Web Tekno Haber

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell yeni müşteri bedava internet kampanyası, Turkcell dışındaki diğer GSM operatörü müşterilerinin de dikkatini çeken, çok cazip hediye internet kampanyaları arasında yer almaktadır. Türkiye telekomünikasyon sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Turkcell şirketi, yeni müşteriler kazanabilmek amacıyla da çok cazip internet paketi kampanyalarına imza atmaya devam etmektedir. Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası da son dönemde en çok dikkat çeken cazip kampanyalardandır. Siz de Turkcell müşterisi olun veya olmayın, şirketin sunduğu hediye internet kampanyaları hakkında detaylı bilgilere internet üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bu sayfadan tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

turkcell internet kampanyasi

Turkcell yeni müşterilere özel hediye internet kampanyası, halen devam etmekte olan Turkcell bedava internet paketleri içinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Turkcell firmasının abonesi olmak isteyen yeni müşterilerine özel olarak başlattığı bu kampanyada, numarasını Turkcell GSM operatörüne taşıyan veya yeni bir hat talebinde bulunan müşterilere 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanma fırsatı sunulmaktadır. Turkcell müşterisi olan bu abonelerin tam 4 ay boyunca her ay otomatikman yenilenecek olan 2 GB bedava internet paketleri sayesinde internete diledikleri gibi girebilmeleri mümkün olmaktadır.

Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyasında, numarasını Turkcell bünyesine taşıyan ya da Turkcell’den yeni hat satın alan aboneler 4 ay boyunca 2 GB hediye internet paketinin sahibi olacaktır. Dolayısıyla Turkcell müşterisi olma ayrıcalığını yaşayan müşteriler, toplamda 8 GB bedava internet kullanabilecektir. Bu kampanyaya katılmak için şirketin belirlemiş olduğu katılım koşullarına uygun hareket etmek yeterlidir. Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası kapsamında sunulan 4 ay boyunca 2 GB bedava internet paketi fırsatından, 1 GSM numarası en fazla 1 kere yararlanabilecektir.

Turkcell Rahat Tarife Ek Paketler Nelerdir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Tarihi Ne Zamandır?

Turkcell yeni müşteri bedava internet kampanyası tarihi de kampanyaya katılacak GSM müşterileri tarafından merak edilmektedir. Numarasını Turkcell bünyesine taşıyarak ya da yeni bir Turkcell hat satın alarak artık Turkcell’li olmanın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayan aboneler, 4 ay boyunca her ay 2 GB bedava internet paketinin de keyfini çıkarabilecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Turkcell şirketinin bu cazip fırsatlı kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir. Şu anda da Turkcell müyeni müşteri hediye internet kampanyasına hemen katılabilir, 4 ay boyunca her ay yenilenecek olan 2 GB bedava internet paketinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell yeni müşteri bedava internet kampanyası özellikleri, tüm GSM müşterilerini yakından ilgilendirmektedir. Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinin başında gelen Turkcell’den hediye internet kazanabilmek için bu kampanyaya katılarak Turkcell abonesi olmaya karar veren diğer telekomünikasyon şirketinin müşterileri bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilecektir. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden duyurulan yeni müşteri hediye internet kampanyasının detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kampanya kapsamında verilen 2 GB bedava internet paketi hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • 2 GB hediye internet kazanıldıktan sonra 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya kapsamında bir önceki dönem içinde kullanılmayan GB kullanım hakları bir sonraki aya devretmez.
  • Aylık 2 GB hediye internet paketini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya internet paketleri üzerinden yoksa tarifelerine göre internet kullanım ücreti öderler.
  • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
  • Turkcell internet hizmeti üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP) internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları gibi hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
  • 23 Kasım tarihinden önce Turkcell resmi internet sitesi üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay boyunca 1 GB bedava internet hediyesi geçerlidir.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell yeni müşteri bedava internet kampanyasına katılım yöntemleri oldukça basittir. Numarasını Turkcell bünyesine taşımak veya yeni bir Turkcell hat satın alarak Turkcell’li olmak isteyen GSM müşterilerinin turkcell.com.tr adresi üzerinden abonelik formunu doldurmaları gerekmektedir. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden yapılan Turkcell abonelik başvurusunda form üzerindeki bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde dolduran müşteriler, adrese teslim yöntemini tercih edebilirler. Böylelikle Turkcell abonelik başvurusunda bulunan kişinin başvurusu onaylandıktan sonra, hattı ücretsiz olarak adresine kargo aracılığıyla gönderilmektedir. Turkcell faturalıya taşıma veya faturalı yeni bir hat alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında, 2 GB boyutundaki internet hediyeniz otomatik olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak ve kampanyaya katılabilmek için söz konusu başvuru dışında ayrıca bir başvuruya gerek yoktur.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Kullanım Koşulları

turkcell yeni musteri hediye internet kampanyasi

Turkcell yeni müşteri bedava internet kampanyası kullanım şartları da abonelerin dikkatle uyması gereken kurallardan oluşmaktadır. 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam eden bu kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir sınır bulunmaktadır. Kampanyaya katılan aboneler faydaları işlemin tamamlanmasından sonra 2 GB cepten internet hediyeleri anında hatta tanımlanmaktadır. Kullanılmayan aylık 2 GB hakkı, bir sonraki aya devretmemektedir. Bununla birlikte 4 ay boyunca 2 GB bedava internet paketi kullanımı sadece yurt içi internet bağlantıları için geçerlidir. Paketiniz kapsamında sunulan faydaların %80 ve %100’ünü kullandığınızda, bedava internet paketinizin bittiğine dair cep telefonunuza SMS ile bildirim yapılmaktadır.

Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası kapsamında kazandığınız faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini öğrenmek için “KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bunun dışında Turkcell hatlı telefonunuzdan *159# yi tuşladığınızda da otomatik ve ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizde kalan dakika – internet bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Dahil olduğunuz Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyasında 4 aylık sürenin sonuna gelindiğinde SMS ile tarafınıza kampanyanın bittiğine dair bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanya! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası İptali

Turkcell yeni müşteri bedava internet kampanyası iptali de oldukça basittir. Turkcell faturalı hat satın aldıktan veya numaranızı Turkcell faturalıya taşıdıktan sonra yararlanabileceğiniz 4 ay boyunca 2 GB bedava internet paketi kampanyanızı iptal etmek istiyorsanız, Turkcell hatta sahip cep telefonunuzun mesajlar kısmına giriş yaparak;

  • IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazdıktan sonra
  • 2222’ye kısa mesaj (SMS)

göndererek bu kampanyanın iptalini sağlayabilirsiniz. Kampanyanız bir kere iptal olduktan sonra bu kampanyaya yeniden katılmanız mümkün değildir. Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası kapsamında sunulan toplamda 8 GB bedava internetten her 1 GSM numarası sadece 1 kere yararlanabilme hakkına sahiptir. Turkcell’in yoğun ilgi gören bu kampanyası dahilindeki cepten internet hediyesinin ücretlendirme periyodu 1 KB’dır. Siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Turkcell firmasının bu dikkat çekici ve avantajlı kampanyasına hemen Turkcell resmi internet sitesi üzerinden katılabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.