Web Tekno Haber

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet 2020

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet 2020

Turkcell sürpriz nokta taktikleri ile bedava internet kazanılması mümkündür. Bireylerin Turkcell sürpriz nokta taktikleri ile bedava internet paketlerinden faydalanabilmeleri için sürpriz nokta kanalına giriş yapıp abone olmaları gerekmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Kanalı Nedir?

turkcell surpriz nokta nedir

turkcell surpriz nokta taktikleri

Turkcell sürpriz nokta kanalı Turkcell tarafından kullanıcılarına sunulan hediye kazanma amaçlı bir platformdur. Yeni Turkcell’li olanlara ve hali hazırda Turkcell kullananlara özel paketler sunan platform sayesinde kullanımlarınızı arttırabilir ve çeşitli kodlar göndererek hediye paketlerden faydalanabilirsiniz. Turkcell müşterilerinin ayrıcalıklardan faydalanması ve Turkcell kullanmaya devam ettikleri süre boyunca farklı fırsatlardan faydalanabilmeleri için ekstra internet, dakika ve SMS hediyeleri sunulmaktadır. Paket içeriğine ekstra olarak sunulan bu hediyeler, bireylerin Turkcell’de geçirdikleri süreye ve Turkcell üzerinden tercih ettikleri paketlere göre farklılık gösterirken ayrıca bireylerin yaş aralıklarına ve öğrenci olma durumlarına bağlı olarak ekstra özellikli destek paketleri de sunulmaktadır. Bireylerin uygulama üzerinden keşfet bölümüne girerek hediye paketlerini araması ve bu paketleri bularak hediyelerden faydalanmalarını esas alan uygulama sayesinde daha fazla bireyin daha uzun süre internete erişim sağlaması için birbirinden renkli internet paketleri sunulmaktadır. Turkcell, müşterilerinin ayrıcalıklardan faydalanabilmeleri için sürpriz nokta kanalına abone olmalarını talep etmektedir.

Öğrenciler İçin En Uygun Turkcell Faturasız Hat Tarifeleri 2020 bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kanalına Nasıl Abone Olunur?

Turkcell sürpriz nokta kanalına abone olmak için bireylerin Bip kapsamında yer alan keşfet menüsüne giriş yapmaları gerekmektedir. Turkcell’lilere özel Bip uygulaması sayesinde internet üzerinden video, resim ve müzik paylaşımları yapılabilmekte ve uçtan uca mesaj iletileri gönderilebilmektedir. Bireylerin kolaylıkla kullanabileceği ve Turkcell üzerinden kullanım ücreti talep edilmeden hızlı ve eğlenceli kullanım sağlayan bir uygulama olan Bip Turkcell kullanıcılarının internet, SMS ve dakika gibi hediye paketlerinden faydalanmalarını da sağlayan bir platformdur. Bireylerin Bip uygulamasını yükledikten sonra keşfet bölümüne giriş yapmaları ve ardından sürpriz nokta kanalına gelip talimatları uygulamaları gerekmektedir. Talimatlardan önce kanala giriş yapılarak abone olunması ile bireylere anında 1 GB internet hediyesi sunulmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell sürpriz nokta hediyeleri birbirinden farklı içeriklere sahiptir ve bireylere günlük olarak 3 adet ve aylık olarak 10 hediye sunulmaktadır. Bireylerin Bip uygulamasında yer alan keşfet bölümünden sürpriz nokta kanalına giriş yaptıktan sonra kanal üzerinden belirlenen noktalarda paketlerin bulunması ve hediyelerin toplanması gerekmektedir. Bu şekilde bireylerin kazanabilecekleri birçok hediye içeriği bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür.

 • Turkcell gün içinde geçerli 500 dk
 • Günlük 2 GB bedava internet
 • Haftalık 5 GB hediye internet
 • Aylık 10 GB hediye internet
 • 1 aylık Fizy Premium üyeliği
 • 3 aylık Lifebox 50 GB,
 • Bip’ten her yöne geçerli aylık 1000 dakika
 • Turkcell’liler arasında aylık 1000 dakika
 • Paycell Kart için özel internet ve diğer servislerde kullanılabilecek 50 TL

Yukarıda belirtilen hediye paketleri bireylerin sürpriz nokta kapsamında yer alan gizli paketleri bulmaları halinde hatlarına tanımlanmaktadır. Bireylerin günlük olarak bulabilecekleri sürpriz kutu sayısı 3 olurken bu sayı aylık olarak 10 adettir. Bulunan kutular sayesinde bedava internet erişimi ve diğer hediye paketlerinden faydalanmak için bireylerin keşfet kanalı üzerinden kutu aramaları gerekmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta ile Nasıl Hediye Kazanılır?

