Web Tekno Haber

Turkcell Yeni Yıla Özel Yepyeni Paketler ile 10 GB İnternet Hediye Kampanyası Başlattı!

Turkcell Yeni Yıla Özel Yepyeni Paketler ile 10 GB İnternet Hediye Kampanyası Başlattı!

Turkcell yeni yıla özel yepyeni paketler ile 10 GB internet hediye kampanyası birçok Turkcell kullanıcısı tarafından bilinmeyen bir kampanyadır. Faturalı ve faturasız tüm Turkcell müşterilerinin kullanımına açık olan Turkcell 10 GB internet hediye kampanyası ile birlikte kişiler hiçbir ekstra ücret ödemeden ya da ekstra paket üyeliği yapmadan hediye internet hakkına sahip olabilir.

Kampanya sayısını arttırarak her geçen gün abone sayısını da arttırmayı başaran Turkcell, yeni müşteriler kazanmak ve elindeki müşterileri tutmak amacı ile 10 GB hediye internet vermeye devam ediyor.

Yeni yıla özel paketler hazırlayan Turkcell, müşterilerine oldukça avantajlı hediyeler sunmaktadır. Bu paketlerin yanında yeni müşterilere ya da tarifesini yeni çıkan tarifelerden birine geçiren eski müşterilerine 10 GB internet hediye etmektedir.

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 GB hediye kampanyasını yapmak için ilk olarak kişilerin Turkcell abonesi olmaları gereklidir. Yeni hat alarak ya da mevcut hattı Turkcell’e taşıyarak Turkcell müşterisi olunması mümkündür. Aynı zamanda eski Turkcell müşterileri de bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Eski Turkcell müşterileri mevcut tarifelerini kampanya kapsamında bir tarifeye geçirerek ya da 4.5G sim kartlara geçiş yaparak bu kampanyadan yararlanma hakkı kazanırlar.

Yeni abonelik, hat değiştirme ya da 4.5G geçiş işlemleri sonrasında sim kart ile birlikte kişilere bir şifre verilmektedir. Faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin bu şifrelerin belirlenen numara gönderilmesi ile birlikte kişiler bu kampanyaya katılmaya hak kazanabilirler.

Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazarak boşluk bırakıp sim kartın yanında verilen şifreyi 2222 numarasına kısa mesaj olarak göndermek yeterlidir. Kampanya katılım mesajı göndermek ücretsizdir. Her hat sahibi yalnızca 1 defa kampanyaya katılım hakkın sahiptir. Gönderilen kısa mesaj sonrası gelen bilgilendirme mesajı ile birlikte kişiler 10 GB hediye internetlerini kullanmaya başlayabilirler.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Promosyon Kodu

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Promosyon kodu kişilere sim kart verilirken verilen şifredir. Bu şifrenin ENHIZLI yazılıp boşluk bırakılarak şifrenin yazılması ile birlikte 2222 numarasına gönderilmesi gereklidir. Kampanyaya katılmak için gönderilen mesaj ücretsizdir ve bilgilendirme mesajı geldiği andan itibaren kampanya geçerli olur. Ayrıca normal tarife sorgulamalarında 10 GB hediye internetin kalan miktarı görüntülenebilir ve yine bir kısa mesaj ile birlikte kişilere 10 GB hediye internet hakkında bilgi verilecektir.

10 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

10 GB bedava internet kampanyası detayları kısaca aşağıdaki gibidir:

  • SIM kart ile birlikte verilen şifre lansman tarihinden itibaren geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için mutlaka ve mutlaka bir kısa mesaj atılması ve verilen şifrenin mesajda yer alması gereklidir.
  • Hediye internetten faydalanmak için kişilerin SIM kartlarının 4.5G uyumlu olması gereklidir.
  • Kampanya kapsamındaki hediye internet yalnızca kişisel kullanım amaçlıdır. Ticari gelir elde etmek amacı ile kullanılmaz ve satılamaz. Ticari amaçlar ile bu internet hakkını kullanan kişiler Turkcell tarafından tespit edilecek ve haklarında gerekli işlemler yapılacaktır.
  • Hediye 10 GB internetin tamamının kullanılmasının ardından her abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda kişiler tarifleri üzerinden ücretlendirilirler.

Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paketi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Nedir?

Turkcell Türkiye merkezli teknolojik iletişim operatörü şirketidir. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100 ve LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir.

Turkcell ilk olarak 1994 yılının şubat ayında Türkiye’nin ilk GSM operatörü olarak sektöre giriş yapmıştır. Giriş yaptığı andan itibaren her sene kendini ve altyapısını geliştiren bir operatör olan Turkcell her yıl müşterilerine Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası gibi çeşitli hizmetler de sunmaktadır.

