Web Tekno Haber

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan!

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan!

Turkcell, takımının marşını dinleyen abonelerine hediye GB kampanyası hazırladı. Adı, Tribün Cepte Kampanyası kapsamında kendisini arayan  takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri bolca bedava internetin sahibi olacak. Böylelikle taraftar aboneler, ücret ödemeden hediye internet kazanabilecek. Turkcell, internet hediyesi vermek için farklı kampanyalar hazırlamaya bilindiği üzere devam ediyor. Turkcell’in bu seferki kampanyası taraftar aboneleri için hazırlandı. Tribün Cepte servisi üzerinden hazırlanan kampanyaya katılan Turkcell aboneleri, bedava internet sahibi olacak.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası Nedir?

turkcell takkimin marsina internet kampanyasi

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası, Turkcell’in taraftar aboneleri için hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Sunulan kampanya kapsamında abonelerin bedava internet kazanabilmesi için Tribün Cepte servisine abone olması gerekir. Tribün Cepte servisi, haftalık 2,99 TL ücret karşılığında abone olunabilen bir servistir. Tribün Cept2 servisi üzerinden Turkcell aboneleri, taraftarı oldukları takım ile ilgili marş dinletme şansına sahip olurlar. Aboneler, taraftarı oldukları takımın her maçının olduğu gün içerisinde kendilerini arayan kişilere takımlarının marşını dinleterek bedava cepten internet kazanabilirler.

Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan yararlanmak için  Turkcell abonelerin Tribün Cepte BiP kanalı üzerinden taraftarı oldukları takımının marşını seçmesi ve tüm gün kendisini arayanlara ücretsiz olarak bu marşı dinletmesi gerekmektedir. Takımlarının maçının olduğu günlerde tüm gün boyunca takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri, aynı zamanda istedikleri zaman Tribün Cepte BiP kanalı üzerinden marş seçeneklerini değiştirme hakkına da sahiptir. Turkcell aboneleri, internet hediyesini kazanmak için BiP kanalı üzerinden hazırlanmış Hediye Çarkı’nı çevirmek zorundadır.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’na için Ne Yapılır?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’na katılım sağlamak için Turkcell taraftar abonelerinin öncelikle kısa mesaj ile abonelik başvurusunda bulunması gerekir. Tribün Cepte aboneliği için Turkcell abonelerinin cep telefonlarının mesaj kısmı üzerinden TRIBUN CEPTE yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermesi gerekir. Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’na BiP uygulaması üzerinden abone olmak isteyen aboneler ise BiP Tribün Cepte kanalına girerek aboneliklerini başlatabilirler. Tribün Cepte servisi üzerinden Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor marşlarını dinletmek mümkündür ve aboneler bunun karşılığında Turkcell’den internet hediyesi kazanacaktır.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan Ne Kadar İnternet Verilir?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan hediye edilecek olan internet aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Haftalık 10 GB cepten internet;
 • Günlük 500 MB cepten internet;
 • Günlük 1 GB cepten internet;
 • Günlük 2 GB cepten internet;
 • Günlük 5 GB cepten internet şeklindedir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan farklı miktarlarda internet kazanılabilir. Turkcell aboneleri Tribün Cepte servisi üzerinden abonelik başlattıktan sonra taraftarı oldukları takımları ile ilgili ton atayabilir, spor haberlerini takip edebilir, fikstürü inceleyebilir, takımlarının maçlarda galip gelmesi ile de yine bedava internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası Detayları

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’nın geçerlilik esasları  şu şekildedir:

