Web Tekno Haber

Turkcell Sarı Günler Bedava İnternet Kazanma Fırsatı!

Turkcell Sarı Günler Bedava İnternet Kazanma Fırsatı!

Turkcell sarı günler bedava internet kazanma fırsatı Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu özel günlerde yararlanılır. Bu günlerde müşteriler bedava internetlerini istediği şekilde kullanabilmektedir. Turkcell sarı günler kampanyasını 2019 yılında hayata geçirmiştir. Böylece Turkcell müşterileri özel günlerde belirlenen indirimlerden de faydalanmaktadır. Özel günler için belirlenen indirimler farklı teknolojik ürünlerde de geçerli olabilmektedir. Turkcell’in sarı günler kampanyasından yararlanmak için en yakın Turkcell mağazası ziyaret edilebilir. Ayrıca kullanıcılar web sitesi üzerinden de bilgi alabilmektedir.

Turkcell’in müşterisine sunduğu sarı günlerde sadece bedava internet kazanılmaz. Bedava internete ek olarak faturasız ve faturalı hatlara özel tarife, ev interneti ve cihaz tarifleri de mevcuttur.

Turkcell Sarı Günler Kampanyasından Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

Turkcell sarı günler kampanyasından internet kazanmak için kullanıcılar Turkcell web sitesinden 3 haftalık 10 GB internet paketi alarak toplamda 10 GB hediye internet kazanabilir. 3 haftalık 10 GB internet paketi alımları 89,90 TL olarak ücretlendirilir. Bu sayede kişiler 3 haftada toplamda 20 GB interneti özgürce kullanabilmektedir. Kampanya hediye ek toplamda 21 gün geçerli olmaktadır.

Turkcell En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları ile ilgili bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Sarı Günler Canım Kendim Paketi Nasıl Yararlanılır?

turkcell sari gunler

turkcell sari gunler canim kendim

Turkcell sarı günler Canım Kendim Paketi için kullanıcılar faturasız hat sahibi olmalıdır. Bu sayede Turkcell’in sarı günler kampanyalarına özel 55 TL tutarında bir fiyat ile paketten yararlanılabilir. Canım Kendim Paketi kullanımı için öncelikle Turkcell’in resmi web sitesi ziyaret edilmelidir. Kampanya sadece Turkcell web sitesi aracılığı ile alınabilmektedir. Paket kapsamında 15 GB internet, 500 dakika ve 1000 SMS mevcuttur. Ayrıca kampanyadan yararlanacak müşteriler için Fizy, Dergilik ve BİP uygulamalarında geçerli 5 GB internet hakkı kullanıcının hesabına tanımlanmaktadır. 5 GB hediye internet 3 uygulama içinde ayrı ayrı verilmektedir.

Turkcell Sarı Günler Fibere Giriş Paketi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell fibere geçiş kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar ayda 84,90 TL ödemelidir. Bu sayede hız sorunu yaşamadan sorunsuz şekilde evde internetlerini kullanabileceklerdir. Turkcell’in fiber alt yapısı bulunan tüm lokasyonlar da kampanyalardan yararlanmak mümkündür. Birçok internet sağlayıcısından daha kaliteli internet sunan Turkcell fiber internet hızı 15 Mbps olarak belirlenmiştir. Böylece kullanıcılar limitsiz fiber internet keyfini doyasıya çıkarmaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Samsung Galaxy Note10 Life Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler kampanyalarından biri olan Samsung Galaxy Note10 Life kampanyası Turkcell müşterilerine özel olarak sunulmuş ayrıca 10.000 mAh hediye taşınabilir şarj cihazı ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Kampanya dâhilinde müşteri Turkcell web sitesi aracılığı ile ister 3 ayda isterse peşin fiyatı ile telefon sahibi olabilir. Tarifeye ek 3 ay seçeneği ile ayda 1.816,87 taksit imkânları ile Samsung Galaxy Note10 Life sahibi olunabilir. Taksitsiz peşin alımlarda Samsung Galaxy Note10 Life Turkcell web sitesine özel 4.799,00 TL olarak müşterisine sunulmaktadır. Turkcell web sitesi üzerinden alım gerçekleştirileceği gibi Turkcell mağazasından da cihaz alınabilir. Ayrıca internet alışverişlerinde kargo ücreti alınmamaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Casper Nirvana C350.4000-4C00E Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler fırsatlarından biri olan Casper Nirvana C350.4000-4C00E kampanyasından yararlanmak için Turkcell web sitesi ziyaret edilebilir. Turkcell müşterilerine özel bilgisayar kampanyasında tarifeye ek 6, 9 ve 12 ay ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede Turkcell kullanıcıları bütçelerine en uygun taksit seçeneğini belirleyerek kampanyadan yararlanabilmektedir. Turkcell sarı günler kampanyasından yararlanmak için web sitesinde müşteriler dilerse bilgisayarın peşin fiyatını ödeyip yararlanabilir. Casper Nirvana C350.4000-4C00E ürününden faydalanmak isteyen kişiler bilgisayar alımlarında kargo ücreti ödememektedir.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan SBS DJ Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Kampanyasından Nasıl Yararlanılmaktadır?