Türkiye’de cep telefonu kullanan insanların %41’lik bir kısmı Turkcell operatörüne abonedir. Bu sayede ülkemizdeki en büyük GSM operatörü olmayı başaran Turkcell, aynı zamanda en büyük pazar payına da sahiptir.

11 Temmuz 2000 tarihinde İstanbul borsasında hisselerini satışa çıkaran Turkcell, New York Borsası’nda listelenen ilk Türk şirketi olma ünvanını da elinde taşımaktadır.

Uluslararası alanda da hizmet veren Turkcell ülkemizin en köklü ve en eski yerli GSM operatörüdür.

Turkcell Müşterisi Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Turkcell Müşterisi Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Turkcell müşterisi olmak çeşitli avantajlı kampanyalardan faydalanma imkanını sunar. Ülkemizdeki ve Turkcell’in kapsama alanı içinde yaşayan herkes istedikleri an kolaylık ile Turkcell müşterisi olabilirler. Turkcell müşterisi olmak için kişiler nüfus cüzdanı ile birlikte Turkcell mağazalarına giderek faturalı ya da faturasız hatlara sahip olabilirler. Bu sayede de avantajlarla dolu Turkcell dünyasına giriş yapabilirler.

2019 yılının sonlarında meydana gelen ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık nedeni ile kişilerin evden çıkmaları kısıtlanabilir ve sağlıkları açısından riskli olabilir. Bu durumu da düşünen Turkcell aynı zamanda kişilerin evden çıkmasına ve Turkcell mağazalarına gitmelerine gerek kalmadan kolaylık ile müşteri olabilecekleri hizmetleri de geliştirmiştir. Bu hizmetler dahilinde kişiler mobil uygulama üzerinden ya da Turkcell resmî internet sitesi üzerinden kolaylık ile Turkcell müşterisi olabilirler. Bu sayede de evlerinden çıkmadan ve sağlıklarını tehlikeye atmadan Turkcell avantajlarından faydalanmaya başlayabilirler.

Turkcell’li Olmanın Avantajları Nelerdir?

Turkcell abonesi olmanın avantajları kişinin kullandığı tarifeye göre değişiklik göstermektedir. Bu tariflere kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olup sabit fiyatlarda sabit miktarlarda hizmetlere sahiptirler. Bu nedenle de her tarifenin farklı avantajlara sahip olduğu söylenebilir.

Kampanyalardan ve tarifelerden bağımsız olarak oldukça gelişmiş bir GSM operatörü olan Turkcell’in avantajları kısaca şunlardır:

  • Kendini sürekli geliştiren ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden bir operatör olan Turkcell, her türlü gelişmeyi en kısa sürede ülkemize getirerek avantajlı şekilde kullanıma sunmaktadır.
  • Her geçen gün artan altyapı çalışmaları ve kapsama alanı ile birlikte hizmet kalitesi de günden güne artmaktadır.
  • Sürekli olarak müşteri kazanması sebebi ile her ihtiyaca yönelik kampanya bulmak mümkündür. Yani kampanya sayısı ve içeriği bakımından son derece zengin bir GSM operatörüdür.
  • Müşteri hizmetleri son derece samimi ikili ilişkilerde iyi insanlar tarafından seçilmektedir. Bu nedenle de müşteri memnuniyeti üst düzeydedir. Turkcell hizmet verirken maddiyatın önüne müşteri memnuniyetini koyarak çalışmaktadır.
  • Maddi olarak kişileri yormayacak ve her türden ekonomiye uyum sağlayacak bir kampanyası bulunması sebebi ile son derece ekonomik bir GSM operatörü denilebilir.

Bu gibi avantajlardan faydalanmak isteyen kişilerin hızlı bir şekilde ve kolayca Turkcell abonesi olmaları mümkündür.

Turkcell Kurumsal ve Bireysel Hatlar

Turkcell kurumsal ve bireysel hatlar her ihtiyacı karşılamak adına kurulmuş hat çeşitleridir.

Kurumsal hatlar sayesinde firmalar ve işletmeler GSM ihtiyaçlarını karşılayabilir ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirler. Kurumsal hat başvurusu yapmak bireysel hatlara göre biraz daha komplike bir işlemdir. Bu nedenle kurumsal hat almak isteyen kişilerin Turkcell mağazalarına giderek müşteri temsilcileri ile görüşmesi ve gereken belgeleri yanında götürmeleri gereklidir.

Bireysel hatlar ise faturalı ve faturasız olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hatlar çeşitli tarifelere ve bu tarifelere bağlı olarak çeşitli kampanyalara sahiptirler. Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası gibi kampanyalar bireysel hat alımı sonucu verilen kampanyalara örnektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.