Web Tekno Haber

Turkcell TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020

Turkcell TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020

Turkcell tarifeleri ile siz de kendiniz için en uygun paketi bulabilir, en iyi Turkcell deneyimini yaşayabilirsiniz. Faturalı, faturasız, genç vb. gibi abonelerin tümü Turkcell’de kendilerine uygun bir paket bulabilirler. Yeni Turkcelliler, faturalı hat sahipleri, Turkcell hazır kart kullananlar, hazır karttan faturalıya geçiş yapanlar, yurt dışında kullanım arayanlar, yurt dışını aramak isteyenlerin tümü Turkcell’de ekonomik bir paket buluyor. Turkcell bünyesinde aboneleri için zengin paket çeşitleri bulundurmaktadır. Farklı ihtiyaçlar bu şekilde Turkcell ile kolay bir şekilde giderilmiş oluyor.

Turkcell TL Yükleme İle Kullanabilecek Hangi Tür Paketler Var?

turkcell tl yukleme ile en iyi paketler

turkcell tarifeleri

Turkcell paket türleri başında yeni turkcell abonelerine özel paketler gelmektedir. Bu paket türlerinde hem faturalı hem de faturasız aboneler, fırsatlardan faydalanma imkanını elde ederler. Faturalı hatlar için paketler ve tarifeler de ulunmaktadır. Lifecell paketleri bulunabilir. Turkcell rahat paketler ise haftalık paketleri kapsamaktadır. Turkcell rahat paketler kapsamında müşterilere birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Bu paketlerin satın alınması da kolaydır. Hazır kart paketleri adında da anlaşılacağı üzere Turkcell hazır kart kullanıcılarına yönelik hazırlanmıştır. Son olarak kontratlı cihaz tarifeleri bulunmaktadır. Zaten Turkcell kullanıcısı olan kişiler tarifelerine ek olarak akıllı telefon ya da akıllı cihaz satın alımı gerçekleştirebilir ve kendilerine özel ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet 2020 hakkında detaylar yazımızdadır.

Turkcell GNÇ Fırsat Paketi

Turkcell GNÇ Fırsat Paketi yalnızca 25 yaş ve altına özel kullanıcılara özel olarak hazırlanmıştır. Dileyen müşteriler aylık olarak dileyen müşteriler de paketi yıllık olarak satın alabilirler. Yıllık satın alımlarda müşteriler ekonomik fiyatlardan faydalanabilirler. Bu tarife kapsamında 3 B internet, 500 DK, 2 GB internet ve ilk ay 10 GB internet hediyesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca en popüler sosyal medya uygulamalarında olan Facebook, Twitter, Instagram, Youtube uygulamalarında geçerli 2 GB hediye internetiniz anında hattınıza tanımlanır. Bitmedi, tarifeyi satın alan aboneler BİP’e özel 5 GB yüksek kaliteli görüntülü konuşmanın keyfini çıkarabilirler. TV Plus’ta geçerli 5 GB internet hediyesi sayesinde, canlı TV kanalları izlenebilir.

Turkcell GNÇ Fırsat Paketinde Sunulan Faydalar Nelerdir?

Turkcell GNÇ Fırsat Paketinde sunulan faydalar başında abonelerin Fizy üzerinden 5 GB internet ile hem müzik hem de videonun keyfini çıkarması gelir. Ayrıca saklama alanının olmadığından şikayet eden kişiler Life box’ta geçerli 10 GB saklama alanının keyfini çıkarabilirler. Dergilik uygulaması sayesinde, Türkiye’nin en popüler dergi ve gazetesini okuyabilirsiniz. Bitmedi GNÇ fırsat paketlerine abone olan kişilerin tarifesi yurt dışında da geçerli olur. Yurt dışında bulunduğunuz süre boyunca, bulunduğunuz ülkeden Türkiye’ye arama yapabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Bu faydalardan yararlanmak ve tarifeye abone olmak isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra GNC Fırsat yazıp 2200’a mesaj göndermeniz gerekmetedir. Dilerseniz size en yakın Turkcell bayisini ziyaret ederek ya da müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell Turbo Plus Bol Paketi

