Web Tekno Haber

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet

İnsanların evde çalışmaları ve eğitimin evde sürdürülmesi sebebiyle dünya çapında internet ihtiyacı arttı. Bu ihtiyacı gidermek amacıyla kampanyalar yapan Turkcell, Platinum Black üyesi aboneleri için oldukça avantajlı bir kampanyaya sahip. Aboneleri için her kullanıma uygun kampanyalar yapan Turkcell, herkesin hızlı ve ucuz internete ulaşmasını amaçlıyor.

Turkcell Platinum Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell abonelerinin öncelikle Platinum Black üyesi olmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında verilen, 5GB ücretsiz internet hakkı, her ayda 1 kez yapılabilmektedir. Aylık dilim 30 günlük süreyi kapsar. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Platinum Black aboneleri, Platinum mobil uygulaması üzerinden giriş yaparak İnterneti Al butonunu aktif hale getirebilir. Böylece hediye internet paketleri hatlarına tanımlanmış olur.

Turkcell Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

turkcell kampanya gecerlilik suresi

Kampanya geçerlilik süresi 7 gündür. Kampanya kullanıcıları, aldıkları hediye interneti bir hafta boyunca kullanabilirler. Her ay bir kere yapılabilen kampanyada, verilen süre içinde kullanıcının kullanım hakkı biterse, yapacağı harcamalar standart tarifeler üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya Esasları Nelerdir?

Kampanya esaslarına göre, kampanya kapsamında verilen hediye kullanımlar, kullanılmadıkları zaman verilen sürenin sonunda otomatik olarak silinirler. Kampanyadan elde edilen haklar sonrası için saklanamaz ya da üçüncü bir kişiye devredilemez. Kampanya kapsamında verilen internet hediyesi sadece yurtiçi kullanımlara uygundur. Yurtdışı ve KKTC kullanımları bu kapsamın dışında ele alınır.

Kampanyadan yararlanan kullanıcının hediye internet hakkı bittiğinde, başka bir kampanyaya ya da tarifeye aboneliği yoksa, kullanıcı tarafından yapılan kullanımlar standart tarife ve fiyatlar üzerinden ücretlendirilir. Turkcell, kampanya yapıcı ve uygulayıcısı olarak, uygun görürse kampanya kapsamında değişiklikler yapma ya da kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutmaktadır.

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet Veriyor bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Platinum Üyesi Nasıl Olunur?

Türkcell Platinum üyesi olmak isteyen kullanıcılar, isterlerse bireysel ya da kurumsal başvuru yapabilmektedirler. İş dünyası içinde de oldukça tercih edilen bu abonelik hem bireylere hem de kurumlara yönelik avantajları ile öne çıkmaktadır. Bu abonelikten yararlanmak isteyen kişiler, Turkcell’in internet sayfası üzerinden kendilerine en uygun tarife ve paketleri seçerek üyelik başlatabilirler. Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tarifeler şöyle:

 • Platinum Plus 15: Her yöne 2000 dakika konuşma + 15 GB internet
 • Platinum Plus 25: Her yöne 2000 dakika konuşma + 25 GB internet
 • Platinum Plus 35: Her yöne 2000 dakika konuşma + 35 GB internet
 • Platinum Black Plus 45: Her yöne 2000 dakika konuşma + 45 GB internet
 • Platinum Black Plus 60: Her yöne 2000 dakika konuşma + 60 GB internet
 • Platinum Black Plus 75: Her yöne 2000 dakika konuşma + 75 GB internet

Eğer Turkcell abonesi değilseniz ama fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, Turkcell abonesi olduktan sonra, yeni kullanıcılar için geliştirilen şu kampanyalardan yararlanabilirsiniz:

 • Platinum 25 Her yöne 1500 dakika konuşma + 25 GB internet
 • Platinum 50: Her yöne 1500 dakika konuşma + 25 GB internet
 • Platinum Black 85: Her yöne 1500 dakika konuşma + 35 GB internet

Bireysel olarak değil, kurumunuz adına Turkcell Platinum imkanlarından yararlanmak isterseniz, sizler için geliştirilen şu paketlerden birini seçebilirsiniz:

 • İşte Avantaj Platin 20: Her yöne 3000 dakika konuşma + 20 GB internet
 • İşte avantaj Platin Black 30: Her yöne 5000 dakika konuşma + 30 GB internet
 • İşte avantaj Platin Black 50: Her yöne 5000 dakika konuşma + 50 GB internet
 • İşte Platin 8: Her yöne 3000 dakika konuşma + 8 GB internet
 • İşte Platin 10: Her yöne 9000 dakika konuşma + 10 GB internet

Turkcell Platinum Kampanyaları Nelerdir?

turkcell platinum kampanyalari nelerdir

Turkcell Platinum, aboneleri için özelleştirilmiş pek çok kampanya ile hem onların hayatının kolaylaşmasını hem de kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Turkcell Platinum kampanyaları arasında, araç bakımınızdan eğitiminize kadar ilgilenebilecek pek çok seçenek bulunuyor.

