Web Tekno Haber

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet

Turkcell Platinum ile 25. Yıla özel katlama 25 GB kampanyası Turkcell Platinum’un 25. Yılına özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan Turkcell Platinum olan aboneler yararlanmaktadır. Turkcell, hediyeler dağıtmaya devam ederken bu sefer Turkcell Platinum ile katlama kampanyası oluşturdu. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerinin Platinum tarifelerindeki internet aynı fiyat ve 12 ay taahhüt ile ikiye katlanıyor!

Turkcell Platinum Nedir?

Turkcell Platinum, Turkcell’in en fazla kullanılan tarife çeşitlerinden birkaçıdır. Turkcell Platinum tarifeleri oldukça kapsamlı tarifelerden biridir aynı anda birden fazla tarifeye Platinum tarife sayesinde çok rahat bir şekilde aboneler ulaşım sağlayabilir ve rahatlıkla kullanabilirler. Örneğin; abone, 10 GB’lık Platinum paketi alır ise; bunun haricinde abonelere ek olarak 500 MB saklama birimi, Turkcell’lilerle bedava konuşma, 5 GB BiP paketi, Fizy uygulaması ile internet harcamadan şarkı dinleme ve ayrıca 5 GB’akadar Turkcell TV izleme hakkına sahip olabilme şansını elde ederler.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum’a Nasıl Üye Olunur?

turkcell platinum uye nasil olunur

Turkcell Platinum’a üye olmak için yapılması üç yolla yapılabilir. Mesaj ile Platinum paketlere üye olmak için PLATINUM yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Ayrıca ücretsiz SMS ile üye olmak istemeyenler Turkcell Platinum web sitesinden de üye olabilirler. Son yöntem olarak da Turkcell aboneleri Platinum’a üye olabilmek için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirler. Turkcell Platinum’a üye olmak tamamen ücretsiz bir işlemdir. Üye olan aboneler Platinum dünyasının avantajlarından yararlanmaya başlarlar.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Platinum’un 25. Yılına özel 25 GB internet kampanyası Turkcell’in bireysel faturalı hatlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Platinum 25. Yılına Özel 25 GB İnternet Kampanyası’ndan sadece Turkcell Platinum üyeleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında abonelerin mevcut Platinum tarifelerindeki internet 12 ay boyunca ikiye katlanacaktır. Bir başka deyişle bir Yıllık Katlama Kampanyaları arasındadır.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası’nın Detayları

Platinum’un 25. yılına özel 25 GB internet katlama kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Turkcell Platinum Yıl Kampanyası ile aboneler paketlerindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB interneti kullanabilirler.
 • Paket, her yöne 2000 dakika konuşma, Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS ve MMS kullanımı, Dergilik servisi ve Dergilik için geçerli 5 GB içerir.
 • Platinum 25. Yıl Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil olmak üzere 125 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 04.2019 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen ses hattı aboneleri yararlanabilir.
 • Abonelerin 21 Haziran 2019 itibari ile bu kampanya ile kontratlarını 12 ay uzatmaları, yeni kontrata gelmeleri veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmaları durumunda ilk ay kullanabilecekleri 30 GB paketi aktif olur. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik /günlük /haftalık /aylık /yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler Turkcell Kampanyaları web sitesinde mevcuttur.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum 25. Yıl Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 21 Haziran 2019 tarihine kadar bu teklife gelen müşterilerimiz için 35 TL’dir. 21 Haziran 2019 tarihi itibari ile bu teklife gelen aboneler için cayma bedeli 50 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

Turkcell Platinum+ Maksi 16 GB

Turkcell Platinum+ Maksi 16 GB kampanyası, Turkcell’in bireysel faturalı müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Sadece Turkcell Platinum üyeleri kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya kapsamında abonelere, kullanım oldukları Platinum tarifelerindeki internetin iki katı 12 ay boyunca aynı fiyata verilecektir. Yani, 12 aylık abonelik ile tarifedeki internet ikiye katlanacaktır. Paket içeriği ve detayları ise aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanır ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği aboneye yansıtılmaz.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil olmak üzere 119,90 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılır ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası biter.
 • Platinum+ Maksi Kampanyası ile aboneler, paketlerindeki interneti ikiye katlar ve 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB interneti kullanabilir.
 • Paketin içerisinde; her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS ve MMS kullanımı, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB bulunur.
 • Platinum+ Maksi Kampanyası (Katlama Kampanyası’dır.) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında mevcut paketteki internet ikiye katlanır.
 • Bu kampanya ile abonelerin kontratlarını 12 ay uzatmaları, yeni kontrata gelmeleri veya üst paketlere geçiş yapmaları durumunda ilk ay kullanabilecekleri 30 GB paketi açılır. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
 • Diğer detayları üstteki detayları ile aynıdır.

Ayrıca Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Platinum+ Ekstra Paketi

turkcell platinum eksta paketi ozellikleri

Platinum+ Ekstra 20 GB Kampanyası, Turkcell’in Platinum’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yine abonenin mevcut tarifesindeki internet ikiye katlanacaktır. Paket içeriği ve detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 139,90 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • Platinum+ Ekstra Kampanyası ile aboneler paketlerindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet kullanabilmektedirler. Her yöne 2000 dakika konuşma (Turkcell’liler ile sınırsız), her yöne 250 SMS ve MMS, Dergilik servisi ve Dergilik için geçerli 1 GB cepten internet içerir.
 • Platinum+ Ekstra Kampanyası ile Turkcell faturalı dünyasında geçerli 12 aylık taahhüt karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanır.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir

Platinum 25 GB, Platinum+ Maksi ve Platinum+ Ekstra Ek Faydaları

Platinum paketlerinde geçerli ek faydalar aşağıdaki gibidir:

 • BiP’e özel 5 GB;
 • Fizy uygulamasında geçerli 5 GB;
 • LifeBox’ta geçerli ek 5 GB;
 • Salla Kazan kampanyasında geçerli GB kazanma şansı.

Turkcell Platinum avantajları ve hediyelerini takip etmek için Platinum’lu olmak gerekir. Aboneler Platinum dünyasını keşfetmek için web sitesini ziyaret edebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.