Web Tekno Haber

Turkcell Rahat Tarife Ek Paketler Nelerdir?

Turkcell Rahat Tarife Ek Paketler Nelerdir?

Turkcell Rahat Tarife Ek Paketler ile aylık olarak hediye internet kazanmak mümkündür. Turkcell Rahat Tarife Ek Paketler yurt içi sınırları içerisinde kullanılabilmektedir.

Turkcell Rahat Tarife 5000 SMS Paketi Nasıl Alınır?

turkcell rahat tarife 5000 sms kampanyasi

Turkcell Rahat Tarife 5000 paketi 5,25 TL ödendiği zaman satın alınabilir. Bu paketi satın almak için öncelikle Turkcell müşterilerinin aktif bir şekilde kendi hatlarının üzerinde “Rahat Paket” bulunması gerekir. İstenilen koşulun yerine getirilmesinden sonra paket satın alınır ve kısa SMS ile bilgilendirme mesajı cep telefonlarına geldikten sonra kullanıma başlanılabilir.

Paketin kullanım zamanı bittikten sonra otomatik olarak yenilenmez. Bu paketi ister kredi kartı ister de nakit olarak alabilme şansınız vardır. Paketin içinde yer alan her yöne 5000 SMS kullanımını kimse ile paylaşamazsınız. Sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanya! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Rahat Tarife İle Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Rahat Tarife içinde yer alan Rahat Haftalık 350 Dakika paketini satın alarak dakika yapabilme şansınız vardır. Bu paketi satın almak için 15 TL ödeme yapmanız gerekir. 1 hafta süre boyunca sadece Türkiye sınırları içinde sevdiklerinizle ve dilediğiniz herkes ile 250 dakika konuşma hakkını elde edersiniz. Paket aşımlarının olduğu zamanlarda kendi hattınız üzerinden ücretlendirmeler yapılır. Paketin kullanımı için verilen süre bittiğinde kalan dakikalarınızı da kullanma hakkınız biter ve bir sonraki aya kalan dakikalar kesinlikle devredilemez. Paketi Turkcell mağazaları üzerinden satın almanız mümkündür. 6 saniyeden itibaren ücretlendirmeler yapılır.  250 dakika konuşma hakkını bir başkası ile paylaşmanız mümkün değildir.

Turkcell Rahat Tarife İnternet Paketleri Nelerdir?

Turkcell Rahat Tarife ile sunulan internet paketleri hakkında detaylar aşağıda tek tek verilmektedir:

 • Rahat Haftalık 1 GB paketi ile 1 hafta süresi içinde 1 GB internet kullanabilme şansınız vardır. Bu paketin satın alma bedeli 15 TL olarak belirlenmiştir. Sadece yurt içi sınırlarında paketi kullanabilirsiniz.
 • Rahat 2 Haftalık 2 GB paketi ile de 15 gün boyunca 2 GB internet kullanma imkanınız vardır. Bu paketi satın almak için 25 TL ödeme yapmanız gerekir. Turkcell mağazalarından ister kredi kartı ister de nakit ödeme ile paketi satın alabilirsiniz. Bu paketi satın almak için Turkcell Rahat Tarife abonesi olmak gerekir. Aynı zamanda müşteriler daha önceden “Rahat Paket” satın almış olmalıdır.
 • Rahat 3 Haftalık 5 GB paket sayesinde de 3 haftada 5 GB internet kullanabilirsiniz. Bu paketi 44 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Kullanımlar Türkiye sınırları içerisinde gerçekleşir. 5 GB internet bir başkası ile kesinlikle paylaşılamaz. Paketi satın alıp bilgilendirme mesajı geldikten sonra internet kullanımlarına başlayabilirsiniz.
 • Rahat Hadi 3’lük paketi ile 3 saat içinde 1200 GB internet kullanma hakkınız vardır. Bu paketi satın almak için 10 TL ödeme yapmanız gerekir. Yurt içinde paketin kullanımları mevcuttur.

Turkcell Rahat Tarife Yurt Dışı Paketleri Var Mı?

Turkcell Rahat Tarife üzerinde yurtdışı için kullanılabilecek paketlerden birisi Rahat Alo Avrupa paketidir. Bu paketi 18 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra 1 saat boyunca yurtdışı ile konuşabilme şansınız vardır. Paketin kullanım süresi 1 aydır. 1 ay sonunda paket yenilenmez. Aynı zamanda pakette yer alan kullanımları bir başkasına gönderebilmeniz mümkün değildir. Bütün Avrupa ülkelerini arayabilme şansınız vardır.

Turkcell Rahat Tarife Kıbrıs’ta Nasıl Kullanılır?

