Web Tekno Haber

Turkcell Şanslı Çark ile Bedava 4 GB İnternet

Turkcell Şanslı Çark ile Bedava 4 GB İnternet

Turkcell Şanslı Çark ile bedava 4 GB internet kazanmak için Şanslı Çark uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinden sonra uygulamadaki çarkı çeviren herkes Turkcell Şanslı Çark ile bedava 4 GB internet kazanma şansı elde eder.

Turkcell Şanslı Çark İle Bedava 4 GB İnternet Kampanyası İmkanları

Turkcell Şanslı Çark ile bedava 4 GB internet kazanmak için öncelikle Şanslı Çark uygulamasının cep telefonlarına ücretsiz olarak yüklenmesi gerekir. Daha sonra kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Cipso, Patos, Çerezos Chips Master çerezlerinin büyük boylarının içerisinde yer alan şifre ile uygulamaya girerek çarkı çevirmeleri gerekir. Çarkın çevrilmesinden sonra aşağıda verilen hediyelere sahip olunur. Bu hediyeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Çarkı çevirenler 30 dakika bedava konuşma şansını elde edebilir.
 • 1 GB ve 4 GB hediye internet kullanımı mümkündür.
 • Digitürk Play eğlence paketinden de çarkı çevirenler yararlanabilir.
 • Ayrıca iPhone XR çekilişine katılma hakkına da sahip olunur.
 • Şanslı Çark uygulaması ile 100 MB veya 250 MB hediye internet kazanmak da mümkündür.

Turkcell Şanslı Çark İle Bedava 4 GB İnternet Müracaatı

turkcell bedava internet firsatlari

4 gb bedava internet

Turkcell Şanslı Çark ile bedava 4 GB internet kazanmak için aşağıda verilen adımlar sırasıyla takip edilmelidir:

 • Hediyeden faydalanmak isteyenler öncelikle Süper, Süper Plus, Parti boylarında cips satın almalıdır.
 • Cipslerin içerisinde yer alan şifrenin Şanslı Çark uygulamasına yazılarak girilmesi gerekir.
 • Bu işlemin yapılması için de Şanslı Çark uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi gerekir.
 • Uygulama indirildikten sonra cips paketlerinin içerisinde yer alan şifre yazılarak Şanslı Çarkı çevirmek gerekir.
 • Çarkın çevrilmesi sonucunda 4 GB hediye internet hatta tanımlanacaktır.

Turkcell Canım Kendim 15 GB Hediye İnternet Paketi fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Kodu Alma Yolları

Aşağıda Turkcell hediye kodlarının nasıl kullanılması gerektiği detaylarıyla birlikte anlatılmaktadır:

 • 5 TL değerinde olan Steam Cüzdan hediye kodunu kullanmak için öncelikle “steampowered.com” adresine giriş yapılması gerekir. Sayfaya giriş yapıldıktan sonra SMS ile size gelen Steam Cüzdan hediye kodunu ekranda bulunan alana yazmanız gerekir. Daha sonra Steam Cüzdan bakiyenize 5 TL yükleme yapılacaktır.
 • Fizy Premium 1 aylık hediye kodundan yararlanmak için ilk olarak “fizy.com” adresine giriş yapılması gerekir. Sayfaya giriş yapıldıktan sonra ekrandaki kutucuğa size hediye gelen Fizy üyelik kodunu yazmanız gerekir. Kodu yazdıktan hemen sonra 1 aylık ücretsiz olarak Fizy Premium üyesi olmaya hak kazanmış olursunuz.
 • Digitürk Play Eğlence paketinden yararlanmak isteyenler öncelikle “digiturkplay.com.tr” adresine giriş yapmalıdır. Sayfaya erişim sağlandıktan sonra “Kupon Kodu” sekmesine tıklamanız gerekir. Bu sekmeye geldikten sonra Digitürk Play Eğlence paketi için size gelen hediye kodunu girmeniz gerekir. Kodu yazdıktan sonra 1 aylık Eğlence paketini kullanabileceksiniz. Bu paketi kullanmak isteyenlerin aynı zamanda cep telefonlarına Digitürk Play mobil uygulamasını indirmeleri gerekir. Paketin kullanımı için gönderilen hediye kodlar sadece yurtiçi sınırlarında kullanılmaktadır. Ayrıca bu kodlar sadece tek kullanımlık olarak gönderilmektedir.

Turkcell Şanslı Çark İle 2 GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Şanslı Çark uygulaması ile haftada 2 GB hediye internet kazanılabilir. Bunun için öncelikle Şanslı Çarkın çevrilmesi gerekir. Çark çevrildikten sonra haftalık kullanılabilecek 2 GB hediye internet Turkcell bireysel ses faturalı veya faturasız hat sahiplerine iletilecektir. Bu hediye internetten sadece 1 kere faydalanılabilir. 2 GB hediye internetin kullanılması için aktifleştirme işleminin yapılması gerekir. Bunun için hat sahiplerinin öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “SURPRIZ2GB” yazarak 2220’a kısa mesaj göndermeleri gerekir.

