Web Tekno Haber

Turkcell Pasaj’da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit!

08.04.2021
798
Turkcell Pasaj’da Kurumsal Kredi Kartlarına Vade Farksız 12 Ay Taksit!

Turkcell Pasaj’da kurumsal kredi kartlarına vade farksız 12 ay taksit seçeneği ile alışveriş yapma hakkı sunulur. Turkcell, kurumsal kredi kartınıza 12 ay taksit kampanyası kapsamında Turkcell müşterilerinin kurumsal kredi kartı kullanmaları şartı aranır. Bu Turkcell kampanyasından yararlanmak için Turkcell ile anlaşmalı bankalardan kurumsal kredi kartı kullanıcısı olmanız yeterli.

Turkcell Pasaj Nedir?

turkcell pasaj nedir

Turkcell Pasaj; Turkcell tarafından hazırlanan bu platform üzerinden teknolojik cihaz satımı yapılan online alışveriş sitesidir. Turkcell Pasaj’a resmi internet adresi üzerinden veya Turkcell Dijital Operatör mobil uygulaması üzerinden erişim mümkün. Turkcell Dijital Operatör mobil uygulaması App Store veya Play Store üzerinden cihazınıza indirilip kurularak Pasaj kampanya bilgilendirmeleri almanız mümkün.

Turkcell Pasaj; akıllı telefon, yeni nesil teknolojiler, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, oyun bilgisayarları, sporcu ürünleri, müzik ve hobi ürünleri gibi oldukça geniş yelpazeli ürün kategorisi bulunur. Yapılan alışverişlerde hızlı teslimat ve alternatif ödeme seçenekleri sunulur.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyası Nedir?

Turkcell kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası; Turkcell Pasaj platformu üzerinden kurumsal kredi kartları ile yapılacak alışverişler için geçerli bir servistir. Turkcell ile anlaşmalı bankaların kurumsal kredi kartları ile Turkcell aboneleri bu avantajdan yararlanma hakkı elde ederek alışverişlerini gerçekleştirebilir.

Turkcell fiber internete geçenlere hediye tablet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyasına katılmak için yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Turkcell kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası Turkcell Pasaj online alışveriş platformu üzerinde geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katılım alışverişlerinizde 12 aya kadar taksit seçeneğinden yararlanmak için Pasaj platformu üzerinden alışveriş yapmanız gerekir.
 • Turkcell Pasaj uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişi taksitlendirmek için kurumsal kredi kartına ihtiyacınız vardır. Bireysel kredi kartları bu kampanya için geçersizdir.
 • Turkcell kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası, Turkcell ile anlaşmalı bankaların kurumsal kredi kartları için geçerlidir.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyası İçin Anlaşmalı Bankalar Nelerdir?

Turkcell kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası kapsamında Turkcell ile anlaşmalı bankaların kartları şu şekildedir:

 • World kart; alışverişlerde vade farksız 12 ay taksit imkânı sunar. World kart ile yapılacak olan 24 ay taksitli alışverişlerde aylık olarak %1,2 oranında faiz uygulanır. Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk, Anadolubank, Vakıfbank, TEB üzerinden kart başvurusu yapılabilir.
 • Maximum kart; alışverişlerde vade farksız 12 ay taksit imkânı sunar. Maximum kart ile yapılacak olan 24 ay taksitli alışverişlerde aylık olarak %1,2 oranında faiz uygulanır. İş Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden kart başvurusu yapılabilir.
 • Faiz oranlarına %15 BSMV ve %5 KDV tutarları dâhil edilir.
 • Axess kart; Pasaj alışverişlerinizde vade farksız 12 ay faizsiz taksit imkânı sunar. Akbank ve Citibank üzerinden kart başvurusu yapılabilir.
 • Card Finans; vade farksız 12 ay taksit imkânları ile alışveriş yapma hakkınız bulunur. Finansbank üzerinden kart başvurusu yapılabilir.
 • Advantage kart; vade farksız 12 ay taksit seçeneği ile alışveriş hakkı sunar. HSBC Bank üzerinden kart başvurusu yapılabilir.
 • Kampanyada geçerli Bonus kredi kartlarına Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden erişim sağlanabilir.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Turkcell kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Turkcell, kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası Turkcell hat kullanıcılarını kapsayan bir uygulamadır.
 • Turkcell, kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası kapsamında Turkcell Pasaj’dan kurumsal kredi kartınız ile alışveriş yapmanız gerekir.
 • 12 ay taksit kampanyası kapsamında yapılan alışverişlerden sonra kredi kartından çekilen tutar limiti bloke eder. Siz taksitlerinizi ödedikçe limitiniz açılır.
 • Alışverişinizin hemen sonrasında kampanya aktif hale gelir. Kartınızın bankasından Turkcell’e ödeme bilgisi gelir gelmez 24 saat içerisinde ilk fatura döneminden itibaren kullanılmaya başlanır.
 • Kurumsal Turkcell aboneleri, kontratsız ve aksesuar alışverişlerinde kurumsal unvanlara veya hattın kullanıcısı adına fatura isteğinde bulunabilir.
 • Turkcell Pasaj ile 12 ay taksit kampanyası kapsamında yapılan alışverişlerinizde yurt dışından temin edilen kartlar geçerli değildir.
 • Kontratlı alışverişlerde kullanıcının sahip olduğu Turkcell hattının uygunluk durumu kontrol edilir. Ödenmemiş borç bakiyesinin olmaması aranan şartlar arasındadır.

