Web Tekno Haber

Turkcell Siz ve Sevdiklerinize Özel Biz Tarifeleri ile Paylaşmanın Keyfine Varın!

Turkcell Siz ve Sevdiklerinize Özel Biz Tarifeleri ile Paylaşmanın Keyfine Varın!

Turkcell’in abonelerine sağlamış olduğu fırsatlardan biri Turkcell Biz tarifeleridir. Turkcell’e gelerek faturalı ve faturasız paketler içerisinden herhangi birine hattını taşıyana ya da ilk defa hat sahibi olarak Turkcell tarifelerine geçiş yapan abonelerine özel olarak çeşitli avantajlar sağlıyor. Turkcell tarifeleri kapsamında en az 2 en fazla 5 kişi ile ortaklaşa kullanabileceğiniz internet paketleri sağlıyor. Yapmanız gereken sadece Turkcell Biz platformuna ücretsiz olarak kaydolmak.

Turkcell Biz paket kapsamında tanıdıklarınızı Turkcell’e davet ettiğiniz anda referans olmanız doğrultusunda 12 ay boyunca kullandığınız pakete ek yüzde 10 indirim kazanabiliyorsunuz. Eğer faturasız hat sahibi iseniz yine 12 ay boyunca kullanabileceğiniz hediye internet fırsatı da sunuluyor. Faturalı ve faturasız hat sahipleri referans oldukları durumda 12 ay boyunca kullanılabilecek 1 GB hediye internet fırsatından da yararlanabilecek.

Turkcell Biz Paket Kayıt İşlemleri Nelerdir?

Turkcell Biz Paket Kayıt İşlemleri Nelerdir?

Turkcell Biz paket uygulamasına kayıt işlemlerini tamamlayarak paket ayrıcalıklarından faydalanılabiliyor. Turkcell’e gelerek aboneliğini başlatan bireysel müşteriler yararlanabiliyor. Faturalı ve faturasız tarifelerden herhangi birine geçiş yaparak Turkcell Biz ekibinizi kısa sürede oluşturabiliyorsunuz. Turkcell Biz tarifelerine katılım sağlayabilmek için Turkcell’in kaliteli altyapısı ile oluşturduğu Dijital operatör uygulaması üzerinden işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell’in resmi internet sitesi olan www.turkcell.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla Turkcell Biz kapsamında sunulan avantajlara ulaşabilirsiniz. Kendinize ait bir ekip oluşturarak sevdiklerinizi de bu ekibe dahil edebilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmek için Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan “Ayrıcalıklarım” sekmesi kullanılabilir. Buraya ulaşabilmek için; https://www.turkcell.com.tr/hesabim/turkcell-Biz linki kullanılabilir.

Farklı bir kişiyi referans olarak ekibinize davet edebilmek için sms yöntemi kullanılabiliyor. Cep telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile DAVET ET GSM NO yazarak 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

İçerisinde sunulan faydalar bulunulan ay içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Bir sonraki aya devretmez. Kullanılan faydaları farklı birine transfer edebilme hakkı bulunmuyor. Paket içerisinde sunulan bütün faydalar yalnızca yurtiçi tarifelerde geçerliliğini koruyor.

Turkcell Biz Paket Faydaları Nelerdir?

Turkcell Biz kapsamında sunulan paket avantajları özellikle paylaşımlı şekilde ekip içerisinde kullanılabilecek internet tarifelerini barındırıyor.

 • Turkcell Biz uygulamaları kapsamında sunulan GB tutarını ücretsiz olarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanabiliyorsunuz.
 • En az 2 en fazla 5 adet ses abonesi tarifesinde kaydı bulunan kişiler ekip oluşturabiliyor.
 • Faturasız paketler dahilinde faydadan yararlanmak istenildiğinde yalnızca 40 TL ve üzeri paketlerden geçiş yapılabiliyor.
 • Turkcell Biz tarifesi ile sunulan kampanya detayları Turkcell’in Dijital operatörüm uygulaması içerisinde “Ayrıcalıklarım” sekmesinde yer alıyor.
 • Ekip kurulduktan sonra kampanya dahilinde ekip üyeleri kendi aralarında sınırsız konuşma hakkına sahip oluyor.
 • Faturalı ya da faturasız hat ayrımı olmaksızın üyeler birbirlerine istedikleri anda internet transferi gerçekleştirebiliyor.
 • Aylık olarak en fazla 2 kere internet transferi gerçekleştirilebiliyor.
 • İstendiğinde karşı taraftan da en fazla 2 kere internet transferi alınabiliyor.
 • 25 yaş altı abonelere özel olarak her ay 2 GB günlük olarak ücretsiz internet hakkı sunuluyor. Turkcell Biz aboneliği devam ettiği sürece Turkcell Biz Genç 2 GB tarifesinden yararlanmaya devam edilebiliyor.
 • Herhangi birine referans olunduğunda yalnızca Tek seferlik internet hediyesi faydasından yararlanabiliyor. Bunun için 12 ay boyunca abone olma şartı koşuluyor.
 • Turkcell 65 yaş üstü abonelerine de farklı faydalar sağlıyor. 65 yaş üstü abonelere özel olarak akıllı fatura uygulaması tanımlanır. Ekip üyesi 65 yaş üstü kişiler için her ay 30 gün boyunca kullanabilecekleri 100 dakika hediye internet sunuluyor.
 • Ekip üyelerinin her biri 12 ay boyunca pakette kalma sözü verdiklerinde ek olarak tarifelerine 1 GB internet ekleyebiliyor. Turkcell Biz 1GB internet hakkı ekip içerisinde kalmaya devam edildiği sürede ücretsiz olarak yalnızca bir kere faydalanılabilir.

