Web Tekno Haber

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kampanyası GNÇTRKCLL kullanıcıları için özel olarak hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyada kullanıcılar, GNÇ uygulamasını kullanıyor olmalıdır. Sonrasında Challenge TV’nin indirilmesi gerekir. Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kampanyasına katılmak için, Challenge TV tarafından istenen ve düzenli aralıklarla yapılan Challenge’lere katılmak gerekir. Videolar yükleyerek kullanıcıların akıma katılması ve internet kazanması sağlanır. Bedava internet kazanmak için, yapılan karşılaşmaların kazanılması gerekir.

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı  Kampanyası Nedir?

turkcell simdi challenge zamani kampanyasi

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kampanyasının tanımı, genç Turkcell kullanıcılarına özel olarak yapılan ve video ile yayılan bir internet kazanma yarışması olarak yapılabilir. Kullanıcıların, Turkcell tarafından piyasaya sürülen Challenge TV’yi kullanımlarını arttırmak amacıyla bu kampanya hazırlanmıştır. Kampanya sayesinde, kullanımda bulunan müşterilere internet kazanma imkanı sağlanmaktadır. Amaç, Turkcell firmasının reklam kapasitesini arttırmak ve kullanımları daha yaygın hale getirmektir. Gençler için hazırlanan bu kampanya, genç kullanıcıların ve yeni hat alma hakkına sahip olan 18 yaşındaki müşterilerin Turkcell firmasını tercih etmesini sağlar. Bu sayede kullanımlar daha uygun şekilde ilerler ve gençler arasındaki popülerlik artar. Bir tür reklam kampanyası olarak kullanılabilecek bu uygulama, Turkcell tarafından sadece gençler için hazırlanmıştır.

Turkcell Salla Kazana Yepyeni Hediyeler Geldi! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kampanyasına katılmak için yapılması gereken, Turkcell bir hat sahibi olmak olmalıdır. Şartları karşılayan müşteriler, Turkcell iletişim noktaları aracılığıyla Genç Turkcell kampanyasına geçiş yaparlar. Bu kampanyanın şartlarını karşılama durumu, kişinin kimliği ile sorgulanır. Bu sayede kimlik bilgilerinden kişiye ait bir kampanya belirlenir. Genç Turkcell kampanyasına dahil olan müşterilerin GNÇ uygulamasını indirmesi sağlanır. Bu uygulamada verilen linke tıklayarak Challenge TV uygulamasına geçiş yapılır. Burada Turkcell, haftada bir ya da ayda bir, büyük ödüllü yarışmalar düzenlemektedir. Bu yarışmalara Challenge videoları çekilerek katılım sağlanır. Videolar Challenge TV’de yayınlanır ve oylama yapılır. Kazanan videoya, daha önce söylenen büyük ödül verilir. Bu sayede video sahibinin bazen 1 yıllık internet kullanımını, bazen 25 GB interneti Turkcell tarafından karşılanır.

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Uygulamasının Detayları

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kampanyasına ait detaylar, şu şekilde sıralanabilir:

 • Kampanya, sadece 26 yaş altı Turkcell kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmıştır. daha yüksek yaşlardaki kullanıcılar, bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların sadece 26 yaşın altında olmaları yeterli değildir. GNÇ uygulamasının da bu kampanya kapsamında indirilmesi gerekir. Genç Turkcell tarifesini kullanmayan müşteriler bu uygulamadan yararlanamaz.
 • Şimdi Challenge Zamanı kampanyasına katılmak isteyenlerin, istenen konuda video çekip sisteme göndermesi gerekir.
 • Challenge konularını belirli dönemlerde Turkcell belirlerken, kullanıcılar da karşılaşma Challenge yapabilir.
 • Karşılaşma Challenge’lerinde kazanan taraf bedava internet alabilmektedir.
 • Bu kampanya konusunda verilecek internet ödülü, Challenge’ların başlamasından kısa bir süre önce belirlenerek duyurulur.
 • Bedava olarak verilecek internet için, yarışmalara katılmak için ya da video yüklemek amacıyla sisteme herhangi bir ücret verilmek zorunda değildir.
 • Bu kampanya kapsamında verilecek bedava internet, sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kazanılan internet, başka kişilere devredilemez, başka bir hesaba ya da cep telefonuna aktarılamaz.
 • Verilecek kampanyanın belirli bir süresi vardır. Bu süre içinde hediye internetin kullanılmaması durumunda hediyenin devri mümkün değildir. Kişinin belirlenen süre içinde verilen hediye interneti kullanmaması durumunda hakkı yanar.
 • Verilecek internet, kişinin tarifesindeki internetten daha önce kullanılır. Kullanımda, kampanya kapsamında kazanılan internet, daha önceliklidir.
 • Challenge için katılım süresi ve katılım tarihleri Turkcell tarafından belirlenir.
 • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kapsamında sisteme yüklenen videolar, yetkililer tarafından denetlendikten sonra sisteme yüklenir ve yarışma başlatılır. Kontrol edilmeyen videolar kullanıcılara ulaşmaz.
 • Bu kampanya hakkında değişiklik yapma, kampanyayı sonlandırma gibi hakların tamamı Turkcell’e aittir.

