Web Tekno Haber

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet

02.01.2021
479
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıların 2021 yılında faaliyetlerine devam edebilmeleri için destek sağlıyor. Uygun fiyatı nedeniyle aynı zamanda GSM’in de tercih ettiği operatörler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Ayrıca Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, her yıl yeni yıla hediyeler hazırlayan ve 2021 yılına yılbaşı hediyesi olarak abonelerine pek çok sürpriz hazırlayan operatörler olarak bilinmekte ve aboneleri için çok şahane kampanyalar hazırlamaktadırlar. Sizler için bu kampanyaları araştırdık ve listeledik. Gelin hep beraber bu kampanyaları inceleyelim.

Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

turk telekom 2021 bedava internet kampanyalari

Festival ve yılbaşı gibi özel günlerde abonelerine hediyeler hazırlayan Türk Telekom, farklı internet paketleri ile abonelerinin internet ihtiyaçlarını karşılamak için 2021 öncesinde Türk Telekom’un 2021 Yılbaşı hediyelerini hazırlamaktadır. Farklı tarifeler kullanan aboneleri tek bir noktada buluşturan Türk Telekom, 1 GB’tan 5 GB’a kadar değişen ücretsiz internet paketi seçenekleriyle abonelerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacaktır.

Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası Hediyeleri Nelerdir?

Yeni yıla hazırlanmaya başlayan Türk Telekom, genç, yaşlı, faturalı veya ön ödemeli olsun tüm abonelerine hediyeler hazırlamıştır, bunlar Türk Telekom’un 2021 Yılbaşı hediyeleri olarak sizler ile buluşmaktadır. Aynı zamanda hazırladığı internet paketleri sayesinde yıllardır Türk Telekom’u tercih ederek kullanmaya devam eden abonelerine hitap eden Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi hazırlamıştır. Bu hediyeler aşağıdaki gibidir:

 • Selfy Mor Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi,
 • Online İşlemler Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi,
 • TL yükleme Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi,
 • Ballı Kampanyası Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi,
 • 5 GB Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi,
 • Yıllar Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi,
 • Sosyal Paket Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi.

Türk Telekom Teknosacell 50 GB wifi paketi hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyasına Başvuru Nasıl Yapılmaktadır?

Türk Telekom’un 2021 Yılbaşı hediyesi olarak verdiği İnternet paketini alabilmek için SMS gönderilmesi ve belirli paketlerin karşılığı olan TL miktarının yüklenmesi gerekiyor.

Turkcell 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

turkcell 2021 bedava internet kampanyalari

Turkcell Bedava İnternet 2021 etkinliğine katılmak isteyenler için Mart 2021’de geçerli olan hediye internet fırsatından yararlanmanız gerekiyor. Uzun süredir kullanıcıların ilgisini çeken birçok farklı internet paketi vardır ve bu paketler size 10 GB bedava internete kadar fırsat sağlamaktadır. Turkcell’in faturalı veya ön ödemeli kullanıcılara sunduğu internet paketlerini tercih edebilir ve ücretsiz internet paketlerini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 Turkcell 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası Kapsamındaki Hediyeler Nelerdir?

Turkcell 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası’nın içerdiği hediyeler aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell Bip 1 GB Bedava İnternet Kampanyası,
 • Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma,
 • Turkcell Sürpriz Nokta 2021 Bedava İnternet Paketi,
 • Turkcell GNÇ Mart 2021 Bedava İnternet Paketi,
 • Turkcell 2021 Doğum Günü Bedava İnternet Paketi,
 • Turkcell Mart 2021 2 GB Bedava İnternet Paketi Al.

Turkcell GNÇ 20 GB bedava internet bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bip 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell bedava internet, 2021 Bip etkinliği ile birçok kullanıcıya internet sağlamaktadır. Turkcell operatör firmasının kendi mesajlaşma servisi Bip Messenger var 1 GB bedava internet almak istiyorsanız uygulamayı telefonunuza indirebilir, 1 GB hediye ağı paketi alabilir, uygulama üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma Kampanyası Nedir?

2021 yılında ücretsiz internet almak için Turkcell Goller Cepte uygulamasını kullanmak kullanabilirsiniz. Bunun için uygulama indirme merkezinize Goller Cepte yazıp telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Faturalı veya ön ödemeli kullanıcılar için geçerli 500 MB hediye internetinize indirme fırsatı sunulmaktadır. Uygulama içerisinde farklı zamanlarda ücretsiz internet için hedef tahminlerinin sağlanabileceği de unutulmamalıdır.

