Web Tekno Haber

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası

10.07.2021
481
Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası, Turkcell abonesi olup World kartı bulunanların katılabilecekleri bir kampanyadır. Turkcell Pasaj üzerinden yapılacak alışverişlerden worldpuan kazanabilmek mümkündür. Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası için en az 500 TL’lik alışveriş Turkcell Pasaj üzerinden yapılmalıdır. En az 50 TL ve bütün kampanyalar ile beraber toplamda 150 TL’ye kadar worldpuan kazanılabilir. Kazanılan worldpuanların harcama süreleri kampanyanın bitiş tarihine kadardır ve sonrasında kazanılan worldpuanların silindiği görülür.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir?

turkcell firsatlari

Turkcell Pasaj alışverişlerinde worldpuan kazanabilecekler, World kart sahibi olan Turkcell aboneleridir. Kampanyaya katılım sağlamak için hangi World kart çeşidine sahip olunduğunun bir önemi yoktur. Aynı zamanda Turkcell aboneliği için de faturalı veya faturasız gibi bir kısıtlama yoktur. Bütün World kart sahipleri, Turkcell abonesi de olmaları halinde bu kampanyaya katılabilirler.

Turkcell fatura kesim tarihi değiştirme detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell Pasaj’ın worldpuan kampanyasına katılmak için World Mobil uygulamasına sahip olmak gereklidir. Uygulama mağazalarından World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulamaya giriş yaptıktan ve kimlik doğruladıktan sonra Kampanyalar menüsüne girilmelidir. Listelenen kampanyalar arasından Turkcell aboneleri için hazırlanmış olan Turkcell Pasaj’da worldpuan kazanma kampanyası bulunmalıdır. Kampanya bulunduktan sonra detayların yer aldığı sayfadan Hemen Katıl butonuna tıklanmalıdır. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra Turkcell Pasaj’dan yapılan alışverişler üzerinden worldpuan kazanılabilir.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyasından Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Turkcell Pasaj’daki alışverişlerden kazanılacak worldpuan miktarı, alışveriş tutarına göre değişiklik gösterir. Alışveriş sonrasında kredi kartına otomatik olarak tanımlanacak worldpuan tutarı şu şekildedir:

 • 500 TL’den 1.499 TL’ye kadar yapılan Turkcell Pasaj alışverişlerinde, 50 TL değerinde worldpuan aktarılır.
 • 500 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılacak olan worldpuan miktarı 100 TL değerindedir.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası İçin World Kart Nasıl Alınır?

World kart başvurusu, hem dijital hem de geleneksel bankacılık yöntemleri ile gerçekleştirilebilir. Ancak dijital bankacılık yolları ile World kart başvurusunun yapılması halinde, yapılan alışverişlerden daha fazla worldpuan kazanabilmek mümkündür. Kampanyaya dahil olabilmek için gerekli olan World kartı alma yöntemleri aşağıda verilmiştir:

 • World Mobil uygulaması üzerinden kart başvurusu yapılabilir. Bunun için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Kartlarım menüsünün açılması ve yeni kart başvurusu yapılması gereklidir. Başvuru yapıldıktan sonra Kart Takibi menüsü üzerinden gelecek olan kartın değerlendirme ve kurye aşamaları hakkında bilgi edinilebilir.
 • Yapı Kredi Mobil uygulamasından World kart başvurusu gerçekleştirilebilir. Bunun için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Yapı Kredi Mobil Ürün ve Başvurular menüsüne giriş yapılması, ardından Kredi Kartı Başvurusu alanından işlemin tamamlanması gereklidir.
 • Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası kapsamında edinilmesi gereken World kart, Yapı Kredi’nin internet şubesinden talep edilebilir. Bunun için internet bankacılığı girişi yaptıktan sonra Kredi Kartlarım menüsünden Daha Fazlası butonuna tıklanmalıdır. Ardından Dijital Kart seçeneği seçilerek istenen form doldurulmalıdır.
 • Telefonun mesaj bölümüne WORLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numarası yazıp ve mesajı 4407’ye göndererek başvuru yapılabilir.
 • 444 0 444 numaralı müşteri iletişim merkezini arayarak World kart başvurusu yapabilmek mümkündür.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası İçin Alışveriş Nasıl Yapılır?

Turkcell Pasaj’dan alışveriş yapmak için https://www.turkcell.com.tr/pasaj adresine giriş yapılmalıdır. Cep telefonu, bilgisayar ve tablet, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, sağlık ve kişisel bakım, aksesuar, hobi ve oyun, televizyon ve müzik, ev ve yaşam kategorilerinden ürünler Turkcell Pasaj üzerinden satışa sunulur. Bu ürünler içerisinden satın almak istenen ürün seçilmelidir. Ödeme yöntemi olarak Kredi/Banka Kartı İle Öde seçeneği işaretlendikten sonra Sepete Ekle butonuna tıklayarak alım gerçekleştirilmelidir. Alım işleminin doğrulanabilmesi için bu adımda Turkcell hesabına giriş yapılması gereklidir. Alım yapıldıktan sonra 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo ile ürün gönderilir. Mağazadan teslim alınabileceği gibi adrese teslim edilmesi de istenebilir. Ürün teslim alındıktan ve iade süresi de dolduktan sonra worldpuan aktarımı gerçekleşir ve kullanabilmek mümkündür.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyasından Kazanılan Worldpuan Hangi Karta Aktarılır?