Turkcell Yeni 4 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni 4 GB internet paketinden yararlanmak isteyenler 35 TL karşılığında 1 ay boyunca kullanabilecekleri 4 GB interneti satın alabilir. Bu paketten yararlanmak için 4.5G uyumlu telefonların internet üst hız limiti 600 Mbps olmalıdır. Kampanya sadece yurtiçi kullanımları için geçerlidir.

Turkcell Aylık 4 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den aylık 63 TL karşılığında 4 GB internet kazanılabilir. Bu kampanyadan yararlananlara internet kullandıkları zaman ne kadar internet kaldığı bilgisi ücretsiz olarak kısa SMS ile gönderilmektedir. Ayrıca kampanyadan bireysel faturalı hat sahipleri faydalanamamaktadır. Turkcell aylık 4 GB internet paketi sadece yurt içinde kullanılmaktadır.

Turkcell Haftalık 4 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den haftalık 4 GB internet kampanyasından faydalanmak isteyenler 19 TL yükleme yaparak internet elde edebilir. Bu paket sadece bir hafta boyunca kullanılabilir. 7 gün sonunda paketin yenilenmesi mümkün değildir. Haftalık kazanılan 4 GB internet bir başkasına kullanılması için yollanamaz. 4 GB internet kullanımı yalnızca Türkiye sınırları içerisinde geçerli olmaktadır. Ayrıca haftalık 4 GB internetin kullanılmasında cep telefonun ve SIM kartının 4.5G uyumlu olması gerekir.

Turkcell Hotspot 4 GB İnternet Kampanyası

turkcell firsatlari

4 gb hediye internet

Turkcell Hotspot 4 GB internet kazanmak için paketi 29 TL karşılığında satın almak gerekir. Faturalı hat sahipleri bu kampanyadan ayda 1 kez faydalanabilir. Paketin iptal işlemi yapılmadığı zaman her ay otomatik olarak yenilenecektir. Faturasız hat sahipleri ise bu kampanyadan ayda 4 kez yararlanabilir. Faturasız hatlarda ise her ay otomatik olarak yenilenme işlemi meydana gelmez.

29 TL hatta yüklendiği anda paket kullanımına başlanabilir. Windows işletim sistemli olan cep telefonlarında bu paketi kullanmak mümkün değildir. İnternet aşımı yapıldığı zaman müşteriler kendi faturaları üzerinden ücretlendirilecektir.

2020 Nisan Turkcell Bedava İnternet Paketleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Süper Avantaj 4 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den yeni hat alanlar 30 TL karşılığında Turkcell Süper Avantaj 4 GB internet paketinden yararlanabilme şansını elde eder. Paketin içerisinde 4 GB internet, 1000 SMS ve 500 dakika konuşma avantajları bulunmaktadır. Aynı zamanda Dergilik uygulamasının kullanılması için de ekstradan 5 GB internet hatta tanımlanmaktadır. Paket kullanımı 1 aydır. 1 ayın sonunda paketin otomatik olarak kendiliğinden yenilenmesi mümkün değildir. Paket içerisinde kullanılan dakikalar veya internet bir başkasına aktarılamaz. Bu kampanyadan sadece Türkiye sınırları içerisinde yararlanılabilir.

Turkcell Sim Kupon Biriktir İle 4 GB Hediye İnternet Kazanma

Aşağıda Turkcell Sim Kupon Biriktir ile 4 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için yapılması gerekenler tek tek anlatılmaktadır:

 • Öncelikle cep telefonlarına SIM uygulamasının yüklenmesi gerekir.
 • Daha sonra açılan sayfada kuponları biriktirme bölümünde günlük olacak şekilde kuponlarınızı biriktirme işlemine başlamanız gerekir.
 • İstenilen sayıda kuponların biriktirilmesinden sonra hediye kısmında yer alan “yükle” bölümüne basarak hediyelerinizi kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanyadan günlük olarak 1 kupon alabilme hakkı bulunmaktadır.
 • 15 adet kupon biriktirilmesinin sonucunda haftalık 1 GB hediye internet kazanılmaktadır.
 • Hediyelerden sadece ayda 1 defa yararlanmak mümkündür.
 • Turkcell Sim Kupon Biriktir ile kazanılan hediyelerin kullanım süresi bittikten sonra yeniden hediyeler hatta tanımlanamaz.
 • Kampanya ile kazanılan hediyelerin kullanılması için cep telefonlarına bilgilendirme mesajı gelecektir. Mesaj geldikten sonra kullanımlara başlanılmalıdır.
 • Turkcell Sim Kupon Biriktir kampanyası ile 30 puan biriktirenler haftada 2 GB hediye internet kazanacaktır.
 • 45 kupon biriktirenler ise haftalık 3 GB hediye internet kullanabilme şansını elde eder.
 • Bu kampanya ile 4 GB internet kazanmak isteyenler ise toplamda 60 kupon biriktirmek zorundadır.
 • Kampanyadan bir daha yararlanmak istemeyenler iptal işlemi için “IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 4 GB” yazarak 2200’a kısa mesaj göndermelidir.

Bu kampanya dışında Turkcell Şanslı Çark ile bedava 4 GB internet kazanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. aydın dedi ki:

  internet internet

 2. aydın dedi ki:

  bedava internet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.