Web Tekno Haber

Turkcell Taahhütsüz İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

Turkcell Taahhütsüz İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

Turkcell taahhütsüz evde internet kampanyaları ve fiyatları, evinde yüksek hızlarda ve kaliteli bir şekilde internete bağlanma keyfi yaşamak isteyenlerin yakından ilgilendiği tarifelerden oluşmaktadır. Siz de kendi internet kullanma alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, Turkcell taahhütsüz internet tarifeleri içinde bütçenize en uygun olan kampanyaları tercih ederek, fiber hızında interneti kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Turkcell firmasında her bütçeye uygun koşullarda birbirinden farklı evde fiber internet tarifeleri bulunmaktadır.

Turkcell Fiber İnternete Merhaba Kampanyası

turkcell fiber internet merhaba kampanyasi

Turkcell 25 Mbps fiber internete merhaba tarifesi, özellikle evinde yüksek hızlarda internet kullanmak isteyen müşterilerin bir numaralı tercihi haline gelmektedir. Evinde 25 Mbps hızında fiber internet kalitesini limitsiz bir şekilde kullanmak isteyen kişilerin fiber internet alt yapısı bulunan yerlerde ikamet etmesi gerekmektedir. Ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan Turkcell fiber internete merhaba kampanyasında aktivasyon, modem ve evde kurulum servisleri de bu ücrete dahil tutulmaktadır. Turkcell fiber internet kalitesini limitsiz bir şekilde evinizde yaşamak için bu kampanyaya Turkcell resmi internet sitesi üzerindeki kampanya sayfasında yer alan “Hemen Başvur” bağlantısına tıklayarak katılabilirsiniz.

Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla! Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell 25 Mbps Fiber İnternet Esnek Kampanya

Turkcell 25 Mbps hızında fiber internet esnek kampanya kapsamında müşterilerine hem uygun fiyatlı hem de yüksek hızlı evde internet desteği sunmaktadır. Aylık toplam kullanım miktarı 25 GB olarak belirlenen bu internet tarifesinde limitin dolması halinde müşterilerin herhangi bir işlem yapmadan 10 TL karşılığında paket bir üst kademeye otomatik olarak geçmekte ve ek 25 GB kullanım hakkı oluşturulmaktadır. Esnek paket olarak adlandırılan bu Turkcell eve fiber internet tarifesinin aylık kullanım ücreti 59,90 TL olarak belirlenmiştir. Siz de bütçenizi yormadan kaliteli ve yüksek hızlı fiber internetin keyfini çıkarmak istiyorsanız Turkcell 25 Mbps fiber esnek internet kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell 100 Mbps İnternet Biz Kampanyası ve Fiyatı

Turkcell 100 Mbps internet tarifesi Turkcell Biz ekibi üyelerine sunulan avantajlı fiyatlara sahiptir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Turkcell şirketi, evde internet tarifelerinden avantajlı fırsatlarla yararlanmak isteyen müşterilerine 100 Mbps hızında evde internet imkanı sunmaktadır. Turkcell Biz ekibi üyesi olan müşterilerden sadece bir üyenin yararlanabildiği bu kampanya ile siz de evinizde 100 Mbps hızında interneti en uygun fiyatlarla kullanabilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısının bulunduğu illerde kullanılabilen bu kampanyaya katılmak için internet sitesi üzerinden veya Turkcell Superonline müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuru yapmak mümkündür. Turkcell 100 Mbps fiber hızda Turkcell Biz kampanyası aylık fiyatı 119,90 TL olarak belirlenmiştir.

Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası

Turkcell fiber internete giriş paketi kampanyası, bütçesine uygun hareket etmek isteyen kişilerin tercihi haline gelmiştir. Uygun maliyetlerle evinde fiber hızlı internet kullanmak isteyenler, Turkcell fibere giriş paketi kampanyası kapsamında 15 Mbps hızındaki bu paketten yararlanabilmektedir. Yükleme hızı coğrafi şartlara ve şebeke yoğunluğu ile modeme göre değişiklik gösterebilmektedir. Tam performans için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir. Turkcell fiber internete giriş paketi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, 15 Mbps hızındaki interneti aylık 89,90 TL’ye alabilmektedir. Bu kampanyaya başvuru yapabilmek için Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini aramak veya Turkcell resmi internet sitesi üzerinden hemen başvur bağlantısını kullanmak yeterlidir.