Paket faydasından yararlanabilmek için faturalı tarifeler Turkcell Biz 1 GB; faturasız tarifeler ise Turkcell Servis Faturasız Yeni 1 GB internet paketini kullanabilirler.

Turkcell Bize Özel Fiber Kampanyası Nedir?

Turkcell Bize özel Fiber kampanyası içerisinde 100 Mbps fiber internet hızından ayda yalnızca 155 TL’ye faydalanabilirsiniz. Videoların yüklenme hızı 10 Mbps indirme hızı ise 100 Mbps olarak belirlenmiştir. Paketlerde herhangi bir kota bulunmuyor. Vergiler dahil olarak sunulan kampanya 12 aylık başvuru sürecinde yararlanılabilecek kampanyadan yararlanmaya devam edebilmek için 1 Ocak 2023 tarihine kadar abonelik işleminin başlatılması gerekiyor. Turkcell Biz ekibine dahil olan kullanıcılar Superonline hızında 100 Mbps fiber internete sahip olabiliyor.

Turkcell 2022 Güncel Evde İnternet Kampanyaları detaylarına da bakabilirsiniz.

Turkcell Tv + ve 100 Mbps Fiber Turkcell Biz Kampanyası Nedir?

Turkcell Biz ekibine özel olarak sağladığı faydalardan yararlandırmaya devam ediyor. 24 aylık taahhüt verene Turkcell Fiber İnternet kampanyaları aracılığı ile çok sayıda faydadan yararlanabiliyorsunuz. TV + uygulaması içerisinde sunulan özel ayrıcalıklar da sizleri bekliyor. 100 Mbps hızında Turkcell Fiber İnternet hızını TV + uygulamalarında kullanabiliyorsunuz. Tüm bu kampanyadan 24 ay boyunca sunulan taahhüt sonucunda ayda 175 TL’ye faydalanabiliyor. Sevilen çeşitli yapımlar, belgeseller, film ve animasyonlar, haber ve çocuk kanalları TV + uygulaması içerisinde fiber internet hızı ile izlenebilecek. Üstelik uygulama içerisinde istenildiği zaman program kayıt özelliği sağlanabiliyor. 24 saate kadar kaydedilen canlı yayınlar geriye dönük olarak izlenebiliyor. Çeşitli cihazlardan uygulamaya giriş sağlanabiliyor ve bunun için herhangi bir ek ücret istenmiyor. Paket kapsamında sunulan internet limitsiz olarak kişinin kotasına tanımlanıyor. Ekipler bulunduğunuz yere gelerek modem kurulum işlemlerini ve TV + uygulamasında kullanılacak özel TV kutusunu ücretsiz olarak ev içerisinde kuruyorlar. Bağlantı işlemleri içinde herhangi bir ücret ödenmesine gerek olmuyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar faydadan yararlanabiliyorsunuz.

Turkcell Biz 1 GB Hediye Kampanyası Nedir?

Turkcell Biz 1 GB Hediye Kampanyası Nedir?

Turkcell Biz kampanyası kapsamında başvuru kaydı oluşturan ekip üyelerine özel olarak günlük kullanılabilir 1 GB hediye internet sunuluyor. Faydadan 31 Aralık 2022 tarihine kadar yararlanılabilir. Turkcell Biz 1 GB internet hakkından yalnızca ayda bir kere faydalanım sağlanabiliyor. Herhangi bir nedenden kaynaklı olarak Turkcell Biz ekibinden ayrılındığ8 anda sunulan günlük internet fırsatından yararlanılamıyor. Aylık olarak sunulan internet fırsatı yalnızca bulunulan ay içerisinde kullanılabilir. Devretme özelliğine sahip değildir. Farklı bir kişiye transfer hakkı sunulamıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan “Ayrıcalıklarım” alanı kullanılabilir. Bunun yanı sıra sms aracılığı ile de faydadan yararlanabilmek için kayıt işlemi başlatılabilir. Sms ile kayıt olabilmek için cep telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile TURKCELL Biz 1 GB yazarak 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell Biz Genç 2GB Kampanyası Nedir?

Turkcell’in 25 yaş altı gençlere özel olarak sunduğu kampanya detayları Turkcell Biz kapsamında ekip üyeliği başlatanlar için geçerlidir. Günlük olarak 2 GB Hediye fırsatından yararlanabilmek için 21 Aralık 2022 tarihine kadar Turkcell Biz paketlere geçerek işlemler başlatılabilir. Yurt içi kullanımlarda yalnızca 24 saat içerisinde geçerliliğini koruyacak 1 GB hediye internet fırsatı sunuluyor. Ayda yalnızca bir kere kullanım hakkına sahip olunabiliyor. Kampanyaya sms aracılığı ile kayıt olabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile GENC 2 GB yazarak 2200’a kısa mesaj olarak gönderilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.