 • fit’de Canlı Spor Dersleri:

Kendinize bakmanız ve daha sağlıklı olmanız için geliştirilen bu kampanya ile 33.fit’den alacağınız canlı spor derslerini ücretsiz deneyebilir, eğer hoşunuza giderse %50 indirim imkanıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar için, Canlı Spor Dersi kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar aktif tutulmaktadır.

 • Ücretsiz Havaist:

Turkcell Platinum, ücretsiz Havaist uygulaması ile, kullanıcılarına ücretsiz transfer ayrıcalığı sunuyor. Üstelik bu ayrıcalıktan yararlanmanız, telefonunuza bir barkod okutarak yapabileceğiniz kadar da kolay. Bu avantajdan Turkcell Platinum üyeleri yılda 2 kez, Platinum Black üyeleri ise yılda 4 kez yararlanabiliyorlar.

 • Konya Gazyağcı’da %10 İndirim:

Turkcell Platinum üyeleri, gittikleri restoran ve kafelerde de indirimli hizmet alabiliyorlar. Bu yerlerden biri de Konya Gazyağcı. Platinumdan alacakları şifreyi burada yetkili kişiye gösteren aboneler, %10 indirimli hizmet avantajından yararlanıyorlar. Turkcell Platinum üyeleri tarafından kullanılan her şifre bir kere kullanılabiliyor. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecek.

 • AVM’lerde Ücretsiz Vale Ayrıcalığı:

Kişisel aracınızla AVM’lerde otopark sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Turkcell Platinum üyeleri bu hizmetten de ücretsiz şekilde yararlanıyor. AVM’lerde ücretsiz vale avantajından yararlanmak isteyen müşteriler, Platinum aracılığıyla kendilerine verilen şifreyi ödeme esnasında görevliye gösterebilirler. Kanyon AVM’de sunulan hizmette bu avantaja ek olarak, emanet, vestiyer, AVM içi paket taşıma hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen haklar bir kez kullanılabilmektedir. Turkcell Platinum üyeleri bu kampanyadan yılda 1 kez, Platinum Black üyeleri ise yılda 4 kez yararlanabilmektedir.

 • kahve.com’da İndirim:

Turkcell Platinum’dan şifre alan kullanıcılar, kahve alışverişlerinde %20 indirim kazanıyorlar. Çekirdek kahve alışverişlerinde kullanılabilen bu indirim, kahve makinesi ya da diğer ekipmanların alımında kullanılamamaktadır. Kullanıcılar kahve.com’da kullanmak için aldıkları her şifre ile tek indirimden yararlanabilirler. Başka kampanya ve fırsatlarla birleştirilerek kullanılamayan bu kampanya, 31 Aralık 2020 tarihine kadar da devam ediyor.

Ayrıca Turkcell Haftalık ve Günlük Paket Fiyatları ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Turkcell’e Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

Turkcell’in indirim ve avantajlarla dolu dünyasından yararlanmak istiyorsanız, Turkcell hat taşıma özelliğini kullanabilirsiniz. Oldukça kolay yapılan bu işlem sonunda, yeni Turkcell’li olan kişilerin ihtiyaçlarına yönelik de kampanyalar geliştirilmiş durumda. Hattınızı Turkcell faturalı ya da faturasız bireysel hatlarından birine taşımak isterseniz, interaktif olarak başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell hat taşıma hizmetinden yararlanmak için, öncelikle geçmek istediğiniz tarife ya da paketi belirlemeniz gerekmektedir. Geçeceğiniz tarifeye karar verdikten sonra internet üzerinden form doldurabilirsiniz. Online başvuru yaparsanız, üzerinize tanımlanan hat, başvuru sürecinizin onaylanmasıyla beraber evinize kadar teslim edilebilir.

Numarasını Turkcell’e taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına yönelik de pek çok kampanya geliştirilmiştir. Yeni Turkcell abonesi olan kişiler, abone olduktan sonraki 4 ay içerisinde kullanmak üzere, her ay 2 GB hediye internet kazanmaktadır. Seçeceğiniz hattın faturalı ya da faturasız bireysel hat olmasına göre değişen kampanyalar, her kullanıcının ihtiyacının giderilmesini sağlıyor. Turkcell’in yaptığı kampanyalar arasında şunlar var:

 • Migroslar’da geçerli 50 liralık hediye çeki,
 • Yeni hat alarak hazır kartlı olacak kullanıcılara, Tanışma Seti ile 3 GB hediye internet,
 • 25 ve altı kullanıcılar için özelleştirilmiş GNC ile, her yöne 14 GB ve sosyal medyada kullanılmak üzere 5 GB internet hediye.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.