Turkcell Süpriz Nokta 2021 Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Bu etkinlik, Mart 2021’den itibaren geçerlidir ve Turkcell Sürpriz Nokta ile 5 GB internet elde etme fırsatı sunmaktadır. Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra “sürpriz nokta” kanalını bulup takip edin, ardından harita üzerindeki noktaya gidin ve ücretsiz internet erişimi kazanın. Bu oldukça basit uygulama sayesinde farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Etkinliğin 31 Aralık’a kadar süreceği de unutulmamalıdır.

Turkcell GNÇ Mart 2021 Bedava İnternet Paketi Kampanyası Nedir?

Genç Turkcell kullanıcıları da 2021 ücretsiz internet paketini kullanma fırsatı elde edebileceklerdir. Crack and Win oyunu sayesinde GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirerek 3 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirip 2 gün içinde yumurtayı kırmanız yeterli. Hediyenin sona erme tarihi size bilgilendirici bir mesajla gönderilir.

Turkcell 2021 Doğum Günü Bedava İnternet Paketi Kampanyası Nedir?

Turkcell’in doğum günü için ücretsiz internet hediyelerini nasıl alacağını bilmeyen kullanıcıların bilmesi gereken, herhangi bir işlem yapmalarının gerekmediğidir. Sadece Turkcell bu hediyeyi belirli kullanıcılara verecek, yani 2021’de doğduysanız, gün içinde ücretsiz internet paketi alıp alamayacağınızı görmek için doğum gününüzü bekleyebilirsiniz.

Turkcell Mart 2021 2 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası Nedir?

Turkcell Mart 2021 internet paketinde kapsamında yapılması gereken, Paycell’i kullanarak kendi Paycell kartınızı almaktır. Bu kart ile internet üzerinden düzenli olarak hediye satın alabilir ve dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Turkcell’in bedava internet 2021 kampanyası sayesinde Mart ayında kullanıcıların yüzleri gülecek. Paket hakkında daha fazla bilgi edinmek ve daha fazla ücretsiz internet almak için yorum bırakmayı unutmayın.

Vodafone 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

vodafone 2021 bedava internet kampanyalari

Vodafone, Yeni Yıl etkinliği ile 100 GB bedava internet abonelerine fırsatlar sunmak için hazırlanmış bir kampanyadır. Bu şanslı kullanıcılara aitseniz, Noel hediyesi 2021’de internet paketi olacaktır. Bu paketi kullanmak sadece tek kişi için değil, aynı zamanda tüm Vodafone faturalı veya ön ödemeli kullanıcıları için de etkilidir, birçok internet kaynağına sahip olacaksınız. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar ücretsiz internet erişimi elde edeceklerdir.

Vodafone 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanmaktadır?

2021 Yılbaşı hediyesi etkinliğine katılmak isteyen kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Ardından, en son sürümü kuran kullanıcıların, şifre sistemini kullanarak hesaplarına giriş yapması gerekir. Ardından, menüden “Avantajlar” bölümüne gidin ve sonuçlar sayfasındaki “Fırsat Dünyası” alanına girin. Bu bölümde sağ üstteki dişli çark simgesine tıklamak yeterlidir. “Hediye çarkına” giren kullanıcılar bu çarkta yalnızca ücretsiz İnternet yazılım paketlerini görebilirler. Burada çarkı çevirerek alabileceğiniz hediye ağı paketi hakkında bilgi alabilir ve gelen mesajdaki detayları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone tablet hediyeli internet kampanyasi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyasının Kapsadığı Detaylar Nelerdir?

Vodafone 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası’nın sizlere sunduğu detaylar aşağıdaki gibidir:

 • Yılbaşı Gecesi etkinliği, başlangıç ​​tarihi 21 Aralık 2020 olan 24 Ocak 2021’e kadar sürecek.
 • Bu kampanyadan tüm Vodafone faturalı ve ön Ödemeli kullanıcılar faydalanabilir.
 • Kullanıcılar bu kampanyaya her hafta yeniden katılabilir ve ücretsiz internete sahip olabilir.
 • Etkinliğe dahil olan internet paketi rastgele sağlanır ve en az 10 GB’lık bir alana sahiptir.
 • Vodafone, kampanya içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • 1000 rastgele kişiye toplam 1000 GB ücretsiz internet (1 yıl geçerli) tahsis edilmiştir.
 • Faturalı kullanıcılar, 4.5G’yi açmalı ve kişisel verileri işlemek için izin vermelidir.
 • Öte yandan, ön ödemeli kullanıcıların son 28 gün içinde yeniden beklemesi gerekir.
 • Hediye internet başka kişilere devredilemez.
 • Sadece yurtiçinde geçerli bir kampanyadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.