Web Tekno Haber

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası

Turkcell’den yeni Turbo Fırsat 15+ Kampanyası Turkcell’in faturalı aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yıllık katlama özelliği kullanan faturalı aboneler hatlarındaki ikiye kutlama özelliğinden faydalanabilecek. Turkcell Turbo Fırsat kampanyasından sadece Turkcell’in faturalı aboneleri yararlanabilmektedir.

Turkcell Yıllık Katlama Kampanyası

turkcell yillik katlama kampanyasi

Turkcell’in Yıllık Katlama Kampanyası ana paketin üzerine alınabilen, internet kotasını ikiye katlayan kampanyadır. Kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında paket ücret değişikliği yansıtılmaz. Yıllık Katlama kampanyası kapsamında ikiye katlanan internet kotasını kısmen ya da tamamen kullanmamış olması halinde, kullanmadığı kısmın bir sonraki aya devri gibi herhangi bir talebi olmayacaktır. Söz konusu internet faydalarını başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır. Yıllık Katlama Kampanyasında abone olmak için Turkcell Müşteri Hizmetleri aranıp detaylı bilgi alınmalıdır.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası Nedir?

Turkcell Turbo Fırsat 15+, faturalı hatların kullanabileceği bir kampanyadır. Kampanyanın içerisinde internet haricinde türlü faydalar da bulunmaktadır. Kampanya kapsamında Turkcell faturalı aboneler, Yıllık Katlama Kampanyası sayesinde tarifelerinde mevcut internet haklarını ikiye katlarlar. Turbo fırsat 15+ Kampanyası taahhütlü bir kampanyadır.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’ndan Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’ndan yararlanabilecek kişiler, 18.10.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler, şeklindedir. Kampanyadan aşağıdaki kriterlerden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler:

 • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya internet paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler;
 • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikâyet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler;
 • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler;
 • 01.2020 itibarıyla son 90 gün içinde şahıs şirketinden şahsa, şirketten şahsa devir yapmış bireysel faturalı Turkcell aboneleri kampanyaların diğer kuralları aynı kalacak şekilde yararlanabilecektir.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’na Katılmak

Turkcell Turbo Fırsat 15+’a katılmak için TFIRSAT15PLUS yazıp 2200’a gönderilir ve yıllık abonelik onay mesajının ardından başlamış olur. Kampanyaya katılmak için atılan kısa mesaj ücretsizdir. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten de katılım sağlanabilir. Yıllık abonelik taahhütlü bile olsa Turkcell abonesi istediği an kampanyayı ital edebilir. Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’nı iptal etmek için müşteri hizmetleri aranabilir veya IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Taahhütlü abonelikleri iptal etmek belirli bir ücrete tabii olabilmektedir. Burada kişi sadece cayma bedelini öder ve kampanyası iptal olur.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası Detayları

Yıllık Katlama Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’nın detayları aşağıdaki gibidir:

 • Turbo Fırsat 15+ Kampanyası ile paketteki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 15 GB internet kullanabilir; her yöne 1500 dakika, her yöne 100 SMS/MMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Turbo Fırsat 15+ Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile abonelerin, Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında ana paketteki interneti ikiye katlanır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • 07.2020 tarihi itibariyle kampanyaya kontratlı yeni gelen aboneler için fiyat 74 TL olarak güncellenecektir.
 • 02.2020 tarihi itibarıyla Turbo Fırsat 15+ paketinden Lifecell+ Bol paketindeki aboneler artık faydalanamazlar.
 • 03.2020 tarihi itibarıyla Turbo Fırsat 15+ kampanyasından Lifecell Sarı Günler, Turbo Fırsat 10+ ,Lifecell Fırsat 9GB,Turbo Dijital 12 paketlerindeki müşteriler faydalanamayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Fırsat 15+ Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 40 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’nın Geçerli Olduğu Tarifeler

turkcell turbo firsat kampanyasi

Turbo Fırsat 15+’ın geçerli olacağı tarifeler Turkcell tarafından en son güncellenen tarifelerdir. Bu tarifeler şu şekilde verilmiştir:

 • 03.2020 tarihi itibari ile kampanyadan seçili tarifelerde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Turbo Fırsat 15+, Lifecell Sarı Günler+, Lifecell+ Ekstra, Lifecell Fırsat 9 GB, Lifecell Mix, Lifecell Up 7, paketlerindeki müşteriler Turbo Fırsat 15+’tan faydalanamazlar.
 • Turbo+ Süper Fırsat, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Fırsat Super;
 • Faturalı 3 GB Plus, Akıllı 5 GB, Faturalı Avantaj 5 GB;
 • Turbo Fırsat 42, Turbo+ Eko, Turbo + Hepsi Bol;
 • Lifecell Süper Avantaj, Turbo Midi, Turbo Maksi;
 • Lifecell Fırsat Midi, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell + Eko;
 • Turbo 5 GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Bizbize 3 GB, Turbo 6 GB, Turbo Bizbize 5 GB;
 • Lifecell Plus 5 GB, Kamu Özel, Emniyet Özel;
 • Kaçmaz 39 – 500 dakika, Lifecell İlk Hattım, Turbo Dijital 10, Turbo + Midi 6 GB, Turbo + Eko 5 GB, Turbo + Maksi 3 GB, Turbo + Eko 6 GB, Turbo + Eko 8 GB, Turbo + Avantaj 6 GB, paketlerindeki / tarifelerindeki müşteriler Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’ndan (Katlama Kampanyası) yararlanabilecektir.

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’ndaki Faydalar

Turbo Fırsat 15+ Kampanyası’nın faydaları sadece internet ile sınırlı kalmıyor. Turbo Fırsat 15+’tan yararlanan aboneler internetini ikiye katlamanın yanı sıra paket kapsamında birçok faydanın sahibi oluyor. Bu faydalar ise şu şekildedir:

 • BiP uygulamasına özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşma imkânı;
 • Dergilik ve Dergilik uygulamasına özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini hiçbir sıkıntı yaşamadan okuma;
 • Fizy müzik uygulamasına özel ek 5 GB ile müzik dinlemek;
 • Lifebox’a özel ek 5 GB internet ile tüm fotoğraf ve videoları internet kotasını etkilemeden yedekleme ve telefonlarda yer açma fırsatları.

Turkcell Turbo Fırsatlara gelen müşteriler yıllık veya aylı abonelikler ile internetlerini ikiye katlar ve türlü faydalardan yararlanabilir. Detaylı bilgi Turkcell müşteri hizmetlerinden de alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.