Turkcell sarı günler kapsamında bulunan SBS DJ Bluetooth Kulak Üstü kulaklık Kampanyasından yararlanmak için Turkcell kullanıcıları 189,00 TL ödemelidir. Bu sayede ücretsiz kargo ve Turkcell garantisi ile kulak üstü kulaklık sahibi olabilirler. Ayrıca kulak üstü kulaklığın pembe, siyah ve beyaz renkleri mevcuttur.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Cellularline Aries Bluetooth Kulaklık ve Şarj Kutusu Ürününden Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler kampanyalarından biri olan Bluetooth Kulaklık Turkcell kullanıcılarına özel 6, 12, 24 ve 36 ay şeklinde tarifeye ek olarak ödenebilir. Müşteriler dilerse 399 TL peşin fiyatı ödeyerek Bluetooth Kulaklık sahibi olabilir. Kampanyandan gerçekleştirilen ürün alımlarında Turkcell garantisi ve ücretsiz kargo imkânları bulunmaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Kablosuz Hoparlör Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler kampanyalarından olan Motorola Sonic Play Plus 275 FM Kablosuz Hoparlör ürününden faydalanmak için Turkcell kullanıcıları web sitesi üzerinden 289,90 TL peşin fiyatı ödeyip ürüne sahip olabilir. Cihaz Turkcell garantisinde olup satım alımlarda kargo ücreti alınmamaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Erkek Çocuk Kulaklığı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

turkcell sari gunler firsatlari

turkcell sari gunler kampanyalari

Turkcell sarı günler kampanyasında bulunan Volkano Lisanslı Spiderman Çocuk Kulaklığı Turkcell kullanıcılarına özel 79,90 TL olarak satışa sunulmaktadır. Çocuk kulaklığını satın almak için Turkcell web sitesi ziyaret edilebilir. Ürün renk seçeneği mavi olarak belirlenmiştir. Ayrıca ürün alımlarında Turkcell garantisi ve ücretsiz kargo fırsatları sunulmaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Kız Çocuk Kulaklığı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günlerde bulunan Volkano Lisanslı Frozen Çocuk Kulak kampanyasından yararlanmak için Turkcell kullanıcıları toplamda 79,00 TL ödemektedir. Pembe seçeneği bulunan kız çocuk kulaklığı satın alımlarında Turkcell garantisi ve ücretsiz kargo seçenekleri de müşteriye sunulmaktadır.

Turkcell Şanslı Çark ile Bedava 4 GB İnternet fırsatına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Oyun Kolu Fanı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler kampanyalarından olan Hometech Fan + Powerbank’li Oyun Kolu ürününden yararlanmak için müşteriler Turkcell web sitesini ziyaret edebilir. Oyun kolu fani için 79,00 TL ödeme gerçekleştirilmesi durumunda kampanya dahlinde ücretsiz kargo ve Turkcell garantisi müşteriye sunulmaktadır. Ürünün sadece siyah renk seçeneği bulunmaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde bulunan Kablosuz Şarj Cihazı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler kapsamında Philips Qi Kablosuz Şarj Cihazı 10000 mAh ürünü için müşteriler dilerse 6, 12, 24 ve 36 ay taksit seçeneklerinden yararlanabilir. Ürünün sadece siyah rengi mevcuttur. Tarifeye ek ödeme olanakları bulunduğu gibi ayrıca müşteriler için peşin fiyatına ürün satışı da sunulmaktadır. Ürünü peşin fiyatına almak isteyen müşteriler 289,90 TL ödeme yapmalıdır. Turkcell web sitesinde tam not alan taşınabilir şarj cihazı alımlarında Turkcell müşterilerine garanti ve ücretsiz kargo imkanı da sunmaktadır.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan Motorola Sonic Play Plus 275 Hoparlör Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günler kampanyalarından biri olan Motorola Sonic Play Plus 275 Hoparlör ürününden yararlanmak için Turkcell kullanıcıları web sitesini ziyaret edebilir veya Turkcell mağazalarından ürünü inceleyebilir. Turkcell web sitesi üzerinden ürün alımı gerçekleştirilecekse Turkcell ürün için ücretsiz kargo seçeneği sunmaktadır. Ayrıca Turkcell garantisi bulunan Motorola Sonic Play Plus 275 Hoparlör için 289,90 TL ücret ödenmesi gereklidir.

Turkcell Sarı Günlerde Bulunan İnteraktif Maymun Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell sarı günlerde bulunan Happy Monkey İnteraktif Maymun Turkcell müşterilerine özel 54,90 TL’dir. Ürün özellikle çocuklar ve gençler tarafından çok beğenilmektedir. Maymuna sevgi kelimeleri söylendiğinde karşılık vererek sahibi ne kadar sevdiğini söyleyebilmektedir. Turkcell sarı günler kampanyalarından olan Happy Monkey İnteraktif Maymun, Turkcell kullanıcılarına özel fiyatı ile Turkcell garantili olup ücretsiz kargo seçeneği bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Leyla yldız cerid dedi ki:

    Paketime ek 1GB hediye ramazan hediye paketimi nasıl yükleyebilirim faturalı hattıma tksL

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.