Web Tekno Haber

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye internet kampanyası ile tarifenize ek cepten internet kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Turkcell şirketim mobil uygulamasını indirerek giriş yapan aboneler Turkcell şirketim 4 GB hediye cepten internet kampanyasına katılmaya hak kazanır.

Turkcell Şirketim Nedir?

Turkcell şirketim; Turkcell tarafından şirket hattı kullanıcıları için geliştirilen bir uygulamadır. Şirketinize ait tüm hatlarınızın kontrolünü, internet bağlantısı olan her noktada cebinizden kolaylıkla takip etmenizi sağlar. Şirket hatlarınıza ait tarife, paket ve fatura bilgilerinizi görüntüleyerek, faturalarınızı ödemenize yardımcı olur. Şirket hatlarınızın ayarlarını bu uygulama ile değiştirebilir, hat kullanıcılarının taleplerini uygulama üzerinden onaylayabilirsiniz.

Turkcell Şirketim Mobil Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

turkcell sirketim mobil uygulamasi ozellikleri

Turkcell operatörü tarafından kurumsal faturalı veya ön ödemeli hat sahibi şirket yetkilileri için geliştirilen Turkcell şirketim mobil uygulamasının özellikleri şu şekildedir:

 • Şirket hatlarınızın kontratlı işlemlerinde; ıslak imza veya ek evrak sunmanıza gerek kalmadan, şirketim uygulaması üzerinden dijital onay hakkınızı kullanarak işlem başlatmanız mümkün.
 • Size özel hazırlanan paket ve kampanyalardan şirketim mobil uygulamasını takip ederek haberdar olabilirsiniz.
 • Turkcell şirketim mobil uygulaması üzerinden müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek karşılaşılabilecek herhangi bir sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.
 • Turkcell şirketim mobil uygulaması ile ürün, hizmet, tüm cihazlarınızın ayarları ile ilgili bilgilere anında erişim sağlanır.
 • Tüm şirket hatlarınızın kullanıcı listesini, PUK kodu bilgisini, kısa kodunu anında görebilir ve üzerinde işlem yapabilirsiniz.
 • Turkcell şirketim mobil uygulaması ile 100 hat bilgisi ekranda sıralanabilir. 100 üzeri kullanıcısı bulunan şirketler, sisteme tüm hatları kayıt ederek öncelik sırasına göre dizim başlatabilirler. Gerekli numaralara arama motoru üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gcçtrkcll uygulaması indirene 1 GB hediye internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Şirketim Uygulaması Nasıl Çalışır?

Turkcell şirketim mobil uygulamasını aktif olarak kullanabilmeniz için yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk adım olarak Turkcell şirketim mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store gibi uygulama mağazaları üzerinden cihazınıza indirip kurmanız gerekir. Bu işlem tamamen ücretsizdir.
 • Turkcell şirketim mobil uygulamasına şirketlerin özel şifre yetkilileri tarafından, GSM NO ve şifre bilgileri ile giriş yapmak mümkündür.
 • Turkcell şirketim mobil uygulamanızın şifresini hatırlamadığınız durumlarda büyük harfler ile PAROLA yazıp 8660’a ücretsiz SMS göndermeniz sonucu bilgilendirilebilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş yapmak için özel şifre yetkilisi olma zorunluluğu kısmını Turkcell müşteri temsilciniz ile görüşerek yetki elde edebilirsiniz.
 • Turkcell şirketim mobil uygulaması kullanmaya başlamadan önce kullanıcılara demo sürüm hizmeti sunar. Yetki ve şifrenizin olmasına gerek kalmadan uygulamayı indirip GSM ve şifre bölümlerine “532” yazarak giriş yapmanız sonucu tüm işlemleri ücretsiz olarak deneyip test etme hakkınız vardır.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye cepten internet kampanyası; kurumsal faturalı veya ön ödemeli hat sahiplerinin dâhil olabileceği, 1 ay süre kapsamında kullanılabilen, tarifenize ek bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 4 GB hediye cepten internet verilir. Turkcell operatörü tarafından şirketim mobil uygulaması kapsamında düzenlenen bu kampanyaya katılımınızda yurt içi data kullanımlarınız için kampanya hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye kampanyasına katılım sağlamak için gerekli şartlar şu şekildedir:

