Web Tekno Haber

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası!

03.10.2020
384
Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası!

Burger King’de geçerli yüzde 50 indirim kampanyası, Turkcell Paycell’de! Turkcell yine abonelerini düşündüğünü belli eden bir kampanya hazırladı ve Burger King’de geçerli yüzde 50 yaptı. Hamburger düşkünü bütün Turkcell aboneleri, Burger King ödemelerini Paycell üzerinden gerçekleştirdiği takdirde bütün menüleri yüzde 50 indirim kazanacak. Turkcell kampanyaları hız kesmeden devam ediyor ve abonelerinin yüzünü güldürüyor.

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası Nedir?

turkcell paycell burger king indirim

Turkcell Paycell ile Burger King’de geçerli yüzde 50 indirim, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Burger King üzerinden yapılacak olan hamburger menü siparişlerinin ödemesini Paycell ile yapan Turkcell aboneleri, indirim hakkından yararlanmış olacaklardır. Turkcell Paycell üzerinden ödeme işlemini gerçekleştiren Turkcell aboneleri, Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası sayesinde alacakları menüyü yüzde 50 indirimli olarak alabilecek ve menülerinize keyfini çıkarabileceklerdir.

Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim! Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Turkcell abonelerinin, Burger King üzerinden yapacakları hamburger menüsü alışverişlerinde ödeme şekli olarak Paycell QR kod sistemini kullanmaları gerekmektedir. Turkcell Paycell QR kod ile ödeme gerçekleştiren aboneler, King Chicken Menü’de geçerli %50 indirim hakkını kazanmış olacaklardır. Abonelerin, Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası’ndan yararlanmak için cep telefonlarında Paycell uygulamasını bulundurmaları gerekir. Bu uygulama içerisinde yer alan Hediye Dünyam bölümündeki kupon kodu kullanılarak indirimden kolaylıkla faydalanılacaktır.

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Paycell ile Burger King’de geçerli Yüzde 50 İndirim Kampanyası’nın esasları  aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası, Paycell kullanan tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası’na katılmak için Burger King siparişlerinde Paycell QR kod ile ödeme yapmak gerekir.
 • Burger King siparişinde Paycell ile ödeme yapan abonelere alacakları King Chicken menüde %50 indirim hakkı verilecektir.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası kapsamında %50 indirimli olarak verilecek olan King Chicken Menü içerisinde bir adet King Chicken hamburger, orta boy patates ve orta boy içecek yer almaktadır.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası’na katılarak Paycell ile ödeme yapan Turkcell aboneleri, %50 indirim fırsatından yararlanmak için Paycell uygulaması içerisinde yer alan Hediye Dünyam alanındaki “Kuponları Gör” kısmına girdikten sonra “Şimdi Kullan” butonuna basıp kodu alabilirler.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası, seçili Burger King restoranlarında farklı fiyatlar ile geçerlidir.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası havaalanı restoranları, mobil restoranları ve paket servislerde geçerli değildir.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası farklı promosyonlar ile birleştirilemez.
 • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası kapsamında abonelere tanımlanan %50 indirim kodunu aboneler istedikleri an kullanmaya başlayabilirler.
 • Turkcell, Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da bu Turkcell kampanyasını iptal etme hakkına sahiptir.

Turkcell Yükle Kazan Hediye TV ve Paketi Nedir?

Yükle Kazan ile hediye TV Plus ve paketi, Turkcell hazır kart aboneleri için geçerlidir. Turkcell hazır kat müşterileri yükledikçe kazanmaya devam ediyor. Bedava TV Plus kullanmak için ise Turkcell’in belirlediği tutarı abonenin hattına yüklemesi gerekmektedir. Ardından bedava hediye TV Plus ve bedava hediye kişinin hattına tanımlanacaktır. Kampanyaya katılmak için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. 40 TL ve üzeri yükleme yapan ön ödemeli aboneler kampanyaya otomatik olarak katılır.

Turkcell Yükle Kazan Hediye TV ve Paketi Kampanya Detayları

Yükle Kazan Hediye TV paketi kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Yükle Kazan Hediye TV Plus kampanyası 40-49 TL arasındaki paket yüklemelerde 1 ay boyunca Giriş TV Plus paketi ile birlikte TV Plus’a özel 5 GB internet paketi, 50 TL ve üzeri üstü paket yüklemelerde Giriş TV Plus üyeliği paketi ile birlikte TV Plus’da geçerli 10 GB internet hediye edilecektir.
 • Abone içinde bulunduğu kampanyanın faydalarının bitme tarihi öncesinde yeniden yükleme yapması durumunda son kampanyanın TV+ faydaları geçerli olacaktır.
 • Kampanya yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan ayda bir kez faydalanılabilir.
 • Mevcutta başka bir TV Plus kampanyasından faydalanmakta olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.
 • Lifecell Prepaid aboneleri Yükle Kazan kampanyasından yararlanamazlar.
 • Yükle Kazan ile hediye verilen TV Plus paketi yanında verilen hediye GB’lar sadece TV Plus’ta kullanılır.
 • Turkcell Yükle Kazan ile hediye TV Plus paketini kullanmak istemeyen abonelerin iptal haklı bulunmaktadır. İptal etmek için IPTAL YUKLE KAZAN TV yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.
 • Hediye TV Plus kampanyası numara taşıma, hattın kapanması veya hattın geçici süre ile kapatılması durumunda iptal edilir.

Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarına Turkcell Sarı Günler Desteği ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

turkcell yukle kazan kampanyasi

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan, 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır. Turkcell Yükle Kazan kampanyalarından biri olan Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası hazır kart kullanıcıları için geçerlidir. Yüklediğin Kadar Kazan Kampanya detayları ise şu şekildedir:

 • Turkcell web sitesi, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile yapılan TL yükleme işlemlerinde, TL yüklenen hatta tek seferde 35 TL yüklenmesi durumunda 35 TL; 40 TL yüklenmesi durumunda 40 TL; 50 TL ve üzeri yüklenmesi durumunda 50 TL paketi hediye edilecektir. Kazanılan TL’ler bir hafta boyunca yurt içi konuşma yani dakika, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir.
 • Turkcell web sitesi, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile yapılan TL yükleme işlemden sonra hediye Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası için iletilecek bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler, paketi kullanmaya başlayabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen hediye paket tekrar etmez. Her hazır kart abonesi bir kez yararlanabilir.
 • Kullanılmayan dakika, SMS veya internet hakları bir sonraki aya devretmez.
 • Paket sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Abone hediye paketi iptal etme hakkına sahiptir.
 • 35 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 35TL; 40 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 40TL; 50 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 50TL yazıp 2200’a göndermek yeterli olur.
 • Yüklediğin Kadar Kazan hediyesi 7 gün için geçerlidir. 7 günde verilen hediye paket kullanılmalıdır.
 • Bir hat bir ay boyunca Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’ndan en fazla 4 kez yararlanabilir. 30 gün dolduğunda ise abone hediyeden yararlanamaz.
 • Paketin kullanım süresi bittiğinde veya bir haftadan önce paketin bitmesi durumunda abonelerin dakika ve SMS kullanımları üzerlerinde başka bir paket yok ise kendi tarifelerinden; internet kullanımları ise üzerlerinde başka bir paket yok ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Söz konusu Turkcell kampanyası kapsamında kazanılan TL’ler sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.