Web Tekno Haber

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası

TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası, hazır kart ile Turkcell’e gelen müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell, hattını kendi operatörüne taşıyan faturalı veya faturası müşterilere; yeni numara ile Turkcell’e gelen faturalı veya hazır kart müşterilerine 2020 yılı itibari ile türlü avantajlar sunmakta ve hediyeler vermektedir. Turkcell kampanyaları son hızla devam ederken TL Hediyeli Tanışma Seti, Turkcell hazır kartlı olacak müşteriler için oldukça avantajlı.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası Nedir?

turkcell tl hediyeli tanisma seti

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti, Turkcell’e hazır kart ile gelecek müşteriler için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell’e yeni bir numara yani hat ile geçmek gerekir. Bunu yaparken hazır kart müşterisi olunmalıdır. Kampanya kapsamında yeni numara ile hazır kart abonesi olacak Turkcell müşterilerine TL ve cepten GB hediye edilecektir.

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’na katılmak için, yeni bir hat alarak hazır kart ile Turkcell’e gelmek yeterli olacaktır. TL hediyesi otomatik olarak hat açıldıktan sonra abonenin bakiyesine tanımlanacaktır. Aynı zamanda hat açılışından sonraki ilk 30 gün içinde aboneler internet hediyesi de kazanabilmektedir. Abone, hattının açılışının ardından 30 gün içerisinde HAT HEDIYESI 5GB yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderdiği takdirde hattına aynı zamanda 5 GB internet hediye edilecektir. Hediye edilen 5 GB cepten internet 30 gün yani bir aydır.

Turkcell TL Hediye Tanışma Seti Kampanyası’nı İptal Etmek

Turkcell TL Hediye Tanışma Seti faydasını iptal etmek için ücretsiz kısa mesaj gönderilir veya müşteri hizmetleri aranabilir. Aboneler kazandıkları hediyeleri iptal etme hakkına sahiptir. Hat açıldıktan sonra TL hediyesi kişinin hattına tanımlanır. Bu TL bakiyesi kullanılmadan iptal edilebilir. Açılış hediyesi iptali için İPTAL TL TANISMA yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Aboneler, hat açılışının ardından SMS ile yaptıkları 5 GB cepten interneti de iptal edebilirler. Yükleme faydası iptali için de IPTAL HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Turkcell TL Hediye Tanışma Seti Kampanyası Detayları

TL Hediye Tanışma Seti faydasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir ve son katılım tarihi 30.12.2020 şeklindedir.
 • TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan abonelerin hatları, içinde 35 TL ve 6GB hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6 GB internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Açılış anında hediye edilen 6 GB internetin 3 GB’ı, Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.
 • Üstelik kampanyadan yararlanan aboneler, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde 30 gün geçerli 5 GB hediye kazanacaklardır. SMS gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecektir.
 • Askercell servisi abonelerine 5 GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 dakika hediye edilecektir.
 • 5 GB hediye ve Askercell için 100 dakika faydasından hat açılışını takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
 • Hediye 35 TL; mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamaz. Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35 TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmez, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamazlar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35 TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilirler.
 • Açılış hediyesi olan 3 GB ve yükleme faydası olan 5 GB hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 4kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 dakika faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL’lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.
 • Turkcell kampanyaları hakkında detaylı bilgi Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya Turkcell web sitesi üzerinden yapılabilir.

Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyası

Turkcell Sponsorlu Hat Turkcell’e yine hazır kart ile gelen müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır. Faturalı hat müşterileri yeni hat alarak bireysel ön ödemeli hazır karta geçtiklerinde kart açılış vergileri ilk aydan alınmaz. Sponsorlu Hat Kampanyası kapsamında aboneler hatlarının açılışı esnasındaki vergileri hemen ödemez hatta 12 aylık takside bölebilir.

Turkcell Sponsorlu Hat Kampanyası Detayları

turkcell sponsorlu hat kampanyasi

Sponsorlu Hat Kampanyası içerikleri şu şekildedir:

 • Yeni bir ön ödemeli bireysel hat almak isteyen Bireysel Faturalı Turkcell müşterisi, bu kampanya sayesinde ön ödemeli yeni tesis hattının açılış anında oluşan- Yeni Tesis ve Özel İletişim – vergilerini dilerse açılış anında peşin ödemek yerine faturalı hattının faturasında 12 eşit taksitle ödeme avantajına sahip olabilecektir.
 • Ön ödemeli hattın açılış vergilerine, faturalı hat sponsorluk yapacaktır. Faturalı hattın ön ödemeli yeni tesis hattın açılış vergilerine sponsor olabilmesi için bazı koşulları yerine getiriyor olması gerekir. Bu koşullar aşağıdaki gibidir:
 • Faturalı hat ve ön ödemeli yeni tesis hat aynı T.C. Kimlik No’ya bağlı olmalı ve T.C. Kimlik No bazında fatura borcu olmamalıdır.
 • Faturalı hat en az 6 aydır Turkcell’de ve faturalı olarak bulunuyor olmalı, sahtecilik ve kredi sistemlerindeki kontrolleri olumlu olmalı, bireysel ve T.C. uyruklu olmalıdır.
 • Sponsor olacak faturalı hat, kara listede olmamalı, eksik sabit evrakı bulunmamalı ve borç kapaması olmamalıdır.
 • Kampanya detayı dahilinde; Sponsor olan faturalı hat, 12 ay içinde sadece bir ön ödemeli hatta sponsor olabilir. Eğer 12 ay içindeki herhangi bir dönemde, faturalı hat iptal edilirse, ödeme tipi değişikliği, devir, numara taşıma işlemlerinden birini gerçekleştirirse, ön ödemeli hattın açılış vergi taksitlerinin geri kalan kısmı tek seferde faturalı hattın son faturasına yansıtılır.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell bayilerine gidilmelidir.

Ayrıca Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hoş geldin 8 GB Paketi

Turkcell Hoş geldin 8 GB, Turkcell’e yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen hazır kart müşterileri için geçerli bir pakettir. Paket kapsamında her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 100 SMS kullanımı, 8 GB cepten internet ve BiP uygulamasında geçerli 1 GB cepten internet kullanıcıya sunulmaktadır. Paketin toplamda aylık fiyatı 39 TL’dir. Bu fiyat, Turkcell’e yeni gelen aboneler için geçerlidir. Turkcell kampanyaları dahilinde bu pakete katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir. Paket içerisindeki tüm faydalar yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.