 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası, Turkcell’in tüm fanatik olan abonelerine yönelik hazırlanmış olan bir kampanyadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle Tribün Cepte servisine abone olması gerekir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası kapsamında abonelerin taraftarı oldukları takımlarının kazanması karşılığında internet kazanma hakkına sahip olacaklardır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan hak kazanarak Hediye Çarkı çevirecek olan aboneler, bu işlemi bir hafta içerisinde gerçekleştirmelidir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan verilen internet hediyesi haftalık ve günlük olarak sunulur, ilgili haftanın Perşembe günü de sona erdirilir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası kapsamında takım değişikliği haftada 1 kez yapılmaktadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan çark çevirme hakkını kazanabilmek için takım seçiminin maç başlamadan önce ya da maç sırasında yapılması gerekir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası kapsamında kazanılan hediye internet faydası sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’ndan kazanılan internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya bu kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası’nı iptal etmek isteyen abonelerin, cep telefonlarının mesaj kısmından IPTAL TRIBUN CEPTE yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.
 • Turkcell, Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediyesi Nedir?

gollercepte internet kampanyasi

GollerCepte uygulamasından futbol severler için 180 bin GB internet faydası, Turkcell’in taraftar aboneleri hazırlanan bir başka kampanyadır. Kampanyadan GollerCepte uygulamasını indiren bütün Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Turkcell GollerCepte uygulamasını indiren aboneler maç başına 400 MB internet kazanma şansını elde edebilirler. Aboneler, uygulama üzerinden her gol için 100 MB kazanabilir yani toplamda maç başına maksimum 400 MB internet kazanma şansına sahip olurlar. Bütün sezonun maçları toplandığında ise aboneler bir sezon için toplamda 180 bin GB internet kazanmış olurlar.

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediyesinden Nasıl Yararlanılır?

Turkcell GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB internet faydasından yararlanmak için Öncelikle Turkcell abonelerinin Turkcell GollerCepte uygulamasını indirmeleri gerekir. GollerCepte uygulamasını indiren Turkcell taraftar aboneleri maçları takip eder ve internet kazanmaları mümkündür. Abonelerin GollerCepte uygulaması içerisinden “her gol 100 MB” oyununu oynamaları gerekir. Oyun üzerinden maç başına 400 MB kazanma şansına sahip olurlar.

Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin Ücretsiz İnternet Müjdesi ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediye Kampanyasına Katılım

Turkcell GollerCepte uygulamasından taraftarlara 180 bin GB hediye internet kampanyasına katılmak için Turkcell abonelerinin öncelikle tuttukları takım için SMS ile başvuruda bulunmaları gerekir. GollerCepte uygulamasını indiren Turkcell aboneleri cep telefonlarının mesaj kısmından takım kodlarını yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Takımların kodları ise aşağıdaki gibidir:

 • Beşiktaş taraftarları için takım kodu: BJK;
 • Fenerbahçe taraftarları için takım kodu: FB;
 • Galatasaray taraftarları için takım kodu: GS;
 • Son olarak Trabzonspor taraftarları için takım kodu: TS.

GollerCepte Futbolseverler İçin 180 Bin GB İnternet Hediyesi Kampanyasının Detayları

GollerCepte’den futbolseverlere 180 bin GB hediye internet faydasının detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • GollerCepte‘den futbol severler için 180 bin GB hediye internet faydası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyaya katılım da herhangi bir sınırlama bulunmaz.
 • GollerCepte uygulamasını indiren Turkcell aboneleri uygulama içinde yer alan “her gol 100 MB” oyununu oynayarak taraftarı olduğu takımın attığı her gol üzerinden internet kazanma hakkını elde eder.
 • GollerCepte‘den futbolseverlere 180 bin GB internet hediyesi kampanyası kapsamında bir sezon için taraftarlar toplamda 180 bin GB kazanma şansını yakalayabilirler.
 • Bu Turkcell internet hediyesi kampanyasına katılmış olan ancak daha sonra numarasını farklı bir hatta taşıyan, hattını kapatan, hattının iptal olmasına veya kapatılmasına sebebiyet verecek bir durum yaşatan abonelerin kampanyaları iptal olur.
 • Turkcell operatörü, GollerCepte‘den futbolseverlere 180 bin GB hediye internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya kampanya iptal etme hakkını saklı tutar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.