Web Tekno Haber

Turkcell Soruları Bil 1 GB İnternet Kazan!

Turkcell Soruları Bil 1 GB İnternet Kazan!

Turkcell Soruları Bil sayesinde ücret ödemeden hattınıza bedava 1 GB internet yüklenir. Kim 1 GB İster olarak da bilinen bu yarışma sayesinde, kullanıcılar hem yeni bilgiler öğrenir hem de hediye internet kazanma şansını elde eder. Bu yarışmada toplam 15 tane soru bulunur. Bu sorular 5 farklı aşamada sorulur. Yarışmacılar diledikleri aşamada yarışmayı bırakma hakkına sahiptirler. Ancak yalnızca 15 sorunun 15 tanesini de doğru yanıtlayan kişiler bedava internet kazanabilir.

Turkcell Soruları Bil 1 GB İnternet Kazanmak için Ücret Öder miyim?

Turkcell Soruları Bil uygulaması için ücret ödemezsiniz. Ancak hediye ödül alınması için eğer 15 sorunun 15’ini doğru yanıtlayamadıysanız cüzi bir ücret ödemeniz gerekir. Yarışmaya katılmak için kullanacağınız platform, Bip, tamamen ücretsizdir. Uygulamayı indirdikten sonra keşfet adının altında yer alan Kim 1 GB ister bölümüne gelip, bu kanalı takip etmeniz gerekir. Kanalı takip etmek de tamamen ücretsizdir. Eğer Turkcell internet yarışmasından elenirseniz ya da ödül kazandıysanız, bir sonraki yarışmaya katılmak için beklemek zorunda değilsiniz. Hemen oyunu oynamak için telefonlarınızdan hemen yazın ve yarışmaya yeniden başlayın. Bu mesajı gönderdikten sonra kanal içinden size onay gönderilir. Bu onaya tıklamanız halinde yeniden yarışmaya başlarsınız. Yarışmadan ödül etme etmeniz halinde, ödülünüz hattınıza anında tanımlanır. Ödül tanımlandıktan sonra yarışmaya yeniden başlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell ödemeli arama nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell Soruları Bil 1 GB İnternet Yarışmasından Elenirsem Ne Kadar Öderim?

turkcell kim 1 gb ister

turkcell kim 1 gb ister nedir

Turkcell Soruları Bil uygulamasında elenmeniz halinde kazandığınız hediyeyi almak için cüzi bir ücret ödemeniz gerekir. Bu miktar yarışmanın hangi aşamasında elendiğinize göre değişiklik gösterir. İleriki aşamalarda elenen yani daha çok hediye GB kazanan kişilerin hediye internetlerini alması için ödemesi miktar daha yüksek olur. İlk aşamalarda elenen kişilerin ödemesi miktar ve alacakları hediye ise daha düşüktür. Eğer yarışmanın ilk aşamasında elendiyseniz, 2 TL ödeyerek 50 MB hediye interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra yarışmaya anında devam edebilirsiniz. Ödenmesi gereken diğer ücretler şu şekilde sıralanabilir:

  • Eğer yarışmanın ikinci aşamasında elendiyseniz, 3 TL ödeyerek 100 MB hediye interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • Eğer yarışmanın üçüncü aşamasında elendiyseniz, 4 TL ödeyerek 250 MB hediye interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • Eğer yarışmanın dördüncü aşamasında elendiyseniz, 5 TL ödeyerek 500 MB hediye interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • Eğer yarışmanın beşinci aşamasında elendiyseniz, 6 TL ödeyerek 1 GB hediye interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Turkcell Soruları Bil 1 GB İnternet Yarışmasına Nasıl Katılırım?

Turkcell Soruları Bil yarışmasına katılmak isterseniz önce BİP uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulama IOS kullanıcıları için Apple Store üzerinden, Android kullanıcıları için ise Google Play üzerinden indirilebilir. BİP uygulamasını indirdikten sonra keşfet alanına gelin ve kim 1 GB ister kanalını ücretsiz olarak takip etmeye başlayın. Bütün IOS ve Android işletimcisi ile çalışan akıllı telefona sahip kişiler bu yarışmaya katılabilirler. Kişilerin yarışmaya katılım göstermeleri için Turkcell numaralarının bulunması gerekmektedir. Yarışmayı kazanmanız halinde en geç 24 saat içinde kazandığınız hediyeler hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlanan hediye internet bir ay boyunca geçerlidir. Bu aydan sonra kullanım haklarınız silinir, diğer aya devir etmez. İnternet ödül paketi bittiği zaman kullanıcıya SMS ile bilgi verilir. Eğer bu süre içinde hattınızı başka bir numaraya yönlendirirseniz, hediye kullanımlarınız o hat için geçerli olmayacaktır. Servis aktif olduğu sürece kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir kısıtlama bulunmaktadır.