Kampanya Kapsamında Yapılan Alışverişlerde Yapılacak Faturalandırmalarda Fiyat Farkı Yaşanır Mı?

Turkcell, kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası kapsamında faturalandırma seçenekleri şu şekildedir:

 • Turkcell Pasaj üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi mobil hizmet faturası tahsilat seçeneğini veya kredi kartı tahsilat seçeneğini tercih ederek yapabilirsiniz.
 • Turkcell Pasaj üzerinden yapılacak alışverişte kredi kartlı tahsilat seçeneği ile mobil hizmet faturası tahsilat seçeneği arasında Turkcell tarafından fiyat farkı uygulanmaz.
 • Turkcell Pasaj platformu üzerinden yapacağınız kredi kartlı alışverişlerinizde kredi kartına yansıtılacak aylık cihaz temlik bedeli üzerine, ilgili bankanın belirlediği oranda faiz uygulama hakkı bulunur.
 • Bu yüzden, yaptığınız alışveriş kapsamında kredi kartınıza yansıtılacak aylık cihaz bedelinde bankanız tarafından yansıtılan faiz oranı kaynaklı farklılık yaşanabilir.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyası Hangi Durumlarda Geçersiz Olur?

turkcell kurumsal kredi kartina 12 ay taksit

Turkcell Pasaj platformu üzerinden kurumsal kartınız ile yapacağınız 12 ay taksitli alışverişlerinizin iptal edilmesi hususunda müşteri hizmetleri aracılığı ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı tek bir prosedür uygulanmaz. Aldığınız ürünün iptal işlemi için özel görüşme başlatılarak bilgilendirme ve süreç başlangıcı yapılabilir.

Turkcell hattınızı iptal veya devir etmeniz gibi durumlarda faturanıza tek seferde tüm masraflarınız yansıtılır.

Almış olduğunuz ürünün taksitini ödememe gibi bir durum söz konusu olunca bankanız tarafından, kredi borç tutarının gecikmesi sonucu faiz uygulanır.

Taksit ödememe durumlarında Turkcell’e otomatik olarak tutar yönlendirildiği için bankanıza borçlu sayılırsınız. Her geciken borç için faiz uygulanır ve tüm borçlarınız gecikme faiz oranları ile sizden tahsil edilir.

Turkcell Dergilik’ten bol GB’li yarışma fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyasından Kimler Faydalanamaz?

Turkcell Pasaj ile kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyasından yararlanamayacak kişiler şu şekildedir:

 • Turkcell Pasaj ile kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit seçeneği ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcının kurumsal kredi kart limitinin alışveriş tutarına yetiyor olması veya içerisinde ödeme için yeterli bakiye bulunması gerekir. Yetersiz bakiyeli kullanıcılar bu kampanya dâhilinde alışveriş yapamaz.
 • Turkcell hattı üzerinde ödenmemiş borcu bulunan veya borçtan hattı kapanan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Pasaj ile kurumsal kredi kartlarına 12 ay taksit kampanyası Turkcell müşterilerinin kullanımına özel bir servistir. Diğer operatör müşterileri bu kampanyaya dâhil edilemez.

Turkcell Kurumsal Kredi Kartına 12 Ay Taksit Kampanyası Kapsamında Yapılan Sipariş Durumu Nasıl Sorgulanır?

Turkcell Pasaj ile yapılan alışverişlerinizde sipariş bilgilerinize ulaşmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Siparişiniz alındığında, kuryeye iletildiğinde ve siparişiniz teslim edildiğinde e-posta bilgilendirmesi tarafınıza yapılır. Bu süreçte e-postanızda yer alan bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz.
 • Kuryenet ile teslim edilecek olan siparişlerinizi Dijital Operatör mobil uygulaması üzerinden giriş yaptığınız Turkcell Pasaj menüsünün “siparişler” alt menüsü üzerinden kurye takip özelliği ile bilgi sahibi olarak sipariş durumunu sorgulayabilirsiniz.

Turkcell, kurumsal kredi kartına 12 ay taksit kampanyası kapsamında yapacağınız alışverişlerinizin kontrol ve takibini bu yöntemler ile sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.