Web Tekno Haber

Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası

Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası

Turkcell’e yeni gelen faturalılara özel ek paketler kampanyası hazırlandı. Bu ek paketlerden Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler yararlanabilecek. Turkcell hali hazırda kendi abonesi olan müşterilerine tarife veya paket, ek paket ve internet kampanyaları yapmayı sürdürürken yeni gelen müşterileri için de kampanyalar hazırlıyor. Yeni gelenler için Turkcell ek paketler kampanyası müşterilerin internetsiz, dakikasız veya SMS’siz kalmasını engelliyor. Bu ek paketler sayesinde yeni gelen aboneler ucuz fiyatları tarifelerine ek kullanım hakları alabilecek.

Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası Nedir?

Turkcell faturalıya yeni gelenlere Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası, Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler için geçerli bir kampanyadır. Bu müşteriler Turkcell bireysel faturalı hatlara geldikten sonra kendilerine uygun bir tarife ile hatlarını açtırırlar. Ardından kullanım hakları bittiğinde veya ek paket almak istediklerinde Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası’ndan yararlanabilirler. Bu ek paketler kampanyası sadece Turkcell’e yeni gelen müşteriler için açık bir kampanyadır. Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri de olursa bu aboneler faturasız hatlarından Turkcell faturalı hatta geçmelidir Kısacası kampanyadan sadece faturalı Turkcell’e yeni gelen aboneler yararlanabilir.

Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell yeni gelenlere Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Turkcell aboneleri olmayan müşterilerin numara taşıma veya hat tesisi yolu ile Turkcell faturalıya gelmeleri gerekir. Turkcell abonesi olup faturasız hat sahibi olan müşteriler ise kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell faturalıya geçiş yapmalıdır. Ardından aboneler özel Kaçmaz ek paketler kampanyasından yararlanmaya başlayabilirler. Aboneler, tarifelerine ek 1 ay boyunca geçerli olacak ek internet paketleri alıp ay sonuna kadar kullanabilirler ve ek paket fiyatları ise Turkcell faturalarını yansıyacaktır. Şartları sağlayan aboneler kampanyadan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmazlar. Zaten aboneler için ek paketler otomatik olarak açılacaktır. Müşteri kendisine uygun ek paket seçerek alma özgürlüğündedir.

Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Nelerdir?

Faturalıya yeni gelenlere Özel Kaçmaz Ek Paketleri şu şekildedir:

 • Aylık 5 GB ek internet paketi: 19 TL şeklindedir.
 • Aylık 10 GB ek internet paketi: 29 TL şeklindedir.

Turkcel, bu kampanya kapsamında abonelerine yukarıdaki iki paketi hazırlamıştır. Aboneler kendilerine uygun aylık 5 GB veya aylık 10 GB ek internet paketini alarak ücretini de faturalarına yansıtırlar. Bu Turkcell ek paketlerden yararlanabilmek için aboneler, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya kısa mesaj göndererek ek paket alabilirler. Aylık 5 GB ek paketi almak için telefonlarının mesaj kısmından KACMAZ 5GB; aylık 10 GB ek internet paketini almak için ise yine telefonlarının mesaj kısmından KACMAZ 10GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderirler.

Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell yeni gelenlere faturalı Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell yeni gelen faturalıya özel kaçmaz ek paketler kampanyası, Turkcell faturalıya yeni gelecek tüm müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin Turkcell faturalıya numara taşıma veya hat tesisi yolu ile gelmeleri; hali hazırda Turkcell faturasız müşteriler için ise Turkcell faturalıya geçiş yapmaları gerekir.
 • Şartları sağlayan aboneler, Turkcell yeni gelen faturalıya özel kaçmaz ek paketler kampanyasından yararlanmak için SMS ile başvuruda bulunmaları gerekir.
 • Sms ile başvuru yapan abonelerin hattına talepleri iletildikten sonra ek internet paketleri otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Turkcell yeni gelen faturalıya özel kaçmaz ek paketler kampanyasından elde edilen internet faydaları sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Turkcell yeni gelen faturalıya özel kaçmaz ek paketler kampanyasından elde edilen internet kullanımı üçüncü kişiler ile paylaşılamaz veya bu kişilere devredilemez.
 • Turkcell, Turkcell yeni gelen faturalıya özel kaçmaz ek paketler kampanyası kapsamında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya Kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası

Turkcell Yıldız 5 GB Kampanyası, Turkcell’in bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt ile tarifeye gelen aboneler uygun fiyat seçeneği ile Yıldız 5 GB tarifesinden yararlanabilirler. Tarife kapsamında abonelere 5 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 300 SMS kullanımı, Dergilik Midi ve Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB cepten internet verilecektir. Aboneler 12 aylık taahhüt ile bu tarifeye geldiklerinde aylık olarak 49,9 TL öderler.

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası’ndaki Ek Faydalar

Turkcell’in Yıldız 5 GB Kampanyası kapsamında ek faydalar şu şekildedir:

 • Dergilik Midi ve Dergilik uygulamasına özel kullanılabilecek olan 1 GB cepten internet sayesinde aboneler en popüler yüzlerce dergi ve gazeteye keyifle okuyabilirler.
 • Turkcell BiP uygulamasına özel ek 1 GB cepten internet ile uygulama üzerinden kaliteli görüntülü konuşma imkânına sahip olurlar.
 • Aboneler, Turkcell Fizy uygulamasına özel 5 GB internet sayesinde internetlerinden yemeden müzik dinler ve video izleyebilirler.
 • Turkcell TV+ uygulamasına özel 5 GB cepten internet ile aboneler diledikleri gibi televizyon keyfini yaşayabilirler.
 • Turkcell Lifebox uygulamasına özel olan 5 GB cepten internet ile aboneler, tüm fotoğraf ve videolarını yedekleme imkânına sahip olurlar.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

Turkcell Yıldız 5 Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Yıldız 5 GB Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil olmak üzere 49,9 TL’dir.
 • Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri faydalanabilir.
 • Bu kampanya ile aboneler, kontratlarını 12 ay uzatır, yeni kontrata gelmeleri veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmaları durumunda ilk ay kullanabilecekleri 20 GB paketleri aktif hale gelir. Bu paket 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV ve ÖİV dahil 30 TL kampanya iptal bedeli yansır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek kampanya iptali gerçekleştirilir.
 • Aboneler yurt içi tarifelerindeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirler. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifeleri ile tüm her yöne dakikası ile bulunulan ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’leri de kullanabilirler. Yurt dışında yapılan ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadıkları gün ücret ödemezler.
 • Aboneler, bu özelliği iptal etmeleri durumunda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanmaları durumunda pakete dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketleri yok ise belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 saniye, internet için 1 KB’dır.
 • Bu kampanyadan yararlanan aboneler, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.