Rahat Alo Kıbrıs paketini 25 TL karşılığında satın almanız mümkündür. Bu paketi satın aldıktan sonra Kuzey Kıbrıs’ta yaşayan aileniz veya yakın çevreniz ile 1 saat boyunca konuşabilirsiniz. 1 ay boyunca paketi kullanma hakkınız vardır. Bir ayın sonunda konuşma haklarınız kaldıysa, bir sonraki aya kesinlikle aktarılamaz ve paket otomatik olarak yenilenmez. Paketin içinde yer alan konuşma hakları bir başkası ile kesinlikle paylaşılmaz. Bu paketi bütün Turkcell mağazaları üzerinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Paketi satın almak için “Rahat Paket” kullanmış olmak gerekir. Aynı zamanda Turkcell Rahat tarife abonesi olmak da aranan şartların arasındadır.

Turkcell Rahat Tarife Dünyada Geçerli Mi?

turkcell rahat tarife dunyada gecerli mi

Turkcell Rahat Tarife üzerinde dünyada kullanılabilecek paketler de vardır. Özellikle Rahat Alo Dünya paketi ile dünyanın dört bir köşesinde yaşayan sevdiklerinizi veya ailenizi 30 dakika boyunca arayabilme şansınız vardır. Bu paketi satın almak için 30 TL ödeme yapmak gerekir. 30 gün boyunca paketin kullanım süresi vardır. Paketi satın aldıktan sonra size bilgilendirme mesajı gelir. Bu mesaj geldikten sonra kullanımlara başlayabilirsiniz. Paket aşımı yapıldığı zaman kendi faturanız üzerinden ücretlendirmelere tabi tutulacaksınız.

Paket ile aranamayacak ülkeler aşağıda tek tek listelenmektedir:

 • Azerbaycan
 • Bulgaristan
 • Cezayir
 • Makedonya
 • Karadağ
 • Küba
 • Libya
 • Senegal
 • Sırbistan
 • Somali Demokratik Cumhuriyeti
 • Suriye
 • Tunus
 • Orta Afrika Cumhuriyeti
 • Gine
 • Estonya
 • Etiyopya
 • Kongo Cumhuriyeti
 • Güney Kıbrıs Rum Kesimi

Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir? Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Rahat Tarife İle Yurtdışında Kullanılabilecek Günlük Paketler Nelerdir?

Aşağıda Turkcell Rahat Tarife üzerinden yurtdışı ile iletişim sağlanabilmesi için günlük olarak sunulan paketler sırasıyla yer alır:

 • Rahat Tarifen Yurtdışında Geçerli Günlük paket sayesinde 85 ülke ile SMS, konuşma ve internet kullanımları günlük olarak gerçekleşebilir. Bu paketi satın almak için 35 TL ödeme yapılması gerekir. Günlük olarak paketin kullanımı süresi bittiğinde yenileme işlemi gerçekleşmez. Ama paketin süresi dolduğu zaman yeniden satın alabilme şansınız vardır. Bu paketin kullanımı sadece 24 saat boyunca gerçekleşir. Paketin içinde yer alan her yöne dakika, internet ve SMS hakları 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamalıdır. Paketin kullanılabildiği ülkeler; Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık, Beyaz Rusya, Filistin, Fransa, Güney Afrika, Güney Kore, Çin, Danimarka, Makedonya, Malezya, Sırbistan, Norveç, Panama, Polonya, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna.
 • Rahat Tarifen Yurt Dışında Geçerli 3 Günlük paket ile 85 ülke ile 3 gün boyunca her yöne dakika, SMS ve internet kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bu paketi satın almak için dilediğiniz Türkcell mağazalarına giderek kredi kartı ile 105 TL ödeme yapmanız gerekir. Paketin satın alınması öncelikle “Rahat Paket” kullanmış olunması gerekir ve Turkcell Rahat Tarife abonesi olmak aranan şartların arasındadır. Bu paketin kullanımı sadece 72 saat boyunca olur. 72 saatin sonunda kullanım süreniz dolduğu zaman kalan haklar hiçbir şekilde bir sonraki aya devredilemez. Aynı zamanda paketin yenilenmesi gerçekleşmez. Pakette var olan kullanım hakları bir başkası ile paylaşılamaz. Paketin kullanılabileceği ülkeler; ABD, Almanya, Filistin, Finlandiya, Fransa, Mısır, Monako, Norveç, Tayland, Tayvan, Tunus, Tacikistan, Yunanistan, Ukrayna, Yeni Zelanda, Slovakya, Malezya, Malta, Lüksemburg, Ermenistan. Bu paketin içinde bütün vergiler de geçerlidir. Paket kullanım hakkı bittiği zaman aşımlarınız kendi hattınız üzerinden ücretlendirilecektir. Bu paketi satın aldıktan sonra size kısa bir SMS gelecektir. Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketin süresi dolduktan sonra yeniden alabilme şansınız da vardır.
 • Rahat Avantaj Yurt Dışı paketi sayesinde de toplamda 88 ülke ile 100 dakika konuşma, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanımları mümkündür. Bu paketi satın almak için 129 TL ödeme yapmanız gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.