Turkcell Soruları Bil 1 GB İnternet Yarışmasında Baraj Sorusu Var mıdır?

turkcell sorulari bil 1 gb hediye

turkcell sorulari bil 1 gb hediye nasil alinir

Turkcell Soruları Bil yarışmasında baraj sorusu bulunmaz. Eğer yarışmada bir soruya yanlış yanıt verirseniz ya da 20 sn içinde yanıtınızın ne olduğunu belirtmemeniz halinde yarışmadan otomatik olarak elenirsiniz. Ancak Turkcell internet kazanma yarışmasına 24 saat sonra yeniden katılmanız ve hediye kazanmanız mümkündür. Ertesi gün bir önceki gündeki işlemler sıfırlanacaktır. Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin IOS ya da Android kullanmaları zorunludur çünkü yarışma bütün işletim sistemleri için uygun değildir.

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketi ile Kazanın

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketi İç işleri Bakanlığı ve buna bağlı olan kuruluşların çalışanlarına özel bir pakettir. Bu pakete sahip olan kişiler  BİP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli konuşmanın keyfini çıkarabilirler. Ayrıca dergilik uygulaması sayesinde popüler dergi ve gazeteleri okuyabilirsiniz. Life box uygulamasında internetinize ek 5 GB internet hattınıza tanımlanır. Paket dahilinde verilen faydalardan yalnızca yurt içinde faydalanabilirsiniz. Paket için ödenecek ücret içine KDV ve ÖİV dahil edilmiştir. Bunun içine telsiz kullanım ücreti ile telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Bu ücretler ayrıca tahsil edilecektir. Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn olarak belirlenmiştir. İnternet için ise 1 kb’tir. Paket faydalarından üçüncü şahısların faydalanması söz konusu değildir. Dergilikte geçerli olan 1 GB internet paketi bittikten sonra ücretlendirme yapılmaz.

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketine katılmak isteyen kişilerin İç işleri Bakanlığı ya da buna bağlı kuruluşlarda çalıştıklarını gösteren bir belge ibraz etmeleri gerekmektedir. Kişiler 3 kişiye referans olursa bu kişiler de kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için size en yakın Turkcell bayiisini ziyaret etmeniz gerekir. Kampanya dahilinde hattınıza tanımlanan hediyeler sonraki aya devir etmez. Ay sonunda hediyeleri kullanmamış olsanız bile, bu hediyeler silinir. Kampanya dahilinde kullanım hakları yüzde 80 ile yüzde 100’e ulaştığı zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kampanya dahilinde kazandığınız faydaların kalan miktarını öğrenmek için SMS göndermeniz yeterli olur. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmından Kalan yazın ve 2200’a mesaj atın.

Turkcell haftalık 4 GB bedava internet fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketi Kampanyasına Katılımımı Nasıl İptal Ederim?

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketine katılımın iptal edilmesi için müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olur. Kampanyayı iptal emeniz halinde o an kalan internet faydaları hattınızdan silinecektir. İptal talebi anında geçerli olur. Eğer numara değişikliği yaparsanız ya da fatura kesim tarihi değişikliği olursa kampanya faydalarınız kullanılabilir. Kampanya kapsamında kazandığınız faydaları başka bir hatta transfer etmeniz mümkün değildir. Data hattınızda kullanımlarınız geçerli olmaz. Kampanya kriterlerini sağlamamanız halinde kampanyadan yararlanamazsınız.

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketi Aylık Abonelik

Turkcell Kamu Plus Ultra Paketine aylık abonelik yapmanız halinde her yöne 2 bin dk, bin SMS ve Dergilik uygulamasında faydalardan yararlanabilirsiniz. Paket her fatura döneminde yenilecektir. Yenileme yapıldığında tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilir. Aylık abonelik yaptırmak için sizlere en yakın Turkcell bayisini ziyaret edin. Eğer kamu plus ultra kampanyasından yıllık katlama şeklinde faydalanırsanız, bu paket dahilinde verilen interneti ikiye katlamış olursunuz. Aylık toplam 15 GB internet hakkınız olur. Ancak bu şekilde Turkcell internet kampanyasından faydalanmak için mutlaka kamu çalışanı olduğunuzu bildirecek belge ile başvurunuzu yapmanız gerekecektir. Ayrıca kişiler bu şekilde 12 ay kalacaklarını taahhüt etmiş olurlar. Taahhüt süresinden önce katılımını iptal etmek isteyen kişilerin ödemeleri gereken ceza bedeli bulunur. Bu bedel ödenirse kampanyadan ayrılınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.