Turkcell Özel 100 Mbps Platin Paket İnternet Kampanyası

Turkcell’lilere özel 100 Mbps hızında platin paket internet tarifesi, özel müşterilere yüzde 25 oranında indirim kampanyasıyla sunulmaktadır. Limitsiz interneti 100 Mbps hızında evinde kullanmak isteyen halihazırdaki Turkcell müşterileri, platin paket tarifesine geçerek avantajlardan yararlanabilmektedir. Turkcell Platinum ayrıcalıkları ve fırsatları ile birlikte sunulan bu kampanyanın aylık fiyatı 149,90 TL’dir. Fiber hızlı internet hizmeti sadece Turkcell Superonline alt yapısı bulunan illerde mümkün olabilmektedir. Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini veya Turkcell resmi internet sitesini ziyaret ederek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanya içerisinde sunulan paket, adil kullanım koşullarına (AKK) tabi değildir.

Turkcell Fiber Oyunda Uçuran İnternet Kampanyası

turkcell fiber oyunda ucuran internet

Turkcell fiber oyunda uçuran evde internet tarifesi, özellikle oyun tutkunları tarafından yoğun ilgi görmektedir. Siz de ev internetinizle yüksek hızlarda oyun keyfi yaşamak istiyorsanız, bütçenizi yormayan fiyatlarla bu kampanyanın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Turkcell fiber oyunda uçuran internet kampanyasıyla birlikte oyuncular, saat 18:00 ile 06:00 arasında 100 Mbps hızında Turkcell fiber ile rakiplerine fark atma imkanına sahip olabilmektedir. Yükleme hızı performansını üst düzey seviyede yaşamak isteyen oyun tutkunları için özel olarak sunulan bu evde internet tarifesinde Turkcell şirketi müşterilerinden aylık 129,90 TL ücret talep etmektedir. Bu kampanyaya üye olmak için Turkcell kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan fiber internet sayfasındaki “Hemen Başvur” bağlantısına tıklamanız yeterli olmaktadır.

Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği Kampanyası

Turkcell fiber internet 100 Mbps hız şenliği tarifesi, evinde yüksek hızlarda interneti en uygun fiyatlarla kullanmak isteyen müşterilerin dikkatini çekmektedir. Siz de evinizde Turkcell Superonline alt yapısını kullanarak fiber bağlantılı 100 Mbps hızında internete sahip olmak istiyorsanız, Turkcell’in sunduğu bu kampanyadan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Limitsiz ve kaliteli internetin yanı sıra Turkcell Platinum ayrıcalıklarından da faydalanabileceğiniz bu kampanyanın aylık ücreti 129,90 TL olarak belirlenmiştir. Turkcell fiber 100 Mbps hız şenliği kampanyasına hemen katılabilmek için Turkcell resmi internet sitesi veya Turkcell Superonline müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız yeterlidir.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet! Hakkında ayrıntılar yazımızdadır.

Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği Kampanyası

Turkcell fiber internet 200 Mbps hız şenliği kampanyası, evde daha yüksek hızlarda ve daha avantajlı bir şekilde internet kullanmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Sadece Turkcell Superonline alt yapısı bulunan illerde geçerli olan bu kampanya ile müşteriler evlerinde limitsiz ve 200 Mbps hıza varan internet bağlantı ve indirme hızlarıyla avantajlardan yararlanabilmektedir. Turkcell müşterilerine sunulan bu kampanyada ayrıca Turkcell Platinum ayrıcalıklarından yararlanma fırsatı da bulunmaktadır. Evde fiber internet kullanım ihtiyaçlarına göre değişen paketler arasında yer alan Turkcell fiber 200 Mbps hız şenliği kampanyasına ayda 149,90 TL ödeyerek katılım sağlayabilirsiniz. Başvurular Turkcell resmi internet sitesi ve Turkcell Superonline çağrı merkezi üzerinden alınmaktadır.

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası

Turkcell fiber internet süper paketler kampanyası farklı seçenekler sunmaktadır. 25 Mbps ya da 35 Mbps hız seçenekleri ile gerçek limitsiz fiber internetin keyfini çıkarmak isteyen kişiler, Turkcell’in bu kampanyasından gönül rahatlığıyla yararlanabilmektedir. Evinizde kullanacağınız internet ihtiyaçlarınıza göre dilerseniz 25 Mbps hızında gerçek fiber internete ayda 99,90 TL ücret ödeyerek ulaşabilirsiniz. Kampanya fiyatları aylık olarak belirlenmiştir. Evinizde limitsiz ve yüksek hızlı interneti 35 Mbps kalitesiyle yaşamak istiyorsanız da ayda 109,90 TL ödemeniz yeterli olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Turkcell şirketi, evde gerçek fiber internet kalitesini yaşamak isteyen müşterilerine birbirinden avantajlı fiyat ve zengin tarife seçenekleri sunmaktadır. Siz de Turkcell taahhütsüz internet tarifeleri ve hizmetlerinden yararlanmak için Turkcell resmi internet sitesi üzerinden ya da Turkcell Superonline müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.