Web Tekno Haber

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

Turkcell Rahat Tarifelere gelenlere 3 GB hediye ediyor. Turkcell hediye internet kampanyalarında son yapmış olduğu bu Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası ile tüm abonelerine hediye internet veriyor. Turkcell Rahat Paketler’e gelen aboneler bedava 3 GB internetin sahibi olacak.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası Nedir?

Turkcell’in Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası, bütün Turkcell aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında rahat paketlere gelen Turkcell abonelerine 3 GB cepten internet hediye edilecektir. Abonelerin kampanyaya katılmak için yapmaları gereken tek şey Rahat Tarifelere geldikten sonra 12 ay pakette kalma sözü vermeleridir. Yani paketler 12 aylık taahhüt içermektedir. Aboneler bu taahhüt ile 3 GB cepten internet hediyesini kazanmış olacaklardır.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan yararlanmak için Turkcell abonelerinin Rahat Paketlerden birine gelmesi ve geldikleri bu rahat paketlerde 12 ay kalma sözü vermesi gerekir. Taahhüt vermeyen aboneler kampanyadan yararlanamayacak yani 3 GB hediye interneti alamayacaktır. Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için son 90 gün içerisinde Turkcell Rahat Paketlere numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelmiş olmaları gerekmektedir. Bu iki yol ile Turkcell’e gelip Rahat Paket kullanan aboneler 12 aylık taahhüt verdiklerinde yurt içinde kullanabilecekleri 3 GB internetin sahibi olurlar. Aboneler Rahat Paketi aldıktan sonra hatlarını otomatik olarak hediye internet yüklenecektir.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’nın esasları şu şekildedir:

 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası faturalı veya faturasız bütün Turkcell bireysel hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan yararlanabilmek için abonelerin Rahat Paketlerden birine gelmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan Rahat Paketlere numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında hediye 3 GB internetin geçerli olacağı Rahat Paketler Rahat Fırsat 3 GB ve Rahat Fırsat 5 GB paketleri olarak belirlenmiştir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’na katılmak için Rahat Paketlere geçiş yapan aboneler ilk kullanımları ile birlikte 3 GB internet hediyelerini kullanmaya başlayacaklardır.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası kapsamında abonelere hediye edilecek 3 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’na katılan abonelerin internet kullanımları %80 ve %100 bittiğinde aboneler, Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı ile bilgilendirilir.
 • Kampanyadan kazanılan hediye internet 3 kişiler ile paylaşılamaz veya devredilemez.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan faturalı veya faturasız farketmeksizin tüm bireysel Turkcell hat sahipleri yararlanabilir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’nı iptal etmek isteyen aboneler Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell bayilerine giderek kampanyayı iptal edebilirler.
 • Turkcell, Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, Kampanyayı durdurma veya Kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Paketi

Tukcell’in Rahat Fırsat 3 GB Paketi, tüm Turkcell aboneleri için oluşturulmuş bir pakettir. Paket kapsamında Turkcell abonelerine 3 GB cepten internet, her yöne 500 dakika konuşma ve her yöne 100 SMS kullanımı verilecektir. Paket taahhütlü bir paket değildir. Ancak aboneler isterlerse 12 aylık taahhüt yapabilirler. Paketten 12 aylık taahhüt ile yararlanan abonelere, paketten farklı olarak ekstra 3 GB cepten internet hediye edilecektir.

Turkcell’den Yıllık Abonelik Kampanyası detayları yazımızdadır.

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Paketi Detaylı Bilgi

Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Paketinin esasları şu şekildedir:

 • Paket fiyatı 26,15 TL’dir. Telsiz Kullanım vergisi ile birlikte 29 TL’dir.
 • 05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500 dakika konuşma, yurt içi her yöne 100 SMS kullanımı ve 3 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren “Rahat Fırsat 3 GB Paketi” sunulacaktır.
 • 06.2020 tarihinden önce numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası ile pakete ek 3 GB hediye edilmektedir.
 • Hediye edilecek olan internet sadece Turkcell Rahat Paketler için geçerlidir.
 • 10.2019 tarihi itibariyle Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler de Rahat Fırsat 3 GB Paketi’nden yararlanabilecektir. Son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelip, Hazır Kart’tan Rahat’a geçenler paketten yararlanamayacaktır.
 • Paketten numara taşıma ya da yeni hat alarak Turkcell Rahat Tarifesine gelen bireysel müşteriler de yararlanabilecektir. Paketten 16.05.2019 tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler de yararlanabilecektir. Paketten 16.05.2019 tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’den numara taşıma ile ayrılmış müşteriler faydalanamayacaktır.
 • Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tekrarlı olacak şekilde tanımlanacaktır. Sonraki aylarda aboneler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak alabilecek şekilde tanımlatabilecektir.
 • Tekrarsız paket alan müşteriler; SMS, Turkcell bayileri, Müşteri Hizmetleri, Online kanallarından diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir.
 • 01.2020 tarihinden önce Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası ile pakete ek 1 GB hediye edilmektedir.
 • Rahat Tarife’ye gelen ve otomatik ödeme talimatı veren veya Paycell ile faturasını ödeyen müşterilere pakete ek 1 GB hediye edilecektir.
 • Tekrarsız paket alan müşteriler SMS, Turkcell bayileri, Müşteri Hizmetleri, Web sitesi ve Dijital operatör uygulamalarından diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 saniye, internet için 1 KB’dir.
 • Paket fiyatına KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti, yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Koşulları sağlayan müşteriler geçiş tarihi itibarıyla diledikleri zaman paketi alabilirler.
 • Turkcell Rahat Tarifesine gelen müşterilerin Paketi alabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş faturası ve aynı TCKN altında borç nedeniyle kapalı başka Turkcell hattı olmamalıdır.
 • Paket süresi içerisinde aboneler ön ödemeli Rahat Ek Paketleri satın alabilirler.
 • Paket süresi aylıktır ve aynı fatura dönemi içerisinde 1 defa alınabilir.
 • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir. 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri paket kapsamına dahil değildir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
 • Rahat Fırsat 3 GB paketini alan müşteriler Rahat Fırsat 3 GB Paket sonlanma tarihine göre en yakın Turkcell faturalama döneminde faturalandırılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.