Web Tekno Haber

Turkcell Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

Turkcell Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

Turkcell’den taahhütlü evde fiber internet kampanyaları, birbirinden farklı paket ve tarife seçenekleriyle sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Turkcell firması, Superonline alt yapısının bulunduğu illerde yüksek hızlı gerçek fiber internet deneyimini sunmaya devam etmektedir. Siz de bütçenize uygun fiyatlarla, evde internet kullanma ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek içeriğe sahip tarife ve kampanyalara tek tıkla başvurabilirsiniz. Evinizde yüksek hızda internet deneyimi yaşarken bütçenizi zorlamak istemiyorsanız Turkcell taahhütlü internet tarife ve kampanyalarına hemen başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell 12 Ay Taahhütlü Hız Şenliği İnternet Kampanyası

turkcell 12 ay taahhutlu hiz senligi kampanyasi

Turkcell 12 ay taahhütlü evde hız şenliği fiber internet tarifesi, uygun fiyatlarla evinde yüksek hızlı gerçek fiber internet deneyimi yaşamak isteyen müşterilerin tercihidir. Turkcell Platinum ayrıcalıklarının da verildiği bu kampanyada 100 Mbps hızında platin paket limitsiz ev interneti, 12 ay taahhütle ayda 129,90 TL’ye sunulmaktadır. Kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamen ücretsizdir. Turkcell fiber ev internetine merhaba kampanyasında tüm vergiler dahili 120 TL aktivasyon bedeli 24 aylık taahhütle birlikte ücretsiz olarak verilmektedir ve kampanya bedeline dahil edilmiştir.

Turkcell Taahhütsüz İnternet Tarifeleri ve Fiyatları ayrıntılarına da yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell 24 Ay Taahhütlü Uçuran Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell 24 ay taahhütle evde uçuran fiber internet tarifesi uygun fiyat seçeneklerine sahip olduğu için yoğun ilgi görmektedir. Bütçenizi yormayan fiyatlarla bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu online platform üzerinden yapabilirsiniz. Saat 18:00 ile 06:00 arasında limitsiz 100 Mbps hız avantajı sunan bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell Superonline alt yapısına sahip bir şehirde ikamet etmeniz yeterlidir. Kampanyanın güncel fiyatlandırması şu şekilde yapılmaktadır:

 • Turkcell 25 Mbps (18:00 ile 06:00 saatleri arasında 100 Mbps) limitsiz fiber ev interneti, 24 ay taahhütle ilk 12 ay 99,90 TL ikinci 12 ay 109,90 TL

Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan Turkcell şirketinin bu evde fiber internet kampanyası oldukça rağbet görmektedir. Kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kampanyaya başvurular devam etmektedir.

Turkcell 24 Ay Taahhütlü 3 Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell 24 ay taahhütle 3 ay ücretsiz evde fiber internet kampanyası, uygun fiyatlı ve yüksek hızlı ev interneti arayan kişilerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. İlk 3 ay ödemesini Turkcell’in yaptığı bu evde limitsiz fiber internet kampanyasında en uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. 24 ay taahhütlü bir şekilde verilen bu kampanyanın fiyatları aylık olup tüm vergiler ve 9 TL modem kullanım ücreti de fiyata dahildir. Turkcell ilk 3 ay ücretsiz internet kampanyası güncel fiyat seçenekleri şu şekildedir:

 • Turkcell 35 Mbps süper paket limitsiz ev interneti, 24 ay taahhütle ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 21 ay 109,90 TL

EBA üzerinden online eğitimlerin devam ettiği pandemi sürecinde Turkcell fiber ev interneti olan müşterilerin MEB’in online eğitimlerinin yer aldığı EBA’yı rahatça kullanabilmeleri için müşterilerin EBA’daki hızı 100 Mbps hızına çıkarılmıştır.

