Web Tekno Haber

Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye

Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye

Turkcell sabit internete hediye kampanyası sayesinde esnaf ya da işte destek paketlerine abone olanların yüzü gülüyor. Yeni Turkcell müşterisi olan kişiler de bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya dahilinde 12 ay boyunca aboneler 2 GB internet hediyesinden faydalanabilirler. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. 24 GB internet 12 ay boyunca ayda 2 GB şeklinde sunulur. Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’ler için ücret alınmayacaktır. İllere özel hediye internet kampanyasından yararlanan abonelerin bu kampanyadan faydalanmaları mümkün değildir.

Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcell sabit internete hediye kampanyasından faydalanabilecek kişiler şu şekilde sıralanabilir:

  • Esnaf kampanyasında yer alan müşteriler,
  • İşte destek paketleri kampanyasında yer alan faturalı hat sahibi aboneler,
  • Kazandıran hızlı internet ADSL,
  • Superonline işte limitsiz fiber,
  • Hazandıran hızlı yalın ADSL,
  • Kazandıran fiber internet kampanyalarından yararlanıp da sabit internet alan bütün müşterilerin bu kampanyadan yararlanmaları mümkündür.

Sayılanların dışında illere özel hediye internet kampanyasından faydalanan kişilerin kampanyaya katılmaları mümkün değildir.

PayCell’le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

turkcell sabit internet

turkcell sabit internet firsatlari

Turkcell sabit internete hediye kampanyasından faydalanmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Buradan ESNAF 2 GB yazdıktan sonra mesajınızı 2200’a gönderin. Turkcell başvuru mesajınızı alarak, size kampanya dahilinde kullanım haklarınız konusunda size bilgilendirme SMS’i gönderecektir. Kampanyaya katılımınızın onaylanması halinde tam 12 ay boyunca 2 GB yurt içinde geçerli hediye internet kazanmaya başlarsınız. Hattınıza tanımlanacak olan kampanya faydalarını kullanmaya, onay SMS’i geldikten sonra başlayabilirsiniz. Eğer hattınıza 1 ay için tanımlanan hediye interneti kullanmazsanız, bir sonraki aya haklarınız devir etmez. Haklarınız hattınızdan silinir. Bu nedenle belirlenen süre içinde haklarınızı kullanmanız gerekmektedir. Kampanyanız bittiği zaman tarafınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir.

Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye Kampanyası Kapsamında Kalan Kullanımlar Nasıl Öğrenilir?

Turkcell sabit internete hediye kampanyasında kalan kullanımları öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için tek bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra KALAN yazıp mesajı 2200’a gönderin. Turkcell size en kısa zamanda dönüş yaparak kalan kullanımlarınız hakkında sizi bilgilendirecektir. Eğer kampanyadan  faydalandığınız süre içinde hattınızı bir başka numaray yönlendirirseniz kampanya faydaları geçerli olmayacaktır. Bu nedenle kampanya süresi içinde değişiklik yapılması önerilmez. Kampanyadan yararlanacak kişi sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Aboneler rahatlıkla kampanyadan faydalanabilirler.

Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye Kampanyası Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Turkcell sabit internete hediye kampanyasını iptal etmek için telefonlarınızdan çağrı merkezlerini aramanız gerekmektedir. Çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcisi size güvenlik için bazı sorular soracaktır. Bu sorulara doğru yanıt vermeniz halinde kampanya aboneliği iptal işlemini gerçekleşebilirsiniz. Kampanya kapsamı numara değişikliği yapmanız halinde devam edecek ancak devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, hat kapama, borç nedeniyle hattın iptal olması ve fatura dönem değişikliğinde faydalar devam etmeyecektir. İptal işlemi yaptığınızda iptal işlemine kadar sahip olduğunu faydaları kullanmaya devam edemezsiniz. Kampanya aboneliği ile birlikte kampanya hakları da hattınızdan silinir. Kampanya iptal edildiğinde ya da taahhüt bitiminde tarifenin değişmesi söz konusu değildir. Mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyası

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasından hem bireysel hem de kurumsal faturalı hat sahiplerinin faydalanması mümkündür. Bu kampanyaya abone olan kişiler anında Kampüs Evimde kanalı üzerinden duyurulan üniversite siteleri yönünde geçerli tam 6 GB internet kazanabilirsiniz. Bu hediyeyi kazanmak için hemen Bip kampüs evimde kanalından paketinizi aktifleştirmeniz gerekir. GB aktiflemek ücretsizdir. Paket aboneliği tamamlandıktan sonra 3 ay boyunca yenilenmektedir. Paket aktif hale geldiğinde kişilere bilgilendirme SMS’i gelir. Paketin geçerli olduğu linkler YÖK sayfasından görülebilir.