GNÇ Turkcell Tarifesi Nedir?

GNÇ Turkcell tarifesinin tanımı şu şekilde yapılabilir; Turkcell tarafından 26 yaş altındaki kullanıcılara özel olarak yapılan kampanyalar bütünüdür. Normal şartlarda 60 TL fiyat konacak tarifeler, GNÇ Turkcell uygulamasında en fazla 40 TL’ye kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu uygulamanın hedef kitlesi, ilk defa kendi üzerlerine hat alacak 18 yaş kullanıcılarıdır. Bu kullanıcıların Turkcell bayilerine giderek kimlik göstermeleri durumunda Genç Turkcell kampanyalarından yararlanmaları sağlanır. Bu kampanyalardan yararlanacak kullanıcılar, taahhüt ile kampanyada kalırlar. Bu nedenle istedikleri zaman kampanyadan çıkış yapma olanakları yoktur. Taahhütte bulunan cayma bedelini ödemeleri halinde GNÇ Turkcell uygulamasından çıkış yapabilirler. Aynı zamanda bu uygulamada, kullanıcıların belirli dönemlerde, ünlü markalardan yapacakları alışverişlerde indirim kazanması sağlanır. Müşteri sadakatini geliştirmeyi hedefleyen bu davranış sayesinde, kullanıcıların Turkcell markasını kullanmaya devam etmeleri hedeflenir. GNÇ uygulaması, dönemlik olarak uygulama üzerinden indirim kodları dağıtarak kullanıcıların markalardan indirimli ürün almalarını destekler.

Challenge TV Nedir?

challenge tv nedir

Challenge TV’nin tanımı, Turkcell kullanıcıları için geliştirilmiş bir sosyal medya aracı, olarak yapılabilir. Bu uygulamada video paylaşımları, durum güncellemeleri, mesajlaşmalar gibi uygulama araçları bulunmaktadır. Bu uygulamanın kullanılması için kullanıcıların Turkcell Gnç tarifesine bağlı olması gerekmektedir.

Turkcell 2020 Aralık Ayına Özel 60 GB Hediye İnternet Dağıtıyor! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Challenge TV Nasıl Kullanılır?

Challenge TV uygulamasının kullanımı  kişilerin bu uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri ile başlar. Cep telefonu numarası ve kod doğrulaması ile sistemde kayıt oluşturulur. Uygulamada, düzenli aralıklarla Turkcell tarafından Challenge videoları yayınlanır. Challenge’in nasıl yapılacağına dair hazırlanan bilgilendirme videolarında, kullanıcıların bu videoları çekmek için ne kadar süreye sahip olacakları da belirtilir. Her Challenge’den önce, kullanıcılara bu video savaşının kazananlarına verilecek ödül bildirilir. Ödül miktarı Challenge süresince değiştirilemez. Kullanıcıların attıkları Challenge videoları oylanarak en çok oy alan video belirlenir. Bunun yanında bu sosyal platformda, kullanıcılar kendi Challenge videolarını da oluşturabilir. Bir kullanıcı başlangıç yapar ve Challenge konusunu Turkcell’e sunar. Bununla Turkcell yetkilileri ilgilenir ve kullanıcının videosuna ne kadar ödül verileceği belirlenir. Bu sayede Turkcell, kendi reklamını genç kullanıcılara yaptırmış olur. Challenge konusunda videolar geldikçe, kazanan belirlenir ve ödül, kazananın hattına tanımlanır. Tanımlama işlemi için gönderilecek kodun, kullanıcının kendi telefon numarasına ulaşması gerekir. Başkasının adına hat kullanan kişiler, bu ödülleri alamazlar. Çünkü ödül kodu kullanılmakta olan hatta gelir ve GNÇ uygulamasına giriş yapılan hattın, kodun gönderileceği hat ile aynı olması gerekir. Aksi durumda kullanıcıların ödülü alması imkansız hale gelir. GNÇ Turkcell kampanyalarından, başkasının adına yararlanan kişilerin tespit edilmesi halinde, kampanyalardan çıkarılmaları sağlanır. Bu nedenle bu kişiler bir daha Turkcell’e ait herhangi bir kampanyadan yararlanamaz, kampanya kodlarını kullanamaz.

GNÇ Turkcell Tarifesine Nasıl Giriş Yapılır?

Gnç Turkcell tarifesinin kullanımı için, kullanıcıların 26 yaşın altında olmaları gerekir. Daha önce hat kullanmış olsalar da, kullanıcıların 26 yaşın altında olması durumunda GNÇ Turkcell uygulamasına geçişi sağlanır. En yakın Turkcell bayisine gidilerek kimlik fotokopisi verilmesi, GNÇ Turkcell tarifesine geçişi sağlar. Kampanyaya giriş yapıldıktan sonra Turkcell mobil uygulaması indirilir ve hat, GNÇ Turkcell olarak tanımlanır. Cep telefonuna gelecek kod ile giriş yapılarak  Turkcell Şimdi Challenge Zamanı kampanyasına başvurulabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.