Turkcell 12 – 24 Ay Taahhüt Seçenekli Süper İnternet Paketleri Kampanyası

Turkcell 12 ve 24 ay taahhüt seçenekli süper fiber internet kampanyası, evde internet kullanmak isteyen kişilerin, kendi ihtiyaçlarına göre seçimde bulunup uygun fiyatlarla yüksek hızda fiber internet deneyimi yaşayabilecekleri paketlerden oluşmaktadır. Siz de internet hızınızı kendi bütçenize göre belirlemek istiyorsanız Turkcell’in sunmuş olduğu gerçek fiber internet kampanyalarından yaralanabilirsiniz. 25 Mbps veya 35 Mbps olarak kendi internet kullanma alışkanlıklarınıza göre seçim yapabileceğiniz bu kampanyalarla gerçek limitsiz fiber internet deneyimini doruklarda yaşayabilirsiniz. Turkcell’den 12 veya 24 ay taahhütle seçim yapabileceğiniz 25 Mbps veya 35 Mbps hızında fiber ev interneti paketleri için güncel fiyatlandırmalar şu şekilde yapılmaktadır:

 • Turkcell 25 Mbps limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ayda 99,90 TL
 • Turkcell 25 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 12 ay boyunca ayda 89,90 TL, sonraki 12 ay 99,90 TL
 • Turkcell 35 Mbps limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ayda 109,90 TL
 • Turkcell 35 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 12 ay boyunca ayda 99,90 TL, sonraki 12 ay 109,90 TL

Kendi bütçenize ve internet kullanma ihtiyaçlarınıza göre Turkcell evde fiber internet tarifelerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Turkcell 12 – 24 ay taahhüt seçenekli süper internet paketleri kampanyasına başvuru yapabilmek için Turkcell mağazalarına gidebilir veya internet sitesi üzerinden kampanyaya “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell 12 Ay Taahhütlü Fibere Giriş İnternet Kampanyası

turkcell fibere giris kampanyasi

Turkcell 12 ay taahhütlü evde fibere giriş internet tarifesi, bütçesine uygun hareket etmek isteyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kampanya fiyatları aylık olarak belirlenmiş olup tüm vergiler ve 9 TL modem kullanım ücreti de fiyatlandırmaya dahil edilmiştir. Siz de evinizde Turkcell fiber interneti yüksek hızlarda tecrübe etmeyi istiyorsanız bütçenizi yormayan fiyatlara bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Limitsiz fiber ev interneti kampanyasının güncel fiyatlandırması şu şekildedir:

 • Turkcell 15 Mbps limitsiz fiber ev interneti 12 ay taahhütle, ayda 89,90 TL

Bu kampanyaya başvuruda bulunmak için size en yakın Turkcell şubesine gidebilir veya Turkcell kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasından “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu kampanya sadece Turkcell Superonline fiber internet alt yapınsın bulunduğu illerde geçerlidir.

Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla! Hakkında bilgiler yazımızdadır.

Turkcell 24 Ay Taahhütlü Merhaba Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell’den 24 ay taahhütlü fiber internete merhaba kampanyası, ilk 12 ay boyunca 89,90 TL’den başlayan cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Evinde Turkcell evde fiber internet kalitesini doyasıya yaşamak isteyen müşteriler bu kampanyaya Turkcell kurumsal internet sitesi üzerinden veya Turkcell şubelerinden başvuru yapabilmektedir. 25 Mbps fiber hızında limitsiz internet kampanyasından yararlanmak için siz de internet üzerinde “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Aktivasyon, modem ve evde kurulum ücreti ödemden ilk 12 ay boyunca avantajlı fiyat seçeneğiyle yüksek hızda fiber interneti evinizde kullanabilirsiniz. 25 Mbps’den başlayan internet indirme hızına göre 24 ay taahhüt karşılığında ödemeniz gereken fiyatlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Turkcell 25 Mbps süper paket limitsiz ev interneti, 24 ay taahhütle ilk 12 ay 89,90 TL, ikinci 12 ay 99,90 TL
 • Turkcell 35 Mbps süper paket limitsiz ev interneti, 24 ay taahhütle ilk 12 ay 99,90 TL, ikinci 12 ay 109,90 TL
 • Turkcell 50 Mbps süper paket limitsiz ev interneti, 24 ay taahhütle ilk 12 ay 129,90 TL, ikinci 12 ay 139,90 TL
 • Turkcell 100 Mbps süper paket limitsiz ev interneti, 24 ay taahhütle ilk 12 ay 199,90 TL, ikinci 12 ay 209,90 TL

Gerçek fiber hızını doruklarda yaşayabileceğiniz bu internet paketi kampanyasından yararlanmak için bulunduğunuz konumda Superonline fiber alt yapısının bulunması gerekmektedir. Kampanya 24 ay taahhütlü şekilde sunulmaktadır. Turkcell taahhütlü internet kampanyaları arasında siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanlarına hemen başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.