Turkcell sürpriz nokta ile hediye kazanmak için Turkcell müşterilerinin öncelikle Bip uygulamasını Android cihazlarına indirmeleri gerekmektedir. Bu işlemin ardından giriş yapılması ve keşfet sayfası üzerinden sürpriz nokta kanalına giriş yapılması gerekmektedir. Ardından bireylerin GPS’lerini açarak Turkcell tarafından belirlenen paketlerin konumlarına bakılması gerekmektedir. Bunun ardından bireylerin hediye paketlerini alabilmeleri için belirtilen konuma giderek Bip uygulamasındaki keşfet bölümünde belirtilen alanda olduklarını göstermeleri gerekmektedir. Turkcell tarafından belirlenen hediye paketlerinin bulunması için bireylerin yakınlarında bulunan hediye paketlerini belirlemeleri ve ardından belirlenen konuma giderek sisteme giriş yapmaları gerekmektedir. Belirlenen noktaya gidildikten sonra GPS özelliğinin açılması ve ardından Bip uygulaması üzerinden keşfet sayfasına girilerek belirtilen sürpriz noktada olunduğunun onaylanması gerekmektedir. Bu sayede bireylerin uygulama kapsamında verilen hediye paketlerinden faydalanma hakları bulunmaktadır. Bireylerin belirtilen konumlara gitmeden hediye paketlerini almak istemeleri halinde Turkcell sürpriz nokta taktikleri ile bedava internet paketlerinden faydalanabilmeleri de mümkündür. Bunun için bireylerin indirmeleri gereken bazı uygulamalar ve yapmaları gereken bazı adımlar bulunmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri İçin Hangi Uygulama İndirilmelidir?

turkcell surpriz nokta uygulama

turkcell surpriz nokta taktikleri icin uygulama

Turkcell sürpriz nokta taktikleri için uygulama indirilmesi gerekmektedir. Bu yöntem ile hediye paketi toplanabilmesi için bireylerin Android işletim sistemine sahip telefonları olması gerekmektedir. Bireylerin telefon işletim sistemlerinin IOS olması halinde belirtilen taktiklerden faydalanmaları mümkün değildir. Bu taktikler bireylerin konumlarının değiştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede Turkcell Bip üzerinden sunulan hediye paketlerinin bulunduğu bölümlere gidilmiş gibi gösterilerek hediye paketlerinden faydalanılması mümkündür. Bunun için bireylerin sahte konum göstermeyi sağlayan Hola Fake GPS uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Bunun için bireylerin Google Play Store’a giriş yapmaları gerekmektedir. Android telefonlarda uygulama yüklemek ve yüklü uygulamaları güncellemek için kullanılan Play Store uygulamasına giriş yapılarak arama bölümüne Hola Fake GPS yazılması ve ardından çıkan uygulamanın indirilmesi ve kurulumun gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yeni Turkcell’li Olanlara 10 GB Bedava İnternet! Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri İçin Neler Yapılmalıdır?

Turkcell sürpriz nokta taktikleri uygulamak için bireylerin Hola Fake GPS uygulamasını cihazlarına indirmiş olmaları gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra yapılması gereken adımlar şu şekildedir.

 • Google Play Store uygulaması üzerinden Hola Fake GPS uygulaması indirilir.
 • Bip uygulamasına giriş yapılarak keşfet bölümüne tıklanır.
 • Keşfet bölümü üzerinden sürpriz nokta sekmesi açılır.
 • Kutuların yerlerinin nereler olduğu sorgulanır.
 • Ardından indirilen Hola Fake GPS uygulaması açılır.
 • Bip uygulaması üzerinden hediye paketinin bulunduğu konum kontrol edilir.
 • Belirtilen konum kopyalanır ve ardından Hola Fake GPS uygulamasına giriş yapılarak belirtilen konum yazılır.
 • Ardından onaylanarak uygulamadan çıkılır.

Bu işlemler yapıldıktan sonra tekrar Bip uygulamasının kapatılıp yeniden açılması gerekmektedir. Ardından keşfet sayfasından sürpriz nokta bölümüne giriş yaparak hediyeyi anında alabilirsiniz. Hola Fake GPS uygulaması sayesinde konumunuzu Bip uygulaması üzerinden sunulan hediyenin bulunduğu konuma ayarlayarak hediyeleri oturduğunuz yerden toplama imkânınız bulunmaktadır. Bu işlemi gün içinde 3 defa tekrarlayarak istediğiniz hediyeleri kolaylıkla toplama imkânınız bulunmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri ile Neler Kazanılır?

Turkcell sürpriz nokta taktikleri ile kazanılanlar Turkcell Bip uygulaması tarafından sunulan hediye paketleridir. Paket içeriklerinde internet, dakika ve uygulama aboneliği gibi birbirinden farklı hediye içerikleri bulunmaktadır. Bireylerin belirtilen hediye paketlerinden faydalanmak için Bip uygulamasına giriş yapıp hediyelerin bulundukları konumları keşfetmeleri ardından da hediyelerinin hatlarına tanımlanmasını sağlamaları gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde bireylerin aylık 10 GB internet, haftalık 5 GB internet ve günlük 3 GB internet ve benzeri birçok internet paketinden faydalanma imkanları bulunmaktadır. Uygulama kapsamında yer alan paketlerden gün içinde en fazla 3 tane bulma ve faydalanma hakkı sunan Turkcell, bu paketlerden aylık olarak 10 tane alınmasına imkân sunmaktadır. Bireylerin uygulama üzerinden belirtilen konumlara giderek faydalanabilecekleri paketlerden ayrıca Turkcell sürpriz nokta taktikleri ile bedava internet paketleri kapsamında farklı taktikler uygulayarak faydalanmaları da mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.