Web Tekno Haber

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan!

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan!

Turkcell, meraklılarının ilgisini çekecek yeni bir etkinlik ile sizlerle yeniden buluşmak için bir kampanya sunmaktadır. Tribün Cepte kampanyası kapsamında Turkcell aboneleri, kendilerini arayarak takım şarkılarını dinleyenler için büyük miktarda internete sahip olacak. Bu yazıda Turkcell ekibinin aboneleri için hazırladığı ve bol miktarda GB kazanmanızı sağlayacak kampanya hakkında ayrıntılarını açıklayacağız. Turkcell, internet hediyeleri vermek için çeşitli etkinlikler hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’in kampanyası bu kez hayran abonelerinin ilgisini çekecek nitelikte. Tribün Cepte servisi üzerinden hazırlanan etkinliklere katılan Turkcell aboneleri ücretsiz internet erişimi alacak.

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

turkcell tribun cepte uygulamasi hediye gb

Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” etkinliği, Turkcell’in hayran aboneleri için hazırladığı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında abonelerin ücretsiz internet alabilmek için Tribün Cepte hizmetine abone olmaları gerekmektedir. Tribün Cepte servisi haftalık 2.99 Türk Lirası olan bir abonelik hizmetidir. Aboneler, servis üzerinden seçilen takım için milli marşı çalma imkanına sahip olacak. Aboneler, seçilen takımın maçında her gün takımın milli marşını dinlemek için çalışanlarını arayarak para kazanabilirler.

Turkcell GNÇ’ye Gel 20 GB Bedava İnternet Kazan ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan Kampanyası’ndan Nasıl Yarar Sağlanmaktadır?

Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” etkinliğinden faydalanmak için abonelerin Tribün Mobile BIP kanalından kendi takımlarının milli marşını seçmeleri ve milli marşı gün boyu ücretsiz dinlemeleri gerekiyor. Turkcell aboneleri, maç günü boyunca takımın milli marşını dinler ve Tribün Cepte BİP kanalı üzerinden istedikleri zaman ilk seçimlerini değiştirme hakkına sahiptirler. Turkcell aboneleri, internet hediyeleri kazanmak için BİP kanalında hazırlanan hediye çarkını döndürmelidir.

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan Kampanyası’na Katılım Sağlamanın Yolu Nedir?

Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” etkinliğine katılmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle SMS ile abonelik başvurusu yapması gerekiyor. Tribün Cepte aboneliği için abonenin telefonun mesaj kısmından TRİBÜN CEPTE yazarak 2200’e SMS göndermesi gerekmektedir. Turkcell ekibinin milli marşını dinlemek için Bol GB Kazan kampanyasına BIP üzerinden abone olmak isteyen aboneler, BIP Tribün Cepte kanalına girerek aboneliğe başlayabilirler. Tribün Cepte servisinden Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor milli marşlarını çalabilirsiniz. Turkcell meraklılarının ilgisini çekecek yeni bir spor hazırladı. Tribün Cepte etkinliğinde Turkcell aboneleri, takımlarının milli marşını dinlemek için bol miktarda internete sahip olacak. Bu yazıda Turkcell ekibinin milli marşını dinleyin ve çok gigabayt kazanın! Başlığının ayrıntılarını açıklayacağız. Turkcell, İnternet hediyeleri vermek için çeşitli etkinlikler hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’in kampanyası bu kez hayran abonelerinin ilgisini çekti. Tribün Cepte servisi üzerinden hazırlanan etkinliklere katılan Turkcell aboneleri, interneti ücretsiz kullanma hakkına sahip olacak.

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan Kampanyası Ne Kadar Bedava İnternet Kazana Hakkı Sunmaktadır?

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan aktivitesinden farklı miktarlarda internet kazanabilir. Turkcell aboneleri, Tribün Cepte servisine abone olduktan sonra, takımla ilgili tonlar atayabilir, spor haberlerini takip edebilir, ekipmanlara bakabilir ve bedava internet kazanabilir. Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından ne kadar internet verilir sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

 • Haftalık 10 GB,
 • Günlük 500 MB,
 • Günlük 1 GB,
 • Günlük 2 GB,
 • Günlük 5 GB.

Turkcell Tribün Cepte Uygulamasıyla Bol Bol Hediye GB Kazan Kampanyası Kapsamındaki Detaylar Nelerdir?

turkcell tribun cepte internet firsati

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası detayları aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” etkinliği tüm Turkcell aboneleri için tasarlandı.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Tribün Cepte servisine abone olmaları gerekmektedir.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” kampanyası kapsamında aboneler, takımlarından ödül olarak internete hak kazanacak.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” etkinliğine katılabilen ve direksiyonu çeviren abonelerin bu işlemi bir hafta içinde tamamlaması gerekiyor.
 • Turkcell ekibinin milli marşını dinlemek, her hafta ve her gün GB Win etkinliği ile sağlanan çok sayıda internet hediyesini sağlayacak ve ilgili haftanın perşembe günü sona erecek.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” kampanyası kapsamında haftada birtakım değişiklikleri yapılacak.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” kampanyasından çark çevirme hakkı kazanmak için takım seçimi maç öncesinde veya sırasında yapılmalıdır.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” kampanyasından elde edilen internet hakları sadece ev kullanımı içindir.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” ile elde edilen internet, üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.
 • Turkcell ekibinin “Takımınızın marşını dinlet, bol bol GB kazan” etkinliğini kazanmak için etkinliği iptal etmek istiyorsanız cep telefonlarının mesaj kısmına “İPTAL TRİBÜN CEPTE” yazıp 2200’e SMS göndermeniz gerekiyor.
 • Turkcell, her türlü değişiklik yapma, kampanyayı askıya alma veya iptal etme, Turkcell ekibinin milli marşını dinleme hakkını saklı tutar.

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası! Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Tarife Değişikliği Yöntemleri Nelerdir?

Turkcell hattınızın faturalı veya faturasız kullanımı sırasında sorun yaşıyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlemler yaparak diğer tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Çevrimiçi ticaret yoluyla sınırlı bir seçenek listesiyle karşılaşabilir ve sizi memnun etmeyebilirsiniz. Daha kapsamlı bir işlem yapmak istiyorsanız, Turkcell müşteri hizmetleri departmanını arayarak kullandığınız tarifeyi değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem için önce 532 veya 0532532 00 00 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ardından ihtiyaçlarınıza göre kullanmak istediğiniz paketleri söyleyebilir ve ardından müşteri hizmetlerinden kaç adet paket kullandığınızı ve en çok nerede sorunla karşılaştığınızı söyleyebilirsiniz. Bu nedenle internet paketiniz yeterli gelmiyor ise rapor etmenizi ve gerekli bilgileri sağlamanızı öneririz. Müşteri hizmetleri üzerinden yaptığınız değişiklikler tarifinizi anında etkileyecek ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Tarife Değişikliğinin Bir Cezası Var Mıdır?

Turkcell tarife paketleri genellikle bir yıllık formdadır. Bir yıllık paket değişiminde, kişinin faturasına paket değişikliği cezası da eklenir. Elektrik faturasının kalan süresi boyunca ödenecek tutar, elektrik faturasındaki değişimden az ise sadece kalan tutarı ödeyerek elektrik fiyatını değiştirebilirsiniz. Tarife değişim cezaları her kampanya, paket ve tarife için ayrı ayrı alınır. Turkcell tarife değişiklikleri için iletişim noktalarından veya müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.