilgisi geldikten sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

turkcell eba 3 gb hediye internet

Turkcell EBA 3 GB hediye internet kampanyası koşulları ve özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır. BiP EBA Kanalına gitmek için tıklayın: http://bit.ly/BiPEBA
 • 03.2020 tarihi itibarıyla internet faydası ikiye katlanarak 6GB olarak tanımlanacaktır.
 • Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
 • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
 • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
 • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Paket hakları ve fayda başkasına devredilemez.
 • EBA 3 GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyası

Turkcell’den dijital 2 GB kampanyası Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den herhangi bir Gülümseten Fırsat veya Gülümseten Avantaj paketini kredi kartı veya banka kartı ile yükleyen tüm Turkcell abonelerine 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB internet verilmektedir.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Turkcell dijital 2 GB kampanyasına başvuru yapmak için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Hediye 2 GB turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı veya banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kullanılan hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Gülümseten Avantaj 10 GB Paketi Kampanyası detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell dijital 2 GB kampanyası koşulları ve özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kampanya kapsamında olan paketler: Gülümseten Fırsat 4 GB, Gülümseten Fırsat 6 GB, Gülümseten Fırsat 8 GB, Gülümseten Fırsat 10 GB, Gülümseten Fırsat 11 GB, Gülümseten Fırsat 12 GB, Gülümseten Fırsat 15 GB, Gülümseten Fırsat 17 GB, Gülümseten Fırsat 19 GB, Gülümseten Fırsat 25 GB, Gülümseten Fırsat 30 GB, Gülümseten Avantaj 4 GB, Gülümseten Avantaj 5 GB, Gülümseten Avantaj 7 GB, Gülümseten Avantaj 9 GB, Gülümseten Avantaj 10 GB paketleridir.
 • Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Gülümseten Fırsat ve Gülümseten Avantaj paketleri, Size Özel Paketler kategorisinde belirli zamanlarda müşteriye özel olarak sunulmaktadır. Kategori altında yükleyebileceği Gülümseten Fırsat veya Gülümseten Avantaj paketi bulunmayan müşterilerimiz farklı zamanlarda tekrar kontrol edebilir.
 • Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmak gerekmemektedir, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı veya banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan fayda ilgili hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 28 gündür. Sunulan fayda 28 günün sonunda yenilenmez ve sonlanır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydanın bitiminden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları standart cepten internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Turkcell internet hediyesi Kampanyaya kayıt olan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan müşterilerimizin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Kadir dedi ki:

  Internetim hic yok

 2. Sercan dedi ki:

  Güzel

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.