 • Kampanyaya katılım sağlamak için Turkcell abonesi olmanız gerekir. Kampanya kapsamında sunulan haklardan yararlanmak için sadece Turkcell abonesi olmanız yeterli değildir.
 • Turkcell şirketim 4 GB kampanyasından yararlanma hakkı olan Turkcell aboneleri; kurumsal faturalı hat kullanıcıları ve ön ödemeli hat sahibi şirket yetkilisi kullanıcılardır.
 • Kampanya haklarından yararlanacak olan bu Turkcell kullanıcı grubunun ilk kez Turkcell şirketim mobil uygulamasına giriş yapıyor olmaları şartı aranır.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye internet kampanyası kapsamında sunulan haklardan yararlanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Turkcell şirketim mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store uygulama mağazaları üzerinden cihazınıza indiriniz.
 • Şirketim mobil uygulamasına giriş yapınız. Ana ekranda demo hesap veya normal hesap seçeneklerinden normal hesap seçeneğini şeçerek ilerleyiniz.
 • Karşınıza çıkan formda Turkcell kurumsal hattınızın GSM numarasını ve Turkcell şifrenizi giriniz.
 • Şirketim mobil uygulamasına giriş işleminiz başarılı sonuçlanması durumunda sistem tarafından otomatik olarak şirketim aylık 4 GB kampanyasına katılımınız sağlanır.
 • Size iletilen bilgilendirme mesajı kapsamında kampanya haklarından 30 gün boyunca yaralanma hakkınız vardır.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Özellikleri Nelerdir?

turkcell sirketim aylik 4 gb hediye internet

Turkcell şirketim aylık 4 GB kampanyası kapsamında Turkcell abonelerine sunulan faydalar şu şekildedir:

 • Turkcell şirketim mobil uygulaması kapsamında katılım sağladığınız kampanyaya bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanya kapsamında gerçekleştirilen kullanımlarınızın 30 günden önce bitmesi halinde hattınızda tanımlı ek paketiniz bulunmuyorsa data kullanımlarınızda tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında size sunulan haklarınız 30 gün içinde tamamen kullanılmaz ise hattınızdan silinir. Üçüncü kişilere devredilemez veya para ile satılamaz.
 • Turkcell şirketim mobil uygulaması kapsamında hattınıza tanımlanan data haklarınız SMS ile size bilgilendirilir. Data kullanımlarınızın %80 oranında bitmesi sonucu ve %100 oranında bitmesi durumunda sistem tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar; numara değişikliği, fatura kesim tarihi değişikliği yapmanız durumunda da devam eder.
 • Hattınızı devrederseniz, hattınız kullanıma kapanırsa, farklı bir operatöre geçiş yapılırsa bu gibi durumlarda kampanya kapsamında sunulan haklar geçersiz olur ve hediye datalar hattınızdan silinir.

Turkcell fatura kesim tarihi değiştirme detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Kullanımları Nasıl Sorgulanır?

Turkcell şirketim mobil uygulaması kapsamında sunulan haklarınızın kalan kullanımlarını sorgulayarak paket aşım ücretlendirilmelerini engelleyebilirsiniz. Turkcell şirketim aylık 4 GB kampanya haklarınızı sorgulamak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Turkcell şirketim mobil uygulamasına giriş yaparak ana sayfanızda yer alan tanımlı paketler menüsü üzerinden kalan ullanımlarınızın yüzdelik dilimini kontrol edebilirsiniz.
 • Turkcell dijital uygulama üzerinden şirket hattınızın GSM numarası ile giriş yaparak kalan kullanımlarınızı “servisler” seçeneği altında kontrol edebilirsiniz.
 • Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye cepten internet kampanyanızın kalan kullanımlarını SMS yöntemi ile sorgulayabilirsiniz. Büyük harfler ile KALAN yazıp ücretsiz olarak 2200’a SMS göndermeniz sonucu bilgilendirme mesajı ile kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye cepten internet kampanyasını iptal etmek için yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Hattınıza tanımlı Turkcell şirketim aylık 4 GB kampanyasını SMS yöntemi ile iptal etmek için; büyük harfler ile “IPTAL SIRKETIM AYLIK 4GB” yazıp 2200’a ücretsiz olarak SMS göndermeniz sonucunda iptal başvurunuz sisteme kaydedilir.
 • Turkcell şirketim mobil uygulaması üzerinden de kampanya kapsamında sunulan hakların iptal işlemini yapabilirsiniz. Şirketim mobil uygulamasının ana sayfası üzerinden tanımlı paketler menüsüne girerek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Turkcell çağrı merkezi aracılığı ile kampanyayı iptal etmeniz mümkün. Turkcell müşteri hizmetlerini 532 numaralı hat üzerinden arayarak müşteri temsilcinize ulaşmanız sonucu kampanya kapsamında sunulan haklarınızın iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell şirketim 4 GB kampanyası kapsamında iptal edilen haklar fatura kesim tarihine kadar geçerliliğini sürdürür. Fatura kesim tarihinize kadar kullanımlarınıza devam edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Salih dedi ki:

  Hediyemi istiyprum

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.