Web Tekno Haber

Turkcell Superonline 3 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline 3 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline bedava evde internet kampanyası ile ışık hızında fiber internet 3 ay boyunca ücretsiz olarak Türkiye’nin en sağlam fiber altyapısına sahip internet sağlayıcıları arasında yer alan Turkcell Superonline, “evde interneti olmayan kalmasın” sloganıyla çıktığı yolda müşterilerine 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden evde internet kullanım fırsatı sunmaktadır. Turkcell Superonline bedava evde internet kampanyasına katılmak ve kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Siz de evinizin keyfini ışık hızında fiber internetle çıkarmak için kampanyaya hemen katılım yapabilirsiniz.

Üstelik Turkcell Superonline Fiber internet kapsamında Turkcell TV+, Bip, Dergilik ve Lifebox gibi opsiyonların kullanımı adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmemektedir. Dolayısıyla 3 ay ücretsiz fiber internet kampanyası kapsamında her biri Turkcell uygulamasında eğlencenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Kampanya dahilinde Fizy ile müzik dinleyebilir, Turkcell TV+ ile filmleri ve dizileri izleyebilir, ve BiP ile arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Bunun dışında Lifebox ile anılarınızı yükleyebilir ve dergilik ile en iyi dergileri dilediğiniz yerden mobil cihazınız aracılığıyla okuyabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell bedava internet kampanyasını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Superonline 3 Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası Şartları

Turkcell Superonline 3 ay bedava evde internet kampanyası koşulları, şirketin resmi internet sitesi üzerinden tüm müşterilerin bilgisine sunulmuştur. Buna göre 11 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin yerine getirmesi gereken şartlar şu şekilde belirlenmiştir:

  • Kampanyadan faydalanmak isteyen yeni müşterilerin 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Çağrı Merkezi’nin aramaları gerekmektedir.
  • Turkcell Superonline Fiber internet hizmeti yalnızca Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu şehirlerde ve bölgelerde ​sunulabilmektedir.
  • Kampanyaya katılan Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin 24 ay taahhüt vermesi zorunludur.
  • İnternet kotasından düşmeden TV+, lifebox, BİP, fizy, Dergilik kullanımı, tüm Superonline bireysel yeni ve mevcut müşterilerine sunulmaktadır. İlgili uygulamaların internet kullanımları bu tarihler arasında Superonline tarafından sunulan paketlerin adil kullanım kotasından veya internet kotasından düşmez.
  • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
  • Turkcell Superonline 3 ay bedava evde internet kampanyada tüm vergiler dâhil 96 TL aktivasyon bedeli 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.
  • Kampanyada normal şartlar altında tüm vergiler dâhil 240 TL kurulum bedeli 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kampanya iptal bedeline dâhildir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilere sunulan modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Bu nedenle Turkcell Superonline hizmetinin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir.

Turkcell haftalık 5 GB bedava internet kampanyasını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Superonline Bedava Evde İnternet Kampanyası Avantajları

Turkcell Superonline bedava evde internet kampanyası avantajları bakımından oldukça caziptir. Evde fiber internet kalitesini Turkcell Superonline 3 ay ücretsiz internet ile yaşamak isteyen müşterilerin kampanyanın son katılım tarihine kadar internet üzerinden veya diğer başvuru yöntemlerini kullanarak kampanyaya katılması gerekmektedir. Turkcell Superonline ışık hızında fiber internet ilk 3 ay boyunca ücretsizdir. Üstelik fatura sürprizi yoktur. Kampanya fiyatlarına her şey dahildir.

Turkcell Superonline evde bedava internet kampanyası dahilinde modeminiz evinize kadar getirilip Turkcell personel tarafından ücretiz olarak kurulmaktadır. Herhangi bir bağlantı ücretinin ödenmediği bu kampanyada mevcut internet sağlayıcınız ile herhangi bir taahhüdünüz devam ediyorsa bu sözleşmenin iptal bedelinin 500 TL’si de Turkcell tarafından karşılanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.