Turkcell Turbo Plus Bol Paketi bol içerikleri ile dikkat çekmektedir. Bu paket kapsamında aboneler her yöne bin DK, her yöne 250 SMS ve dergilik uygulamasında geçerli 1 GB internetin sahibi olurlar. Bu paketten bütün Turkcell faturalı ses hattı kullanıcılarının faydalanması mümkündür. Paket kapsamında hatta tanımlanan kullanımlar yalnızca yurt içinde geçerlidir, yurt dışında kullanılması mümkün değildir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı dilerseniz KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarınız için de kullanabilirsiniz. Paket ücreti içinde hem KDV hem de ÖİV dahil edilmiştir. Ancak telsiz kullanım ücreti dahil değildir. Bu ücret, her ay hattınızdan otomatik olarak çekilecektir. Paket kapsamında kişilerin hattına tanımlanan haklardan üçüncü kişilerin faydalanmaları mümkün değildir. Paket faydaları kullanılmamış bile olsa bir sonraki aya devir edemez. Faydaların ticari gelir elde etmek adına satılması mümkün değildir. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde abone hakkında gerekli olan yasal işlemler yapılacak ve kampanya tek taraflı olarak iptal edilecektir.

Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paketi

turkcell canim kendim firsatlari

turkcell canim kendim tarifesi

Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paketi kapsamında siz de sevdikleriniz ile doya doya konuşabilir, ayrıca mesajlaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen uygulamalara girebilir, bedava GB’larınız ile kendi kotanızdan yemekten kurtulabilirsiniz. Bu paket yalnızca hazır kart sahipleri için uygundur. Paket kapsamında her yöne 500 dk konuşma hakkı, 15 GB internet, bin SMS tanımlanır. Bunlara ek olarak kampanyada ek avantajlar bulunur. Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet, Fizyde geçerli 5 GB internet ve BİP uygulamasında geçerli 5 GB internet ek avantajlar arasında yer alır. Paket geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün tamamlandıktan sonra paket yenilenmez ve sunulan faydalar silinir. Paketi satın almak isteyen aboneler Turkcell resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da telefonlarına akıllı Dijital Operatör uygulamasını indirebilirler. Paket kapsamında kullanımlar, bilgilendirme mesajının gelmesi ile yapılabilir.

Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paketi Kullanımı

Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paketi kullanımı yurt dışı, Kıbrıs, roaming ve FCT için geçerli değildir. Paket faydaları bittikten sonra eğer varsa abonelerin diğer paketlerine geçilir. Başka hatta tanımlı paketin bulunmaması halinde ise, kişiler normal tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar. Kampanya faydaları yurt içinde her yöne geçerli olacaktır. Kampanya otomatik olarak yenilenmez. Kampanyadan yeniden faydalanmak isteyen müşterilerin başvurularını yeniden iletmeleri yeterli olur. Dijital operatör uygulaması üzerinden yapacağınız TL yüklemesinden sonra paketten faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartınızı kayıt etmeden, güvenli bir şekilde uygulama üzerinden TL yükleyebilirsiniz. Kredi kartınız ile TL yükleseniz bile güvende olursunuz. Kredi kartı bilgileriniz Turkcell Paycell ödeme platformunda PCI DSS güvenlik sertifikasına sahip alt yapı ile saklanmaktadır. Master Card, Visa, American Express gibi üyeleri bulunan bu sistem, konsey üyeleri tarafından onaylanmaktadır.

Yeni Turkcell’li Olanlara 10 GB Bedava İnternet! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paketi Kullanımından Kalan Faydalar Nasıl Öğrenilir?

Turkcell Canım Kendim 15 GB İnternet Paketi kullanımından kalan faydaların öğrenilmesi için telefonlarınızdan mesaj atmanız yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Bir iki dakika içinde tarafınıza kalan kullanımlarınız ile ilgili bilgilendirme mesajı gelecektir. Kalan kullanımlarınızı öğrenmek için Dijital Operatör uygulamasını da ziyaret edebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza tamamen ücretsiz şekilde Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Eğer kampanyadan faydalandığınız sırada hattınızı başka bir numaraya yönlendirirseniz, kampanya faydaları geçerli olmayacaktır. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama bulunmadığından, gönül rahatlığı ile kampanyadan faydalanabilirsiniz. Eğer kampanyayı iptal etmek isterseniz tek bir SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra iptal yazın boşluk bırakıp canım kendim yazdıktan sonra mesajı 2200’a gönderin.

Turkcell paketinizden kalan kullanım haklarınızı paketi iptal etmenize rağmen, önceden belirlenen süre dahilinde kullanabilirsiniz. Paket kullanım haklarınızın iptal olması, geçersiz olması hallerinde zaten tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kampanya kapsamında kişiler sahip oldukları faydaları başka bir hatta transfer edemezler. Aboneler hatlarında başka tarife satın alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.