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasına Katılımı Nasıl İptal Ederim?

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasına katılımı iptal etmek için tek bir SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra büyük harfler kullanarak İPTAL KAMPUS EVDE yazın, mesajı 2200’a gönderin. Dilerseniz BİP üzerinden de pakete aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için Bip Kampüs Evimde kanalına gelin ve kampanya detayları linkine tıklayarak paketi iptal edin. Eğer paketi iptal ederseniz o ana kadar hakkınız olan kullanım haklarınız silinir. Paketiniz iptal olduğunda paketin iptal olduğuna dair tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Sim kart değişikliği ya da tarife değişikliği yapıldığı durumlarda kampanya faydaları devam edecektir.

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyası Katılım Hakları Yurt Dışında Geçerli midir?

turkcell kampus

turkcell kampus evimde

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasının yurt dışında geçerliliği söz konusu değildir. Yalnıca yurt içinde kullanım haklarınızdan faydalanabilirsiniz. Paket kullanım hakları data hakkında kullanılamaz. İnternet paketi hızı üst limit olarak 4.5 G olarak belirlenmiştir. Hız kısıtlı hatta tanımlama yapıldığında hız kısıtı ortadan kalkmaz. Taahhüt bittiği zaman Turkcell tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderecektir. Eğer üzerinize kayıtlı birden fazla hattınız varsa, bu hatlarınız ile kampanyadan faydalanmanız söz konusu değildir. Kampanya içinde verilen servis faydalarında üzerinize tanımlı aynı servis varsa tanımlama yapılmaz. Kampanya içeriğindeki servis faydaları kampanya iptali halinde silineceğinden haklardan faydalanmak mümkün değildir. Kampanyaya katılan hatların fatura dönem değişikliği olması halinde kampanyadan faydalanmaya devam edersiniz. Ancak hattın borç nedeniyle kapanması halinde kampanya faydaları devam etmez. Hattınızda TL olmasa bile kampanyadan kazandığınız faydaları kullanmaya devam edebilirsiniz.

2020 Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasına Nasıl Abone Olabilirim?

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasına abone olmak isterseniz yapmanız gereken şey oldukça kolay. İlk olarak telefonlarınıza BİP uygulamasını indirmeniz gerekir. IOS işletimcisi olan bir telefon kullanıyorsanız, Apple Store üzerinden, Android işletimcisi olan bir telefon kullanıyorsanız Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya telefon no ve önceden belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Henüz şifre belirlemediyseniz yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra BİP’in keşfet bölümüne gelin. Buradan Kampüs Evimde kanalını tıklayın. Kampanyaya bulunduğunuz yerden bu kadar kolay katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasına Katılım Şartları Nelerdir?

Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasına katılma şartları bulunmaktadır. Yalnızca BİP kanalına abone olan kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkündür. Kampanya abonesi olmayan kişilerin kampanyaya katılmaları söz konusu değildir. Paketin geçerli olması için kişilerin bireysel ya da kurumsal müşteri olmaları gerekmektedir. Ayrıca Turkcell abonelerinin faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip müşteriler olmaları gerekmektedir. Kampanya dahilinde Turkcell hattınıza faydaları yüklediği zaman yüzde 80 ve yüzde 100k kullanımları bittiğinde ücretsiz mesaj gönderir. Eğer kampanya kapsamında ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz, telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Buradan kalan yazıp mesajı 2200’a gönderin. Mesaj göndermek isteyemen kişiler Turkcell Dijital Operatör uygulamasını ziyaret edebilirler. Kampanyadan yararlanacak kişi sayısına dair sınırlama bulunmadığından herkes gönül rahatlığı ile kampanyadan faydalanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.