Turkcell Pasaj alışverişlerinden kazanılan worldpuanın aktarıldığı kart, bireysel kredi kartlarıdır. Kampanyaya katılım sağlandıktan ve worldpuan kazanmaya hak kazandıktan sonra eğer bireysel kredi kartı kapatılmışsa, kazanılan worldpuanlar Yapı Kredi Bankası’nın banka kartına aktarılır. Kampanyadan elde edilen worldpuanların kullanılabilmesi için bir tane açık statülü kartın olması yeterli görülür.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası Kapsamında Alınan Ürünler İade Edilebilir Mi?

Turkcell Pasaj’dan alınan kampanyalı ürünlerin iade edilmesi mümkündür. Her online alışveriş gibi Turkcell Pasaj’dan alınan ürünler için de bir cayma hakkı süresi vardır. Alınan ürünler bu süre içerisinde istendiği zaman iade edilebilir. Ancak siparişin iptal edilmesi veya ürünün iade edilmesi gibi durumlarda, kampanyadan worldpuan kazanılamaz. Worldpuanın karta yüklenmesi için cayma hakkı süresinin bitmesi beklenir. Worldpuanın aktarılmasından sonra da alınan ürün için para iadesi yapabilmek mümkün değildir.

Ayrıca Gnctrkcll uygulaması indirene 1 GB hediye internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası İle İlgili Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

turkcell firsatlari

Turkcell Pasaj’daki alışverişlerden worldpuan kazanma kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Alışverişlerin Turkcell Pasaj üzerinden yapılmış olması gereklidir. Turkcell’in diğer kanalları üzerinden verilen siparişler kampanya kapsamında değildir.
 • Worldpuan kazanabilmek için en az 500 TL değerinde alışveriş yapılması beklenir. Bu tutar tek seferde yapılmalıdır. Birden fazla Turkcell Pasaj alışverişlerinin tutarlarının toplamı 500 TL’yi geçse de tek seferde olmadığı için worldpuan aktarımı gerçekleşmez.
 • Turkcell Pasaj’dan yapılan alışverişler üzerinden worldpuan verileceği zaman kart bazında değil, müşteri bazında hesaplama yapılır. Her abonenin sadece 1 kere kampanyaya katılabilmesi mümkündür.
 • Ek kartlar ile Turkcell Pasaj’dan harcama yapıldıktan sonra elde edilecek olan worldpuanlar esas karta yansır.
 • Kampanyaya katılım sağladıktan sonra kampanya şartlarına uygun ilk alışveriş üzerinden worldpuan kazanma hakkı doğar.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişin ödemesi peşin veya taksitle yapılabilir. Taksitle alışveriş yapılmış olması halinde, 6 aya kadar taksit imkanı sunulur. Ürünlerin kategorilerine göre yasal olarak uygulanabilecek taksit sayısı da değişiklik gösterir. Turkcell Pasaj’dan ürün alımı yapılırken maksimum kaç taksit yapılabileceği ile ilgili de bilgi verilir.
 • Kampanya kapsamında verilen worldpuanların kampanyanın süresi dolmadan kullanılması gereklidir. Kampanyanın geçerlilik süresinin dolmasının ertesi günü ile beraber worldpuanlar da geri alınır.
 • Kampanyaya katılmadan Turkcell Pasaj üzerinden World kart ile yapılan alışverişlerde worldpuan verilmez. World kart sahibi Turkcell abonesinin öncelikle World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlaması ve alışverişini sonra yapması gereklidir.
 • Kampanya kapsamında katılımcılar minimum 50 TL değerinde worldpuan kazanırlar. Maksimum kazanılabilecek worldpuan miktarı ise 100 TL’dir.
 • Alışveriş yapacakları World kredi kartını dijital başvuru ile alanlar, kazanacakları worldpuana ek 50 TL değerinde worlpuan daha kazanma hakkına sahip olurlar.
 • Yapı Kredi Bankası’nın müşterisi olup da World karta sahip olanların katılabilecekleri bir kampanyadır. Albaraka Türk, Vakıfbank, Anadolu Bank gibi bankaların müşterileri olup bu bankalardan World kart almış olanlar kampanyaya katılamaz.
 • Turkcell Pasaj’da Worldpuan Kazan Kampanyası süresi içerisinde Turkcell’in kampanyada değişiklik yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.